Skocz do zawartości
najdmen

Pytanie Do Was, Jako Ekspertów ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając "drobiazg", jakim jest brak podanego wyjścia na świat (100mbit? 1Gbit? więcej/mniej?), oferta całkiem całkiem.

Ktoś mi jedynie powiedział jakiś czas temu, że brak limitu baz mySQL to zły pomysł- jakiś el0 pozycjoner może ci zarzynać serwer stertą katalogów. Nie wiem ile w tym prawdy (bo styczności z takimi el0 pozycjonerami nie miałem), ale wydaje mi się, że dużo.

 

Mam tylko nadzieję, że poprawisz literówki i zdecydujesz się, czy używać polskich krzaków, czy też nie. Na razie BG zamiast GB i antyspan mnie rozwaliły. Likmit? o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając "drobiazg", jakim jest brak podanego wyjścia na świat (100mbit? 1Gbit? więcej/mniej?), oferta całkiem całkiem.

Ktoś mi jedynie powiedział jakiś czas temu, że brak limitu baz mySQL to zły pomysł- jakiś el0 pozycjoner może ci zarzynać serwer stertą katalogów. Nie wiem ile w tym prawdy (bo styczności z takimi el0 pozycjonerami nie miałem), ale wydaje mi się, że dużo.

 

Mam tylko nadzieję, że poprawisz literówki i zdecydujesz się, czy używać polskich krzaków, czy też nie. Na razie BG zamiast GB i antyspan mnie rozwaliły. Likmit? o_O

 

Oczywiście ten pdf był wygenerowany "na szybciocha" żeby uzyskać informację nt parametrów, które mam zamiar przyjąć za standardowe, przepraszam za literówki, oczywiście nie pojawią się one w przyszłej ofercie handlowej :-).

 

A o łączu szczerze powiem nie pomyślałem :-) Dziękuję za konstruktywną radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest atrakcyjna podobnie jak wszystkie inne firmy z serii jeden serwer, DA bo najtańszy z paneli i lecimy podobijać świat.

 

Swoją drogą koszmarki stylistyczne:

"Możliwość generowania backup" - odmiana

Menager - nie ma takie słowa. Albo Manager albo po polsku Menadżer lub Menedżer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest atrakcyjna podobnie jak wszystkie inne firmy z serii jeden serwer, DA bo najtańszy z paneli i lecimy podobijać świat.

Nie chcemy podbijać świata - bo firm hostingowych jest cała masa, tylko jako dodatek wrzuciliśmy Hosting do działalności, dlaczego wychodzisz z założenia że jeden serwer ?

 

p.s. co jest złego w DA ?

 

Osobiście mam kilka kont hostingowych i jakoś zawsze lepiej pracowało mi się na DA niż cPanel czy confixx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...