Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

Manta V5 kupiona w Realu za 500zł. Tylko że jest mały problem. Wzmacniacz ma wejścia na głośniki 4 i 8 Ohm a nigdzie nie jest napisane, jaką impedancję mają głośniki Manty dołączone do zestawu. Czy mogę podłączyć kolumny pod dowolną wartość??.

Na audiostereo są zdjęcia V5. Jest tam wymontowany jeden z głośników i na nim CHYBA jest napisane 8 ohm. Sam podawałeś linki. Poszukaj, tam na pewno jest zdjęcie z tym głośnikiem, tyle że nie pamiętam co było napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manta V5 kupiona w Realu za 500zł. Tylko że jest mały problem. Wzmacniacz ma wejścia na głośniki 4 i 8 Ohm a nigdzie nie jest napisane, jaką impedancję mają głośniki Manty dołączone do zestawu. Czy mogę podłączyć kolumny pod dowolną wartość??.

Ale ma ODDDZIELNE wejscia na 4 i 8?

Daj najlepiej zdjecie, no i w sumie takie rzeczy to w instrukcji powinny być napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manta V5 kupiona w Realu za 500zł. Tylko że jest mały problem. Wzmacniacz ma wejścia na głośniki 4 i 8 Ohm a nigdzie nie jest napisane, jaką impedancję mają głośniki Manty dołączone do zestawu. Czy mogę podłączyć kolumny pod dowolną wartość??.

Na razie póki co to podłącz pod 8 Ohm ,pod głośnikami 4 Ohm będzie nieco większa moc wzmacniacza ale będzie on też bardziej obciążony ,tak że na wszelki wypadek przynajmniej na początek podłącz głośniki pod 8 Ohm :wink:

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na audiostereo są zdjęcia V5. Jest tam wymontowany jeden z głośników i na nim CHYBA jest napisane 8 ohm. Sam podawałeś linki. Poszukaj, tam na pewno jest zdjęcie z tym głośnikiem, tyle że nie pamiętam co było napisane.

To nic nie da:) zwrotnica moze obnizac impedencje zestawu na 4ohm ja tak mam np :)

ALe mpeg-4 madrze radzi podlacz pod 8:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz ma osobne wejścia pod 4 i 8 ohm. Manta V7 ma praktycznie takie same głośniki jak V5 (te same identyczne rozmiary) i one są 8 Ohmowe. Na innym forum znalazłem zdjęcie, na którym użytkownik V5 również podłączył głośniki do 8 Ohm. W instrukcji nie ma ani słowa jak należy podłączyć. Żenada. Nie tylko ja się głowię, inni użytkownicy mają podobny problem.

 

EDIT: Znalazłem temat o V5 :)

 

http://www.audiostereo.pl/Tuning_Manty_V5_44335.html

 

Na zdjęciach głośników widzę napis 6 Ohm. Czyli jak mam podłączyć??

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie da:) zwrotnica moze obnizac impedencje zestawu na 4ohm ja tak mam np :)

ALe mpeg-4 madrze radzi podlacz pod 8:)

 

ups, tego nie wiedziałem. To faktycznie kiszkowo. Ja sie może zdecyduje na zakup w przyszłym tygodniu, zakładając, że jeszcze będą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnią. Sprzedają się bardzo dobrze. Skoro głośniki mają 6 Ohm, to chyba trzeba je podłączyć pod wejście 8 Ohm prawda??.

 

Głośniki są faktycznie Vify a kable głośnikowe Alpharda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ostatnią. Sprzedają się bardzo dobrze. Skoro głośniki mają 6 Ohm, to chyba trzeba je podłączyć pod wejście 8 Ohm prawda??.

 

Głośniki są faktycznie Vify a kable głośnikowe Alpharda.

