Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

To znowu ja. Właśnie z ciekawości otwarłem jedną kolumnę z PRO3. Głośnik który tam zastosowano w roli niskotonówki robi duże wrażenie. Naprawdę spory magnes (ekranowany). Bardzo duża cewka jak na 8 calówkę (ok 40mm). Magnes wentylowany. Głośnik skręcany na sześć śrub. Bardzo solidne wykonanie - pięknie estetycznie klejony. Spore wychylenie liniowe (Xmax). Obudowa podobnie. Bardzo solidnie wykonana - wszystko pasuje co do ćwiartki milimetra - jestem bardzo pozytywnie zaskoczony:

 

Kilka zdjęć:

http://picasaweb.google.com/altonzasx/MicrolabPRO3Speakers

Edytowane przez ALTON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś zadzwonił do infosoftu z pytaniem o dostawę Microlabów Solo 7c. Ja próbuję od wczoraj się dodzwonić i jakoś nie mogę... Na mejle też nie odpisują...

Spróbuj przez GG. Ja ostatnio z pytaniem koło 11 wieczorem wyskoczyłem i otrzymałem odpowiedź natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie wróciłem z podroży. a infosoft nie dzwoni.... ale ja do nich dzwoniłem w Środę bodajże.. i mówili ze w piątek czyli dziś albo w poniedziałek na pewno będą .... ale mówił jeszcze ze chwile potrwa zanim oni wszystko ogarną czyli górzą ilość zamówień na microlaby i opóźnienie może trwać jeszcze ok 2-3 dni... także czekamy chłopy czekamy :D

 

 

właśnie zajrzałem na infosoft.pl i zmienili czas oczekiwania na czas dostawy na 1-2 tygodni..

 

ZAWSZE COŚ :D:D

Edytowane przez kura93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Powiem Wam szczerze, że mam mieszane uczucia..

Myślę nad zakupem głośników,

zakupiłem wpierw SB0100 aby mieć podstawę.

Więc zacząłem przeglądać fora sklepy etc i spotkałem Logitechy.

Mój zapał minął po 3 h w pracy ;P

Zapatrzyłem się na Genius 1250x / 2.1 1250 / 2000x [które być może uda się ściągnąć z czech ale nie mam jeszcze odpowiedzi ze sklepu..]

Powiem Wam szczerze, że nadal mam dylemat nad Tymi głośnikami...

Później pojawił się MicroLab z SOLO.

Powiem od razu, że nie stać mnie na zakup głośników za 200-300 .-

Wiem, że dorzucenie paru groszy więcej aby mieć super głośniki to przecież nic,

ale w przyszłości planuje zakup głośników 5.1 również więc chcę te zakupione wcześniej też sensownie później w tym zestawie wykorzystać...

Mój pokój to 3,40 x 4,50 czyli jakie 13mkw

 

Głośniki przedewszystkim do muzyki, PRZERÓŻNEJ!

Do oglądania filmów,

do grania [cs ze słuchawkami natomiast reszta na głośnikach]

Wielkość nie gra roli,

ważne by była jakość to raz,

dwa myślę by zakup nie poszedł w błoto [dlatego myślę, by później dołączyć go do 5.1]

aktualnie mam system 4.0 na 2 osobnych zestawach pierdziawek i jakoś idzie ;P Ale wiadomo to nie to zwłaszcza jak sie ma słuchawki Sennheisera hd201 game ;P

 

I co myślicie o SOLO 1/ SOLO 2 ? W porównaniu do Geniusów of course...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój pokój mały nie jest

więc idealnie nadadzą sie do niego SOLO 6c/7c

koszt od 240 i myślę że warto dołozyć, wszystko niżej będzie grało proporcjonalnie gorzej ze względu na rozmiar pudła więc nie wiem czy gienki nie będą lepsze

Jeśli chodzi o stosunek jakość cena to szóstek nic nie przebije

co do dzwięku 5.1 to ja zostawiam sobie x-540 tak jak było głownie do gier reszta pójdzie przez solo

myślę że jestem nawet zrezygnować z dzwięku przestrzennego w filmach bo z pewnością solówki w stereo dadzą o wiele lepszy efekt ogólny (podobnie z muzą w DTS)

dlatego nie wiem czy tak bardzo będziesz potem potrzebował drugiej pary (no chyba ze masz miejsce i jesteś dalej uparty na 5.1 ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No solówki 7c zamówione :], mam nadzieję że będą dużo lepiej grać od mojego obecnego zestawu za 150 zł :D

 

Dołączona grafika

 

