Skocz do zawartości
Mysterio

Warto Posłuchać...

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Gaga - Born This Way (Audio)

Teledysk:

 

- przy okazji ma ciekawą realizację - warto posłuchać na czymś co umożliwia wgląd w dynamikę, choć przestrzeń też niczego sobie

 

ps. swoją drogą ciekawe co za człowiek z IQ 34 - 20 w skali Wechslera zaminusował ten post ("na pewno nie" chimera_1 x-P ) ... czyżbyśmy byli na etapie minusowania wiadomości nie trafiających w gust?

Edytowane przez Kyle
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W opisie odnośnika nie wpisujemy adresu URL, ponieważ video może np zostać usunięte przez YouTube i nie będzie wiadomo jaki utwór polecał autor postu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mortex- masz może pełną wersję Thunderstorms sounds? Przesłuchałem i prawie skimałem, pomimo tego, że za burzami nie przepadam...

 

Polecam posluchac bialego szumu :D cos niesamowitego, swietnie uspokaja. Uprzedzam ze uzaleznia :D po wylaczeniu ma sie wrazenie ze czegos brakuje. Peaceful Air Purifier albo Calming Electric Fan. na tej stronie jest wiecej takich nagran, w tym tez dzwieki natury. Z ciekawostek dodam ze to naprawde dziala uspokajajaco i to nie sa zadne wymysly, podobnie niektorzy wykorzystuja to do uspokajania swoich jeszcze mlodych pociech ;) wystarczy wlaczyc w poblizu suszarke, odkurzacz (tylko nie taki z czasow komuny :lol:) albo wentylator i dziecko przestaje plakac

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carson- białego szumu nie trawię... Ale pralki/suszarki/odkurzacze- znam tę metodę. Była stosowana przez moich sąsiadów z góry...

 

Chemiczny_ali- dzięki. :) Ten link znalazłem, ale jednocześnie dobrze mogę zgrać dźwięk z filmiku, który kiedyś nagrałem. ;) Żeby nie być gołosłownym:

http://www.youtube.com/watch?v=ATn8o_qnZhQ - tylko jest bez dźwięku, bo było przyspieszone...

 

 

EDIT: Problem rozwiązany. ;)

Edytowane przez KWS89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wobec przeszłego szaleństwa na "Barbra Streisand"- znalazłem przypadkiem kawałek Boney M.

 

http://www.youtube.com/watch?v=0EjLWh2150I

 

 

 

Do tego dorzucam zespół znajomych, warto przesłuchać:

 

http://www.youtube.com/watch?v=K_HLJE3Y0eU

Edytowane przez KWS89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...