 

W Łodzi są 3 Reale, więc może we wtorek jeszcze będą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj bez zastanowienia. Zakochałem się w brzmieniu lampy od pierwszej sekundy. Cudowniy ciepły, mięciutki dźwięk. Pełne analogowe brzmienie. Po raz pierwszy poczułem że muzyka ma duszę. Słucha jej się lekko i delikatnie. Żadnych metalicznych, ostrych dźwięków kłujących uszy. Muzyka po prostu płynie. Na zdjęciach V5 wygląda jak chińska DIY i to nienajlepiej zrobiona ale gra cudownie. Głośniki sprawdzają się zarówno z bliskiego jak i średniego pola udsłuchu. A najlepsze że można się teraz bawić w wymianę lamp oraz zmienić głośniki na inne. Zabawa gwarantowana. Za cenę 450-500zł nie kupi się nic lepszego. Stosunek cena/jakość jeszcze lepszy niż w przypadku Solo 6/7.

 

PS. Głośniki podłączyłem narazie pod 8 ohm.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj bez zastanowienia. Zakochałem się w brzmieniu lampy od pierwszej sekundy. Cudowniy ciepły, mięciutki dźwięk. Pełne analogowe brzmienie. Po raz pierwszy poczułem że muzyka ma duszę. Słucha jej się lekko i delikatnie. Żadnych metalicznych, ostrych dźwięków kłujących uszy. Muzyka po prostu płynie. Na zdjęciach V5 wygląda jak chińska DIY i to nienajlepiej zrobiona ale gra cudownie. Głośniki sprawdzają się zarówno z bliskiego jak i średniego pola udsłuchu. A najlepsze że można się teraz bawić w wymianę lamp oraz zmienić głośniki na inne. Zabawa gwarantowana. Za cenę 450-500zł nie kupi się nic lepszego. Stosunek cena/jakość jeszcze lepszy niż w przypadku Solo 6/7.

 

PS. Głośniki podłączyłem narazie pod 8 ohm.

A jak Beresford zmienia sposób grania V5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania bo jakiś czas temu sprzedałem Esi@Juli a podłączyć V5 pod integrę to zbrodnia. W każdym razie Beresford+V5 pasują do siebie, bo muzyka brzmi pięknie. A co dopiero będzie jak wzmacniacz i kolumny się wygrzeją. Solo 6/7 ma wreszcie godnego konkurenta. Tylko jak pisałem wcześniej lampowe brzmienie nie każdemu może przypaść do gustu.

 

PS. Czemu lepiej podłączyć głośniki pod 8 a nie 4 Ohmy??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych metalicznych, ostrych dźwięków kłujących uszy. Muzyka po prostu płynie.

Pytanie za 100 punktów: czy przez to dźwięk nie traci na szczegółowości? Jestem raczej zwolennikiem zimnego i jednocześnie jasnego brzmienia - wnioskuję, że zawiódłbym się na tym zestawie, dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że dźwięk nie jest szczegółowy. Słyszę te same szczegóły co na Solo 7c, tylko że podane w inny sposób. Ciężko to opisać. Trzeba usłyszeć na żywo. A wracając do podłączenia głośników z zestawu, to może nic nie ma napisane w instrukcji, ponieważ jakbyśmy je nie podłączyli to będzie dobrze. Napisałem na PM w tej sprawie do osoby z Audiostereo, która posiada V5 i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym że dźwięk nie jest szczegółowy. Słyszę te same szczegóły co na Solo 7c, tylko że podane w inny sposób. Ciężko to opisać. Trzeba usłyszeć na żywo. A wracając do podłączenia głośników z zestawu, to może nic nie ma napisane w instrukcji, ponieważ jakbyśmy je nie podłączyli to będzie dobrze. Napisałem na PM w tej sprawie do osoby z Audiostereo, która posiada V5 i czekam na odpowiedź.

Byle gdzie podlacz, ale pod 8ohm bedzie bezpieczniej, bo jesli kolumny sa 8ohm a dasz je pod 4 ohm to sie wzmak bedzie grzal niepotrzebnie, bardziej sie napoci;) no i jesli ma zabezpieczenia moze sie wylaczac.

Zapodaj jakies fotki owej tabliczki znamionowej (pierwszy raz widze osobne wejscia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle gdzie podlacz, ale pod 8ohm bedzie bezpieczniej, bo jesli kolumny sa 8ohm a dasz je pod 4 ohm to sie wzmak bedzie grzal niepotrzebnie, bardziej sie napoci;) no i jesli ma zabezpieczenia moze sie wylaczac.

