Skocz do zawartości
mikan10

Dziwny Problem Podczas Pisania Sms`ów Przy Wyłączonym T9

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwny problem podczas pisania smsów, od zawsze nie uzywam T9, w kazdym telefonie go wylanczam gdyz tak zwyczajnie pisze mi sie wygodniej i podczs prowadzenia nie musze zerkac na telefon.

 

Problem polega na tym ze kilka czasami kilkanaście razy dziennie (a pisze ok 100smsów na dzień) dzieje sie cos dziwnego podczas wyboru literek gdy naciska sie guzik zeby dojsc do odpowiedniej literki on sam przeskakuje dalej literka zostaje i idzie nastepne pole na literke czasami nawet kilka razy pod rząd i pisząc np słowo "głowa" jak nie zerkne i nie cofne to wyjdzie ggggłowwwa (czasami tez załapie nie pierwsza litere z wyboru z danego klawisza i moze byc np. ghgłowzwa - nie wiem czy dobrze opisuje to zjawisko jak cos bede sie staral jeszcze raz opisać co sie dzieje. Czy mial ktos taki problem ?

 

Telefon mam od 5 dni, w serwisie zdjałem simlocka z plusa bo mam orange, telefon kupiłem 2 miesieczny w stanie idealnym. Z telefonu jestem bardzo zadowlony pod warunkiem ze uda sie cos zrobic z tym dziwnym zjawiskiem.

 

 

Z góry wielkie dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ W610i to K550i w innej obudowie, śmiem podejrzewać uszkodzenie płytki klawiatury, nękające te modele. Prawdopodobne to o tyle, że sporo piszesz. Zdarza się to nawet w nieśmiganych modelach z pudełka, więc fear nothing, ta seria to akurat kawałek dobrego g...na :>

 

A z tym simlockiem toś sobie strzelił w kolano, bo przepadła gwarancja. Chyba, że założysz z powrotem i wtedy oddasz do naprawy gwarancyjnej (a więc darmowej). W przypadku naprawy płatnej - nie wiem, ale drogie to chyba nie jest. Chodzi konkretnie o element ze zdjęcia w załączniku.

post-6941-1210164846_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...