Jakieś starutkie kenwood'y(ale stan bdb) + Dual CV-1450 :] Nie patrzcie na ustawienie kolumny, bo to tylko chwilowe :] Do czasu zakupu solówek przeniosłem je do swojego pokoju by mieć później porównanie do 7c, a zazwyczaj ten zestawik robi jako nagłośnienie dla TV + X360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój pokój mały nie jest

więc idealnie nadadzą sie do niego SOLO 6c/7c

koszt od 240 i myślę że warto dołozyć, wszystko niżej będzie grało proporcjonalnie gorzej ze względu na rozmiar pudła więc nie wiem czy gienki nie będą lepsze

no tak ale to nadal 100.- różnicy między np genius 2000x a SOLO 6c, a w tej samej cenie jak G2kX jest SOLO1 i SOLO2 / jak wypadają te głośniki? [wiem że są bez pilota ;P przeżyje ;P]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale to nadal 100.- różnicy między np genius 2000x a SOLO 6c, a w tej samej cenie jak G2kX jest SOLO1 i SOLO2 / jak wypadają te głośniki? [wiem że są bez pilota ;P przeżyje ;P]

IMO zadzwoń najpierw i dowiedz się, czy są one osiągalne, czy tylko są wystawione "do ściągnięcia z następną dostawą za parę miesięcy". Lepiej się chyba przegłodzić na słuchawkach i dozbierać tą stówkę niż pakować się w coś wyraźnie gorszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO zadzwoń najpierw i dowiedz się, czy są one osiągalne, czy tylko są wystawione "do ściągnięcia z następną dostawą za parę miesięcy". Lepiej się chyba przegłodzić na słuchawkach i dozbierać tą stówkę niż pakować się w coś wyraźnie gorszego...

Powiedzmy tak, szukam głośników do 200.- nie przekraczając tej kwoty.

Głośniki 2.0.

Muzyka KAŻDEGO RODZAJU!

Aby poczuć różnicę między 2x 2.o pierdziawkami a nowym zestawem,

by nie czuć niedosytu po przesiadce.

Mam np. mocno wyczulone uszy i nawet na moim zestawie 4.0 słyszę niemal każde dzwięki a więc nie chce by mnie to za bardzo męczyło.

 

Genius 1250x /

Genius 2.1 1250 /

Genius 2000x

MicroLab Solo1

MicroLab Solo2

MicroLab Solo3

MicroLab Solo4c

 

które polecacie?

 

Solo5 jest już w cenie 6tki de facto _-_ i trochę kuszą ale nie wiem czy nie szkoda mi na głośniki extra 100.- więcej, jeżeli nie będzie słychać AŻ TAK PRZEOGROMNEJ różnicy dopóki nie przesłucham 2 par głośników.

 

[Czego uszy nie słyszą temu sercu nie żal? :P]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać??

 

Dwa posty wyżej napisałem post a TY dalej swoje....Jak ktoś może polecić Ci coś czego nie słyszał??

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genius 1250x /

Genius 2.1 1250 /

Genius 2000x

Gdzieś w tym, albo przylepionym wątku padło stwierdzenie posiadacza Geniusów o tym, że 7c je zjadają, stąd mój tekst o "czymś wyraźnie gorszym"...

MicroLab Solo1

MicroLab Solo2

MicroLab Solo3

MicroLab Solo4c

Kupił ktoś w ogóle czwórki, czy jest z nimi jak z 1,2,3 - da się sprowadzić na życzenie? Teoretycznie (z recenzji na rosyjskich stronach) czwórki będą jeszcze zimniejsze niż piątki, czyli dołu będzie jeszcze trochę mniej...

Solo5 jest już w cenie 6tki de facto

Piątek teraz praktycznie nie opłaca sie kupować, a szkoda: gdyby potaniały trochę... <_<

nie wiem czy nie szkoda mi na głośniki extra 100.- więcej

Wątpliwości zawsze są... do pierwszego uruchomienia... :wink:

Edit@RBEJ: IMO nie ma nawet znaczenia, jeżeli się okaże, że są w sklepie Inermaxu wirtualnie, dlatego najlepiej się dowiedzieć najpierw, czy ta opcja w ogóle jest realna...

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz czytać??

 

Dwa posty wyżej napisałem post a TY dalej swoje....Jak ktoś może polecić Ci coś czego nie słyszał??