Zapodaj jakies fotki owej tabliczki znamionowej (pierwszy raz widze osobne wejscia)

A to nie jest odwrotnie że kolumny 6/8 ohmowe podłączone pod 4 ohmowy zmak, będą grały ciszej i wzmacniacz będzie się mniej grzał??.

W necie znalazłem taką wypowiedź na ten temat.

 

tylko nie graj na

full Kichol, bo wg teorii istotne jest to, żeby impedancja głosnika była taka sama lub większa niż impedancja wyjścia wzmacniacza, jeśli będzie mniejsza, to wzmacniacz bedzie się po pierwsze bardziej grzał, po drugie może to zaowocować spaleniem wyjscia wzmacniacza, końcowki, zasilacza wzmacniacza. Jesli impedancja głosnika bedzie wieksza niż wzmacniacza, wowczas układ będzie posiadał mniejszą moc, a co za tym idzie bedzie płynął mniejszy prąd. Układ może stracić na dynamice.

Dołączona grafika

 

Złącza są po lewej stronie. Pierwszy od góry, to wejście audio. Poniżej wejście 8 ohm,masa (0 ohm), 4 ohmy.

 

Dołączona grafika

 

Zdjęcie V7 ale V5 ma bardzo podobnie, tylko że inaczej rozstawione.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Głośniki użyte w V5. Koń lepiej lutuje :lol2:

 

Na moje oko głośniki V5 prezentują się lepiej niż głośniki w Solo 7c.

 

PS.Przełączyłem na 4 Ohm, ponieważ:

 

Kolumna 4Ohm do wzmacniacza 8 ohm

Dlaczego producent nie zaleca:

- Prąd chwilowy tranzystorów końcowych przy max obciążeniu przekracza wartości dopuszczalne ( w tym wypadku moc może przekroczyć wartości dla której był liczony).

- Moc strat wzmacniacza może przekroczyć dopusz czalne wartości (moc strat nie przypada na max moc wyjściową i dla parametrów napięcia liczonych na 8 Ohm może być zabójcza przydłuższej pracy)

- Mała wydajność prądowa zasilacza (trafo nie ma takiego zapasu mocy, dla niższej impedancji aby zachować poziom mocy wymagany jest większy o 1,41 prąd) Może to spowodować duże spadki napięcia w rytm muzyki, co może powodować zniekształcenia.

- możliwość przegrzania całości i wzrostu awaryjności.

- Konstrukcja na 8 Ohm jest tańsza niż uniwersalna

 

Mniejszą impedancję podłącza zazwyczaj po to aby więcej wyciągnąć ze wzmaka. Dlatego Producenci zabezpieczają się przed skutami wymienionymi powyżej.

 

Kolumna 4Ohm do wzmacniacza 8 ohm -co możemy robić

- możemy podłączać pod warunkiem słuchania na max połowę mocy

- Jeżeli znamy konstrukcję możemy trochę "przesadzić". Dotyczy to większości starych polskich konstrukcji tworzonych z duuużym zapasem mocy.

Jak podłączyłem pod 8 Ohm to wzmacniacz był bardzo gorący. Czytałem że to normalne przy wzmacniaczach lampowych, więc się tym nie przejąłem. Dobrze że muzy słuchałem na 25% mocy. Teraz jak mam podłączone pod 4 Ohm, wzmacniacz jest o wieele chłodniejszy. Od razu słychać że głośniki grają ciszej niż przy tej samej głośności przy 8 Ohm.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyłem pod 8 Ohm to wzmacniacz był bardzo gorący. Czytałem że to normalne przy wzmacniaczach lampowych, więc się tym nie przejąłem. Dobrze że muzy słuchałem na 25% mocy. Teraz jak mam podłączone pod 4 Ohm, wzmacniacz jest o wieele chłodniejszy. Od razu słychać że głośniki grają ciszej niż przy tej samej głośności przy 8 Ohm.

A sam zapewniałeś wcześniej że głośniki są 8 Ohmowe ,a ja ci dobrze doradziłem bo brałem pod uwagę że są 8 Ohmowe a nie jak się okazało ''że głośniki są 6 ohmowe, ale zwrotnica może obniżyć ich impedancję do 4 Ohmów.'' :wink:

 

 

Wzmacniacz ma osobne wejścia pod 4 i 8 ohm. Manta V7 ma praktycznie takie same głośniki jak V5 (te same identyczne rozmiary) i one są 8 Ohmowe.

