Skocz do zawartości
kojak_ct

Mirror's Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer, jak i wcześniejsze zapowiedzi M's E zabijają! Gra będzie wielka, bo i fabularnie z tego co czytałem ma być ciekawie. A o oprawę AV po tym trailerze chyba nikt normalny się nie martwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzyka bardzo fajna bo to robi DICE - jedna z moich ulubionych firm :) Stworzyli super serie Battlefield a do niej genialną muzyke -

 

cholera, po tym filmiku sie napalilem, wczesniej troche zlałem tą gre... zobaczymy jak gameplay w praniu wyjdzie. Czekam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten topic nie powinien byc o jedno forum wyzej skoro wychodzi tez na pieca ?

 

Ale gra nie powiem zapowiada sie ciekawie, chociaz nie wiem czy gameplay bedzie wciagal na dlugie godziny bo w sumie ile mozna tylko biegac , skakac , turlac sie itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten topic nie powinien byc o jedno forum wyzej skoro wychodzi tez na pieca ?

(...)

W sumie powinien być tam oddzielny wątek jeżeli faktycznie gra jest robiona też na PC. Ale zaznaczam, oddzielny ;).

 

Co do gry to czy bohaterka w ogóle się męczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub tez, czy rozwiazuja jej sie przypadkowo szunrowadla podczas biegu?

Czyżbym wyczuwał lekką uszczypliwość ;)? Po prostu chcę wiedzieć czy mogę biegać, skakać i nic czy może jednak mam na coś (na zmęczenie) uważać podczas gry, nie mów że robisz takie rzeczy jak ta kobitka bez zadyszki ;). IMO głupio byłoby grać w taką grę "uber" człowiekiem, który się nie męczy (jak w 99% gier). Przydałby się jakiś "meter" pokazujący, że "na ten następny skok już nie będę miał siły". Tak to przynajmniej widzę... To że do niektórych ewolucji potrzebny będzie odpowiedni pęd już wiadomo.

 

Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym wyczuwał lekką uszczypliwość ;)? Po prostu chcę wiedzieć czy mogę biegać, skakać i nic czy może jednak mam na coś (na zmęczenie) uważać podczas gry, nie mów że robisz takie rzeczy jak ta kobitka bez zadyszki ;). IMO głupio byłoby grać w taką grę "uber" człowiekiem, który się nie męczy (jak w 99% gier). Przydałby się jakiś "meter" pokazujący, że "na ten następny skok już nie będę miał siły". Tak to przynajmniej widzę... To że do niektórych ewolucji potrzebny będzie odpowiedni pęd już wiadomo.

 

Narka.

Jezeli mialoby juz byc tak realistycznie to po zmeczeniu sie trzeba by odczekac kilka minut na regeneracje sil, a to juz jest nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I palaszowac batoniki popijajac napojami energetycznymi ;]

Tak a jak za duzo wypijesz to nie powiem co robic za drzewkiem :D Chociaz wtedy by rating gry skoczyl :)

 

Hmm ale kurcze jakby bohater byl facetem i powstala by wersja na Wii to wiimot otworzylby imponujace mozliwosci do takiego manewru :D :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mialoby juz byc tak realistycznie to po zmeczeniu sie trzeba by odczekac kilka minut na regeneracje sil, a to juz jest nudne.

Teoretycznie i praktycznie masz rację, pewnie by to nudziło (chociaż kilka minut to przesada, można by to było uprościć do kilkunastu sekund). Z drugiej strony chciałbym żeby gry coraz bardziej zbliżały się do rzeczywistości, w tej chwili coraz lepsza staje się głównie grafika, a szkoda.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamershell.com/news_63520.html

Przypadkiem trafiłem. :D

Ja czekam na PC.

A ja akurat wolalbym to na PS3 :)

Glownie z powodu jeb... DRMów jakie EA pcha do każdej gry na pececie, a tak kupuje na konsoli używke i mam spokój bo orginał jest a te wredne .... nie dostaja z tego nawet 10 gr :)

Jutro trzeba będzie obadać demo dziś zapomniałem ściągnąć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwnie, spodziewałem się trochę lepszej grafiki po filmikach z gameplayu. Sama gra to taki prince of persia z widoku pierwszej osoby, przeszkody na każdym z budynków wyglądają tak samo. Walka z więcej niż jednym przeciwnikiem kończy się śmiercią dlatego lepiej od razu uciekać. ;] ogólnie przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

demko zaliczone (ps3 dla odmiany ,klocek chyba zdechl :D )

 

wrazenia: grafika bardzo przyjemna, dobrze dobrane swiatlo -wrazenie pieknego slonecznego dnia, rozrywka tez niczego sobie , jednak calosc psuje brak "wolnosci" bynajmniej w demku, poprostu nawet jak zobaczysz jakis daszek gdzie spokojnie mozesz zeskoczyc to cofasz sie do checkpointa, podobnie jesli nie postepujesz zgodnie z poleceniami w treningu.Odnioslem tez wrazenie ze w grze trzeba bedzie ciagle pedzic na zlamanie karku i nie bedziemy mieli chwili wytchnienia co wcale mi sie nie podoba.Mamy w czasie gry mozliwosc walczyc wrecz oraz spowalniac czas-te aspekty zostaly wykonane calkiem niezle.Dla mnie jednak ciagle bieganie pod ostrzalem w plecy i brak wolnosci wyboru(moze w pelnej tak nie jest) skutecznie niweluje ta gre z listy zakupow.

 

Reasumujac: fajny pomysl, w miare dobrze wykonany graficznie ale posiadajcy wade liniowej zapewne do bolu gry.

 

ps.poczekam na premiere i pelne recki aby dowiedziec sie czy w pelnej duzo sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to taki Assassins Creed - fajny pomysl, niezle akcje ale calosc sie szybko nudzi, ja nawet demka nie skonczylem.

 

Grafika ladna i zrobiona estetycznie w ciekawej stylistyce, ale mocno brakuje AA ( spojrzenie na rure do zjezdzania z boku koszmar).

 

Poczekam na demka TR:U i nowego Prince of Persia i wtedy sie zobaczy , ale chyba jednak ME odpuszcze.

 

Za to ok 18 było takie parcie ludzi na demko , że miałem tranfer 15 MB na godzine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wg mnie ciezko robic z tego tytulu pelnoprawna gre, juz same pomoce typu zaznaczony na czerwono obiekt mowia o tym, ze jest to gra typowo zrecznosciowa z dodana fabula, zeby nie byla zbyt pusta. Cos w stylu Portal i jako taka gra mi sie podoba, czasami trzeba chwile pokombinowac zeby gdzies sie dostac, ale glownym zalozeniem jest widowiskowe pokonanie z gory ustalonej trasy, niekiedy niezbyt latwej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz przeszedłem demo to za bardzo nie wiedziałem co o niej myśleć, ale to było przez sterowanie, zamiast biec zastanawiałem się co teraz wciśnąć :rolleyes: Ale za 2 razem już mi się bardzo spodobała. I co z tego, że pewnie będzie do bólu liniowa, mi demko dało dużo frajdy. Po prostu lubię gry takie jak Prince of Persia, że trzeba pokonać jakiś "tor przeszkód" najlepiej bez zatrzymywania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...