Skocz do zawartości
kojak_ct

Mirror's Edge

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pierwszy raz przeszedłem demo to za bardzo nie wiedziałem co o niej myśleć, ale to było przez sterowanie, zamiast biec zastanawiałem się co teraz wciśnąć :rolleyes: Ale za 2 razem już mi się bardzo spodobała. I co z tego, że pewnie będzie do bólu liniowa, mi demko dało dużo frajdy. Po prostu lubię gry takie jak Prince of Persia, że trzeba pokonać jakiś "tor przeszkód" najlepiej bez zatrzymywania się.

Wlasnie tego brakuje dzisiejszym grom. Pakuje sie duzo w grafe i wojny na DX9/DX10 a brakuje tego "czegos" co sprawia ze uwielbia sie gre i pamieta do konca zycia (jak niektore gry z amisi :D ).

To jest prawdziwa zrecznosciowka.

 

Czekam jeszcze na odpowiednik Project X na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Wlasnie tego brakuje dzisiejszym grom. Pakuje sie duzo w grafe i wojny na DX9/DX10 a brakuje tego "czegos" co sprawia ze uwielbia sie gre i pamieta do konca zycia (jak niektore gry z amisi :D ).

To jest prawdziwa zrecznosciowka.

 

Czekam jeszcze na odpowiednik Project X na konsole.

mylisz sie i to bardzo, bo to sa : wyscigi :)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelna wersja ma piekna fabule (jestem w chapter 3). Choc lokacje sa podobne, to akcja jest przyjemna. Grafika kosmiczna i uczucie wolnosci jest dobre. Nie ma sytuacji wiedzminopodobnych (nie mozna czegos przeskoczyc). Z plusow - gra jest wszystkim czego oczekiwalem.

 

Z minusow - trzeba przymknac oko nad celnosc jaka posiadaja kolesie w blackhawku.

 

Potwierdzam, ze FSAA by sie mocno przydal. na szczescie opcja sharpness w TV odrobine pomaga, lecz kosztem tekstur. W jednym miejscu po wybiegnieciu z windy > skreceniu w prawo, dobiega sie do drzwi, za którymi jest dach. Przed drzwiami jest ciemno a za nimi jasno. Szpary miedzy dzwiami sprawiaja bardzo zle wrazenie niesklejonych tekstur.

Okazjonalnie przeskok z rynny na rynne jest nieprecyzyjny, co konczy sie kolanami w miejscu ramion. Lot/upadek wykonane wspaniale:]

Minusem jest takze to, iz po upadku robi sie ciemno, aby nagle pier.....c po oczach bialym ekranem wczytywania.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś. Gra jest niesamowita! Przeszedłem trening i dwa time triale (pierwszy już poniżej 1:05, drugi kombinuje na 3 gwiazdki). Miasto wygląda cudownie i sterylnie, jest dynamicznie i czuć 'flow'. Nie mogę się doczekać jutrzejszej sesji z grą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagubiłem się w demie... w tutorialu za cholerę nie mogę odbić się od tej ściany i wskoczyć na dach... Może fajne ale zbyt wymagające jak dla mnie wciskania przycisków w określonej kombinacji. Nie kupie za pełną cenę na pewno. Poczekam aż stanieje. Wizualnie bardzo atrakcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja zagubiłem się w demie... w tutorialu za cholerę nie mogę odbić się od tej ściany i wskoczyć na dach... Może fajne ale zbyt wymagające jak dla mnie wciskania przycisków w określonej kombinacji. Nie kupie za pełną cenę na pewno. Poczekam aż stanieje. Wizualnie bardzo atrakcyjnie.