Tak to jest jak nie ma porządnej instrukcji z dokładną specyfikacją <_< .

 

Jeszcze gwoli wyjaśnienia ,żeby nie siać zamętu bo w jednym miejscu nieco poplątałem <_<

 

Zakładałem że głośniki są 8 Ohmowe ,ale ten fragment nieco mąci :

...........,tak że na wszelki wypadek przynajmniej na początek podłącz głośniki pod 8 Ohm :wink:

Gdybyś podłączył głośniki 8 Ohm pod wejście 4 Ohm to grałyby po prostu ciszej a wzmak byłby mniej obciążony niż standardowo ,tak że ten ''na wszelki wypadek'' nie jest adekwatnym określeniem bo sugeruje blizej nieokreślone zagrożenie ,uszkodzenie :lol: .

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po raz pierwszy :)

 

Moje pytanie brzmi nastepujaco. Na allegro sa microlaby PRO3 i zastanawiam sie czy je kupic czy poczekac kilka tygodni na Solo7c. Czy 7c sa duzo lepsze jakosciowo od PRO3? Jesli chodzi o moc to PRO3 spokojnie mi wystarcza. Zastosowanie to muzyka hiphopowa. PRO3 ponoc maja maly problem z wysokimi czestotliwosciami? Szkoda, ze jest tak malo recezji na ich temat :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniki użyte w V5. Koń lepiej lutuje :lol2:

 

Na moje oko głośniki V5 prezentują się lepiej niż głośniki w Solo 7c.

Zgodze sie, ale na moje oko brakuje im jakies 100 lat świetlnych do przetwornikow z Pure 100/10

Na moje oko takze wymianie powinny podlegac kable z niskotonowki ( 1-1,5mm?) wygladaja jak kable z ruskiego zestawu choinkowego

co do impedencj, masz racje pomieszalo mi sie:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie, ale na moje oko brakuje im jakies 100 lat świetlnych do przetwornikow z Pure 100/10

Na moje oko takze wymianie powinny podlegac kable z niskotonowki ( 1-1,5mm?) wygladaja jak kable z ruskiego zestawu choinkowego

co do impedencj, masz racje pomieszalo mi sie:)

 

HeatheN --> wysłałbym maila do Microlab z pytaniem o zastosowane elementy w Pure 100, ale nie wiem o co pytać. Oczywiście poza głośnikami. Ale te całe zwrotnice, przetworniki i inne "duperele" to nie na moją głowę ;)

Jakbyś mi wskazał o co mam pytać i Microlab byłby gotowy udzielić takich info to wreszcie byśmy się dowiedzieli co to za ustrojstwo i czy teoretycznie warto wydac 900zł

 

 

-------------

Pro 3, w ogóle seria Pro to starszy projekt Microlaba. Seria Solo jest nowsza i wg profesjonalnych recenzji rosyjskich serwisów lepsza od Pro. Dlatego lepiej brać Solo 6c (najwyżej oceniane we wspomnianych recenzjach), skoro czekanie na 7c jest niewygodne, niż Pro 3 :) Tak mi się wydaje :)

Edytowane przez Asturas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej brać Solo 6 niż PRO 3. A co do Pure 100 to mam przeczucie że pomimo świetnego wykonania nie zagrają tak dobrzę, żeby warto było zapłacić za nie ponad trzy razy więcej niż Solo 6c.

 

Przeczytajcie ich opis na oficjalnej stronie:

 

http://microlab.cn/product/av/pure%20100.htm

 

Wszędzie tylko "super bass" i "X-bass". Trochę tandetnie jak dla mnie. To ma być High End a nie komputerowe pierdziawki ala Z-2300. W każdym razie ten opis wywołuje u mnie złe skojarzenia i nie zachęca zupełnie do kupna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej brać Solo 6 niż PRO 3. A co do Pure 100 to mam przeczucie że pomimo świetnego wykonania nie zagrają tak dobrzę, żeby warto było zapłacić za nie ponad trzy razy więcej niż Solo 6c.