Zakładając, że na świecie jest kilkanaście miliardów ludzi / zakładając że jedna pięćsetna z nich to polacy lub ludzie znający język, jest szansa, że ktoś się pojawi i powie, że ma miał lub słyszał te głośniki więc ocb ? ;] nie mamy już co pisać? :P

 

Ja rozumiem, że są ale to tak jakbym z roweru przesiadł się do seata toledo, nie odczuję tego jakby się jechało Mercedesem bo wtedy sama zmiana z Roweru na samochod jest ogromna, rozumiesz o co chodzi? Co z tego, że poczuje różnicę między 1250x / 2000x a microlabami skoro nie ma nawet cienia szans by którekolwiek przy uchu porównać.. a każda obecnie przesiadka będzie szokiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego że trolisz i spamujesz.

 

Na pytanie o dostępność Pure 100 w Inermaxie otrzymałem taką odpowiedź:

 

witam!!!

są zamówione z całą partią microlabów

pozdrawiam

grzegorz nowak

INERMAX POLSKA

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o dostępność Pure 100 w Inermaxie otrzymałem taką odpowiedź:

 

witam!!!

są zamówione z całą partią microlabów

pozdrawiam

grzegorz nowak

INERMAX POLSKA

Lepsze jest to:

 

[...]Z przyczyn od nas niezależnych nie mamy wpływu na terminowość dostaw do naszej firmy.

Wysyłka towaru będzie prowadzona od 18.08.2008 (poniedziałek).[...]

 

INERMAX POLSKA

Szkoda że są takie opoznienia bo chcialem juz w ten poniedzialek posluchac jak graja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CYTAT

[...]Z przyczyn od nas niezależnych nie mamy wpływu na terminowość dostaw do naszej firmy.

Wysyłka towaru będzie prowadzona od 18.08.2008 (poniedziałek).[...]

 

INERMAX POLSKA

Czy tyczy się to też Microlabów solo7c ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda cała treść listu od INERMAX

 

Witam!!

Informujemy że zamówiona przez naszą firmę dostawa głośników firmy Microlab dotrze do Polski w przyszłym tygodniu.

Z przyczyn od nas niezależnych nie mamy wpływu na terminowość dostaw do naszej firmy.

Wysyłka towaru będzie prowadzona od 18.08.2008 (poniedziałek). Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie głośnikami (w szczególności solo7c i solo6c) w pierwszej kolejności obsłużeni zostaną klienci którzy dokonali już wpłaty na nasze konto a następnie klienci którzy zamówili towar logując sie poprzez nasz sklep www.inermax.pl i wreszcie klienci którzy drogą mail-ową wysyłali zapytania.

Jednocześnie informujemy że ceny nie ulegną zmianie i pozostaną bez zmian.

Poczynimy wszelkie starania aby wysyłka do naszych klientów przebiegła maksymalnie szybko.

Na bieżąco będzie my informować o terminie dostawy.

 

Pozdrawiamy

Zespół INERMAX POLSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli standard

na allegro też mówili że wysyłka 15.08 a że to pt to wyjdzie na pewno w poniedziałek

dobrze ze się nie nastawiałem - dopiero w przyszły tydzień będe składał stojaczek ale i tak musze czekać na głośnik żeby wszystko dopasować :)

btw ktoś pytał co i jak z zamówieniem na allegro?

Edytowane przez SBeNder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to zauważyłem, że to wygląda tak:

na forum PCLABU w temacie o Genkach piszecie o Microlabach że są lepsze i was biją za to,

na forum PUREPC w temacie o MicroLabach rzadko kto pisze o Gienkach i je jedzie z góry na dół.

 

Porównujecie głośniki które są mniej więcej 1.5x droższe mówiąc, że "WARTO DOŁOŻYĆ",

a może po prostu ktoś nie potrzebuje takie śmiesznego dzwięku który jest 1.5x droższy od Gienków?

Zwłaszcza, że np będzie się przesiadał ze zwykłych głośników 4.0 [2x zestaw normalnych pierdziawek, które i tak spoko grają oprócz braku mocy [zaczyna sie harczenie] jeden to manta a drugi to Soundlink i to stare modele... podłączone do SB0100 z KXami + foobarem i ASIO.

