Skocz do zawartości
genzo

Różowy Monitor

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ MAM PROBLEM TAK MI SIE ZDAJE Z MONITOREM ACZKOLWIEK NIE JESTEM PEWIEN. A OTO CO JEST NIE TAK.!!! GDY WLACZAM KOPUTER I PO URUCHOMIENIU SYSTEMU CZASEM ROBI MI SIE ROZOWY LUB INNEGO KOLORU MONITOR I NIE MOGE NIC ZROBIC ZOSTAJE MI TYLKO RESET (DODAM ZE JAK ZROBI MI SIE TO NP PODCZAS GRANIA LUB SCIAGANIA TO WSZYSTKO DZIALA TYLKO NIE MOGE NIC ZROBIC ZEBY BYLO WSZYSTKO NORMALNIE NIE DA SIE TEGO NAPRAWIC I CIAGLE JEST ROZOWY LUB CZARNY?? WIE KTOS JAKA JEST TEGO PRZYCZYNA BO KOMPUTER MAM NOWY OKOLO 3 M-CY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź wtyczki i kable - poruszaj nimi, dociśnij. Jeśli nie będzie reakcji, to podłącz inny monitor żeby się upewnić, że to jego wina. W razie potwierdzenia się podejrzeń, oddaj monitor do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac, ze komputer masz od niedawna, bo nie zauwazyles, ze wcisnął ci się caps lock... <_<

 

Zmien w biosie PCI-E Frequency na 101-105 (nawet nie waż się pytać jak to zrobić - manual płyty głównej i do roboty).

 

Kilka osob mialo takie problemy z 8800gt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien w biosie PCI-E Frequency na 101-105 (nawet nie waż się pytać jak to zrobić - manual płyty głównej i do roboty).

 

a jednak sie spytam bo przed chwila chcialem to zrobic ale w biosie nie moglem znalesc takiej opcji wiec pomocy z tym!!! prosze!!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem z monitorem CRT, okazało się, że padł jeden tzw. "zimny lut" , znajomy mi to wymienił i działał bez problemu 2 lata, ostatnio znów od czasu do czasu różowieje. Czasem odmagnesowanie pomagało, ale tylko na krótką chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem z monitorem CRT, okazało się, że padł jeden tzw. "zimny lut" , znajomy mi to wymienił i działał bez problemu 2 lata, ostatnio znów od czasu do czasu różowieje. Czasem odmagnesowanie pomagało, ale tylko na krótką chwilę.

zimny lut to nie jest coś co "pada" i trzeba wymienić :lol2: to porostu lut ktory nie trzyma / pękł i trzeba przelutować.

 

co do autora nie widzisz tych opcji bo pewnie są ukryte idź poszukać w manualu odpowiedniego buttona odblokowującego te opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimny lut to nie jest coś co "pada" i trzeba wymienić :lol2: to porostu lut ktory nie trzyma / pękł i trzeba przelutować.

 

co do autora nie widzisz tych opcji bo pewnie są ukryte idź poszukać w manualu odpowiedniego buttona odblokowującego te opcje

Zapewne masz rację, ja nie jestem eletronikiem, jak pisałem znajomy to zrobił. Grunt, że pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...