 

Przeczytajcie ich opis na oficjalnej stronie:

 

http://microlab.cn/product/av/pure%20100.htm

 

Wszędzie tylko "super bass" i "X-bass". Trochę tandetnie jak dla mnie. To ma być High End a nie komputerowe pierdziawki ala Z-2300. W każdym razie ten opis wywołuje u mnie złe skojarzenia i nie zachęca zupełnie do kupna.

Pamietaj o jednym

w solo 7 masz 2 glosniki nisko-srednio, no i sa wieksze...ludzie moga sie bac ze w pure100 nie bedzie basu...jakis wiec chłyt maketintowy musi byc;)

Moze chodzi bardziej o [ciach!]ly zwiazane z projektowaniem obudowy, falami stojacymi, czy tez reprodukcją niskich dzwiekow oni to nazwali poprosu x-bass..;)

Asturas pewnie microlab pewne rzeczy uzna za TAJEMNICE firmowa, z drugiej strony zwrotnice nie zalal zywica wiec wszystko mozna odczytac, wiec pewnie gdzies na necie juz ktos z bliska porobil fotki elektroniki, mnie by interesowaly parametry takie jak

Fs

Re

Rms

Qms

Qes

Qts

Cms

Mms

BL

VAS

dBSPL

CAS

RAS

MAS

Ze

Xmaxlin(+/-)

Wtedy mozna zajac sie gdybaniem (to nadal nie pomiar tylko symulacja) nad charakterystyka impulsowa, strojeniem, efektywnoscia, czy inne zaleznosci (moglby podac konrketne srednice wtedy znamy powierzchnie czynna, mase drgajaca i mozna przeanalizowac, biorac pod uwage maxymalne wychylenie membrany, odpowiedz impulsowa no i niech podadza materialy membrany i zawieszenia ( wyglada na celuloze+guma) bo zadko kiedy bass jest idealny przewaznie jak jest szybki i nie muli, traci swoja miekkosc zreszta ide spac pare bronkow strzelilem sluchajac Nightwisha...buuu....

ALE I TAK LEPIEJ ODSLUCHAC:) postaram sie qmpla na Mante namowic (pzdr Proca:D), bo solo i tak ciezko dostepne;) a Manciocha bym odsluchal

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie głośników za 900zł zupełnie w ciemno to duże ryzyko. Żeby chociaż były jakieś testy Pure 100 lub opinie użytkowników na zagranicznych forach. Ale nie ma kompletnie NIC. Dlatego wolałem kupić Manta V5 za 500zł opierając się na opiniach użytkowników audiostereo.pl, niż wydać 900zł za sprzęt o którym nikt nic nie wie.

 

PS. Ciekawe czemu Solo 6/7 nie są wytłumione w środku??. Nawet Manta V5 ma wytłumionie kolumny.

 

Dołączona grafika

 

Widzę że na Allegro nie ma już nawet 6-stek. Niedługo pewnie całe zapasy Manty zostaną również wykupione i wtedy pozostanie nam tylko powrót do Logów i Cretów :lol:

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN:

U mnie licz tylko na SOLO-7C ;) Samemu kuszą mnie te Manty... ale aktualnie jestem w trakcie nagłaśniania samochodu, budżet dwu-krotnie przekroczony... (ehh gdzie tam SOLO za 325zł)...

Aczkolwiek jak mi u-Dimension zagra lepiej w aucie to SOLO będą miały ciężko...

 

btw. W przyszłym tygodniu dorwę się do watoliny... może SOLO rozkręcać nie będe (bo idzie w zamyśle do auta) ale może sprawdzę jak sobie SOLO radzą z zatkanymi BR... (bo w sumie mniejsze zejście, ale szybszy i precyzyjniejszy bas)

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek jak mi u-Dimension zagra lepiej w aucie to SOLO będą miały ciężko...

Najwyżej będziesz szedł do samochodu żeby posłuchać sobie muzyki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie głośników za 900zł zupełnie w ciemno to duże ryzyko. Żeby chociaż były jakieś testy Pure 100 lub opinie użytkowników na zagranicznych forach. Ale nie ma kompletnie NIC. Dlatego wolałem kupić Manta V5 za 500zł opierając się na opiniach użytkowników audiostereo.pl, niż wydać 900zł za sprzęt o którym nikt nic nie wie.

