Skocz do zawartości
p.f.pawlikowski

Tapety, Zdjęcia Procesorów, Systemów Chłodzenia....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dośc długo mnie tu nie było, więc Siema jeszcze raz! ;)

 

Ponieważ piszę pracę dyplomową na temat chłodzenia wodą układów dużej mocy, potrzebuję fotek procesorów (przeróżnakich w przeróżnakim stanie), oraz systemów chłodzenia, najbardziej jednak potrzeba mi tych z wodnym, potrzebuję właśnie dośc dobrej jakości zdjęcia, szukanie po tematach jest conajmniej mozolne a te najlepsze pewnie gnieszcza się gdzies po Waszych dyskach :))

 

Bardzo proszę o umieszczanie tutaj zdjęć, ew. podesłanie na wspaccc{a}gmail.com ;]

 

Dziękuję!!!

 

__

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosko... :D dzięki djsilence i skinny500 !!!

 

Fotki głównie będą użyte przy prezentacji w czasie mojej obrony pracy, dlatego też nie chcę kraść z działu galerii użtywkownikom, bo wiadomo, nie każdy chcieć może użyczyc swoich dzieł... Te podane w temacie napewno użyję :))

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz trochę fajnych fotek z zestawów do ln2 to na stronie k|ngp|na jest kilka fajnych...

Ma podpisane fotki więc raczej możesz je wykorzystać.

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx ;]

 

jakby ktoś jeszcze coś znalazł, prosze wrzucać, takie efektowne zdjęcia lub schematyczne najmilej widziane ;)

proszę bardzo ;]

 

kilka fotek więc dla wygody w rarku http://s010.wyslijto.pl/index.php?file_id=...539357254827226

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ;)) cześć fotek spodobała się, więc będą na prezentacji ;)

zacytuje: "ładne, niech ludzie pooglądają sobie" ;] ...

 

bo i jest co oglądać, sam miałem wc dwa razy ale już troche temu czasu i nie mam dobrych fotek niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...