wiem o jakiej scianie mowisz- trzeba chwile po niej pobiec,odbic sie w prawo i zlapac daszku, po kilku probach "na pale" sie udalo, troche smieszne bylo to ze jak wchodzilismy innym sposobem i sie udawalo to gra nie zaliczala, zmuszajac nas do konkretnej ewolucji, reszta przebiegla bezbolesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmuszało do konkretnej ewolucji bo to był tutek akurat - pierwszy time trial to właśnie trasa z tutka... i żeby przebiec na 3 gwiazdki musisz obrać kompletnie inną trasę i wykonywać kompletnie inne 'akrobacje' :)

 

btw. świetny jest przewodni motyw muzyczny 'Still Alive', idealnie pasuje do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagubiłem się w demie... w tutorialu za cholerę nie mogę odbić się od tej ściany i wskoczyć na dach... Może fajne ale zbyt wymagające jak dla mnie wciskania przycisków w określonej kombinacji. Nie kupie za pełną cenę na pewno. Poczekam aż stanieje. Wizualnie bardzo atrakcyjnie.

LB>RB>LB

 

cała magia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku sterowanie wydawało mi się nie do opanowania. Po trzech podejściach do tutka, biegam jak szalony i dziwię się znajomym, że nie moga sobie poradzić z pierwszymi przeszkodami. :) Giera jest spox. Na pewno niedługo ją kupię. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagubiłem się w demie... w tutorialu za cholerę nie mogę odbić się od tej ściany i wskoczyć na dach... Może fajne ale zbyt wymagające jak dla mnie wciskania przycisków w określonej kombinacji. Nie kupie za pełną cenę na pewno. Poczekam aż stanieje. Wizualnie bardzo atrakcyjnie.

L1, R1, L1 nacisniete po kolei dosc szybko, robia swoje. Tez mialem z tym problem, myslac ze to ma byc L1, L2, L1. Nie wiedziec czemu :)

 

 

EDIT

Widze, ze zostalem "ubiegniony" :)

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem.

 

Po zagraniu w story gra straciła trochę tego czaru - pokazała że trzeba jednak popracować na teksturami i aa, parę razy nie wiedziałem kompletnie gdzie iść itd - ale z drugiej strony dużą satysfakcję daje znalezienie optymalnej trasy, którą przelatujemy nie tracąc 'flow'.

 

Mogę na spokojnie wrócić do time triali i może kiedyś story na hard :)

Sama gra jest dość krótka, wstawki między misjami mi się podobały wizualnie, ale fabuła jest... no, po prostu jest :)

 

Moim zdaniem 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem.

 

Po zagraniu w story gra straciła trochę tego czaru - pokazała że trzeba jednak popracować na teksturami i aa, parę razy nie wiedziałem kompletnie gdzie iść itd - ale z drugiej strony dużą satysfakcję daje znalezienie optymalnej trasy, którą przelatujemy nie tracąc 'flow'.

 

Mogę na spokojnie wrócić do time triali i może kiedyś story na hard :)

Sama gra jest dość krótka, wstawki między misjami mi się podobały wizualnie, ale fabuła jest... no, po prostu jest :)

 

Moim zdaniem 8/10.

Story na HARD jest łatwe uwierz mi :)

 

Wczoraj własnie zdobyłem 1000/1000 w Mirror's Edge :) Time Triale przerabane, podobne Speedruny. Ale za to plus jest taki, iz zostawiając sobie Hard na sam koniec, znając już pełno skrótów, mapy na pamięć byłem w stanie ją skończyć w 2,4h :D Gra NIESAMOWITA, każdy musi zagrać. Piekna graficznie, dźwiękowo, super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem dość zawiedziony tą grą.

Nie dość, że można ją skończyć za jednym posiedzeniem to jeszcze w ogóle nie czułem tej swobody biegania o której cały czas mówili twórcy.

EA dość dobrze wybrało czas wydania, bo w sumie latem wolałbym sam pobiegać na dworze a nie kierować Feith. :)

Mimo wszystko warto zakupić tą grę dla samych akrobacji i muzyki.

 

Jak dla mnie 8 z dużym -/ 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...