 

PS. Ciekawe czemu Solo 6/7 nie są wytłumione w środku??. Nawet Manta V5 ma wytłumionie kolumny.

 

 

 

Widzę że na Allegro nie ma już nawet 6-stek. Niedługo pewnie całe zapasy Manty zostaną również wykupione i wtedy pozostanie nam tylko powrót do Logów i Cretów :lol:

plus za wytlumienie i uszelki pod glosnikiem, a czemu solo nie wytlumione? juz wted wspominalem ze na czyms trzeba ciac koszta.

No i nadal wnetrze pure 100 wyglada lepiej ( nie az tak budzetowo) niz manta, RBEJ twoj argument bardzo nietrafiony dlaczego? Bo opierales swoje zakupy na opiniach, przy zakupie grafiki sa testy czarno na bialym ktore pokazuja jej wydajnosc, a dzwiek....kazdy slyszy inaczej:), akustyka pokoju, no i autosugestia. Prosty przyklad, zakupione solo 7 graly extra, wiadomo jak ktos nie slyszal lepszych bedzie w niebo wzięty, i nikt nie byl w stanie podac wad dzwieku, przeskok na mante v5 ktora i o solo opina ze gra INACZEJ, i ze manta ma lepszy stosunek cena/jakosc (wiec musi grac lepiej), mi te wszystkie neologizmy ktore tworza userzy w czasie opini na temat dzwieku nic nie mowia, tak wiec bez odlsuchow ZAWSZE sie kupuje w ciemno;)

serwal4 wczoraj byl qmpel, namowilem go na solo7;) wiec teraz bede polował na mante:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale swego Denona też kupiłeś w ciemno, sugerując się wyłącznie opiniami na audiostereo.pl, więc....

 

lepsze opinie użytkowników, które miały styczność ze sprzętem niż kupowanie sprzętu o którym nikt nic nie wie.

 

A element autosugestii zawsze występuje i jak ktoś bardzo chce, to może sobie wmówić że Z-2300 gra jak zestaw za 10 tyś. złotych.

 

Ale gdyby kolega Asturas zdecydował się kupić w ciemno Pure 100, to napewno byśmy się na niego nie obrazili :wink:

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwal4 wczoraj byl qmpel, namowilem go na solo7;) wiec teraz bede polował na mante:)

HeatheN pytanie tylko gdzie ja te solo 7c dostane ... zaczynam od poszukiwan na allegro , no i jak Ci wczoraj wspominalem znalazlem je w sklepie internetowym ;] i tam jutro zadzwonie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda Ci się dostać Solo 7 u konkurencji Infosoftu, chociaż wątpię. Pewnie wszystko wysprzedali.

 

Fotka nowego rywala Solo 6/7

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale swego Denona też kupiłeś w ciemno, sugerując się wyłącznie opiniami na audiostereo.pl, więc....

 

lepsze opinie użytkowników, które miały styczność ze sprzętem niż kupowanie sprzętu o którym nikt nic nie wie.

 

A element autosugestii zawsze występuje i jak ktoś bardzo chce, to może sobie wmówić że Z-2300 gra jak zestaw za 10 tyś. złotych.

 

Ale gdyby kolega Asturas zdecydował się kupić w ciemno Pure 100, to napewno byśmy się na niego nie obrazili :wink:

Osoba ktora mi projektowala zwrotke miala owego denona, no i moglem w ciagu 7 dni go zwrocic wiec w takim przypadku zakup byl hmmm zabezpieczony;) , co do pure100/10 imho braki w opiniach raczej wynikaja z dostepnosci...

Brak2sensu powodzenia;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda Ci się dostać Solo 7 u konkurencji Infosoftu, chociaż wątpię. Pewnie wszystko wysprzedali.

 

Fotka nowego rywala Solo 6/7

 

Dołączona grafika

A jak z głośnością w tych mantach, w porównaniu do solo?

Może uda mi się dorwac te manty w realu, bo nie widzi mi się czekać na solo miesiac czasu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...