Skocz do zawartości
Oskaliber

Zalman 7000b-cu Czy Intel S775 Box

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem Q6600, ktory jest aktualnie w drodze do mnie i teraz nie wiem co bedzie lepsze zeby go schlodzic (przez jakies 2 miesiace, dopoki nie kupie WC), intelowy box czy zalman 7000b-cu? Zalman sprawuje sie bardzo dobrze na socket 478, ale nie wiem jak to bedzie z quadem, w specyfikacji zalmana jest napisane, ze mozna nim chlodzic core 2 duo, ale nie ma nic o quadach. Z drugiej strony nie wydaje mi sie, zeby byl od razu gorszy od samego boxa. Nie moge przekonac sie sam, bo zeby zamontowac zalmana na s775 musze kupic zestaw montazowy pod ten socket za 25zl i nie wiem czy kupowac czy zostawic box. Zalman przynajmniej ladnie wyglada i w miare kulturalnie pracuje, a box to tragedia.

 

Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wydawać hajs, to najpierw lepiej spróbuj na boxie. 2 miesiące szumu (na pewno nie będzie taki straszny) to nie tragedia.

Sam mam od paru miechów boxa na e6550 i produkuję sobie chłodzenie wodne. Da się przeżyć.

 

A może samemu można zrobić taki zestaw montażowy na s775? (majsterkowicz jestem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wogle co to za porownanie przeciez ten wentyl box'owy to jest tylko dokladany jako ozdoba do Quada. A ten zalman to bardzo dobry swego czasu coolerek nie wiem czy nawet nie lepszy od AC Freezer'a 64 dlatego, przeciez tam jest ponad pol kg czystej miedzi a box to jakies barachlo. Mialem go dopoki nie kupilem sobie TR'a 120 Extreme i bylem bardzo zadowolony.

 

Druga sprawa o jakich 25 PLN'ach piszesz. W takim komputroniku nawet ten zestaw jest za 14PLN a to nie majatek http://www.komputronik.pl/Wentylatory_/_mo...pelny,id,14450/ tam tez go kupowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam duży sentyment dla tego coolera. W takim razie zamówie ten zestaw. Myslalem, ze moze pod s775 intel robi jakies mocniej dmuchajace coolery czy cos i ten zalman bedzie za slaby, ale skoro starczy to ok.

 

disaster3 - razem z przesyłką nigdzie taniej niz 20-25zł nie kupie. I dzieki za rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...