 

Patrze na to tak,

 

Wy zachwalacie to co macie polecacie innym a inni zachwalają to co otrzymali bo są napaleni i głupio się przyznać, że np woleli by gienki bo już mają! swoje solówki. To samo sie tyczy tematów z Gienkami

 

Zauważcie, że Microlab jest tak samo trudno dostępny jak Gienki 2K, ja słyszałem nawet, że te Gienki zostały wycofane, ale da sie je sprowadzić ze Słowacji lub z Czech [przez sklep polski], pytanie czemu zostałe wycofane? być może za mało kosztowały jeżeli porówna się je do gienka 1250x ? A teraz jeszcze inna sprawa, w czechach po średnim kursie te głośniki kosztują ~140.- zależy od średniego kursu ;P do tego dostawa czyli 160.- z dojazdem [miejmy nadzieje, strefa shengen ftw] ale trzeba też wziąć pod uwagę inny podatek, tutaj 22% tam 19% więc cena +3% podatku na pewno dojdzie ;) ale raz jeszcze mówie, Wy zajmijcie się porównywaniem swoich Microlabów SOLO z średnich półek a Oni niech zajmą się porównywaniem Gienków z low-mid półek [przynajmniej według was], a wg. mnie i tak przeciętny człowiek co się przesiądzie z głośniczków komputerowych będzie bardziej skory ku ZNACZNIE tańszym G2Kx niż przy Solo6c a o Solo7c nie mówiąc.

Zgodzicie się ze mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam się za przeciętnego człowieka (i to mocno), miałem Gienki 1250X i były za słabe do tego co słucham - braki w niższym paśmie, mała moc...

Przesiadka na 2000X byłaby dla mnie wysoce nie rozsądna, bo otrzymałbym prawie, że to samo... z trochę lepszym dołem, ciut słabszą górą...

A i tak miałbym problemy z nagłośnieniem nowego pokoju (25m2, 63m3), który za niedługo mnie czeka... I nie mam na myśli tu samej głośności sprzętu - SOLO lepiej "wypełnia" pomieszczenie dźwiękiem - jeśli mogę tak laicko to określić.

 

Co do sytuacji na tamtym forum:

Ja (nie wypowiem się w imieniu innych) nie mam już na myśli faktu, że ktoś tam stwierdził, że 2kX grają na poziomie SOLO-6C...

Chodzi mi o całą sytuację jak to tam wygląda - a wszystko zaczęło się od tego - że jak dobrze pamiętam - 1. głosy o SOLO padły tam w momencie trwania konkursu Geniusa...

Potem fakt - "przekrzykiwania" się, bezsensowne spory...

Ale z drugiej strony wmawiania każdemu (łącznie z tymi co mogli sobie pozwolić na coś cenowo wyżej), że 2000X są lekiem na całe zło, kasowanie postów... Cud, że recka o 7C przetrwała...

 

I nie twierdzę, że Gienki 2000X są/były złe - jak na swoje 160zł były wyśmienitym produktem... Fakt - może jeszcze bardziej opłacalnym, bo nie aż tak duże jak SOLO...

 

A co do wyboru:

Taki jeszcze bardziej przeciętny człowiek i tak zamiast kupić Geniusy czy Microlaby (aż chciałoby się dopisać jeszcze parę tych "czy) pójdzie do MM, marketu, lokalnego komputerowego i wróci z wiadomo czym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikael:

Jestes 7latkiem, ze rozkminiasz nad doplaceniem do solowek? ;) Obie kolumny graja 'spoko'....,ale solowki jednak lepiej, wiec wedlug niektorych warto doplacic własnie do nich. I tu zaczyna sie bicie piany...mmm jak przyjemnie ... ;)

 

I gdzies mam kombinacje z pepiczkami w celu sprowadzenie tanszych kolumien, moze nie odbiegajacych jakoscia brzmienia od solo...eh. A widzac porownanie ktorego dokonałes z podatkiem itd..moge twierdzic, ze naprawde jestes siukiem, ktory zbiera na sprzet komputerowy z tego co rzuca mu rodzice. No coz, Twoj czy tez innych ból :)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jakie jest moje zdanie: jak już każdy je wyraża:D

 

dla mnie microlaby ani geniusy nie są dla przeciętnego człowieka...

dla przeciętnego człwieka są logi creativi manty itd... które leżą na pułkach w każdym sklepie czy hipermarkecie....

 

moim zdaniem te głośniki są dla takich który ze tak powiem "kumają czacze" i lubią w miare dobry dzwięk ale nie są Żadnymi az bogaczami nie nie chcą brać kredytu na sprzęt.. albo tak jak w przypadku moim i młodszych łepków takich jak ja zbierać na ten sprzęt 2 albo 3 lata a wiadomo jak to młody zmienia co chwile zdanie.. i tak to sie wkońcu nic nie kupi..

 

Sam nawet w ten sam dzień co zamówiłem microlaby miałem zamówione przechwalane z-2300 ale sie jakoś wykręciłem... :D

 

ja nie robie przesiadki z głośników komputerowych robie z pospolitej wieży która stoi w każdym domu... i wydaje mi sie ze to jest najlepsze porównanie do solówek ....

 

 

ja jeszcze czekam ale na pewno wyrażę swoją opinie.... :D

 

 

 

takie jest moje zdanie....

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikael:

Jestes 7latkiem, ze rozkminiasz nad doplaceniem do solowek? ;)

Czy jest 7latiekiem, czy 70latkiem, to nie ma znaczenia. Nie każdy chce wydawać takiej kwoty na głośniki. Nie wciskajcie każdemu solówek, bo to się robi po prostu śmieszne. Ktoś ma do wydania trochę ponad stówkę na głośniki i ciągle słyszy nie kupuj Geniusów wydaj jeszcze tylko trzy razy tyle i kup SOLO7C, bo są lepsze przecież..

 

A widzac porownanie ktorego dokonałes z podatkiem itd..moge twierdzic, ze naprawde jestes siukiem, ktory zbiera na sprzet komputerowy z tego co rzuca mu rodzice. No coz, Twoj czy tez innych ból :)

A choćby nawet zbierał na te głośniki całe życie nie jest to powód, żeby go z tego powodu obrażać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ludzie jak komus zalezy na dzwieku to doplaca, a jak ktos nie ma kasy to nie moja wina i niech cos bierze na swoje mozliwosci, 300zl na glosniki to jest nic zobaczcie sobie na allegro jakie glosniki ludzie kupują i do tego wzmaki, jak komus zalezy na jakosci to bierze dobre audio a, jak ktos jest zwykla c**** ktorej nie zalezy na jakosci to niech se bierze glosniki za 10zl co mnie to obchodzi, zalezy ci na jakosci, to wiecej wydajesz i koledzy dobrze doradzaja, jak nie chcesz tyle wydac to nie wydawaj i nie pisz ze wszyscy doradzaja microlaby a Ciebie na to nie stac, a co ludzi z forum to obchodzi oni chca tylko dobrze doradzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG ludzie jak komus zalezy na dzwieku to doplaca

Jak komuś bardzo zależy na dźwięku to nie kupuje Microlabów. Geniusy, jak i solówki to kompromis między jakością a ceną. Masz ~100-150zł kupujesz Geniusy, masz 250-350zł kupujesz Microlaby. Chcesz mieć naprawdę porządny sprzęt, musisz wydać co najmniej kilka tysięcy. Chodzi tylko o to, żeby nie wciskać Microlabów każdemu bez względu na to jaką ma kwotę do wydania i wymagania co do jakości dźwięku.

Sam czekam na SOLO7C, bo są warte swojej ceny, ale nie róbmy z tych głośników przedmiotu kultu..

Edytowane przez freaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż dziś ojciec mi powiedział ze jak mnie nie było w domu, moje kochane solo 7c zaczęły buczeć jak oglądał tv, wyłączył i włączył je ponownie jak na razie jest ok. mam je już jakieś 2 miesiące. Myślicie ze to może być coś groźnego ?? ktoś już coś takiego miał u siebie ? aha i dodam ze dawno nie było na nich głośno grane cały czas 20-30 ostatnio to maks.

Edytowane przez Maciek06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikael:

Jestes 7latkiem, ze rozkminiasz nad doplaceniem do solowek? ;) Obie kolumny graja 'spoko'....,ale solowki jednak lepiej, wiec wedlug niektorych warto doplacic własnie do nich. I tu zaczyna sie bicie piany...mmm jak przyjemnie ... ;)

 

I gdzies mam kombinacje z pepiczkami w celu sprowadzenie tanszych kolumien, moze nie odbiegajacych jakoscia brzmienia od solo...eh. A widzac porownanie ktorego dokonałes z podatkiem itd..moge twierdzic, ze naprawde jestes siukiem, ktory zbiera na sprzet komputerowy z tego co rzuca mu rodzice. No coz, Twoj czy tez innych ból :)

cóż chciałbym Ci powiedzieć, że mieszkam na swoim, i nie kupuje byle czego by zaspokoić swoje chore zachcianki typu "JA TEŻ TO MUSZE MIEĆ JAK ONI MAJĄ" tak jak na to wygląda Ty tak robisz, a skoro Ci nie odpowiada szukanie tańszych sposobów znalezienia czegoś co nie jest aktualnie dostępne [G2Kx] to po co sie odzywasz? odpal swoje solo i wyłącz monitor bo Ci promieniowanie z blaszaka chyba szkodzi.

peace.

 

ps: troche szacunku do innych dzieciaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...