Skocz do zawartości
Damundo

Dyskusja Na Temat Microlab Solo 5c/6c/7c

Rekomendowane odpowiedzi

dajcie se juz siana

Mikael masz 100 bierz geniusy bo solo w tej cenie nie dostaniesz

tak jak ktoś pisał poniżej modelu 5 raczej niedostępne

mamy za to nowy tydzień więc zapodawać newsy gdzie przyszły i kiedy ewentualnie dostawa

mój mail do midasa z allegro juz poszedł

fajnie jakby możnabyło przetestować sprzęt w przedłużony weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mało prawdopodobne ze przetestujemy je w przedłożony weekendzik:D musiałby dojść jutro albo nawet dzisiaj bo kurier jedzie co najmniej 2 dni + jeszcze zanim oni sie ogarną z zamówieniami także.... to raczej nie jest możliwe...

 

pisałem do infosoftu to dostawa w tym tygodniu napewno... właśnie odpisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dostałem info

ze wysyłka w pon. :( a z tego co mówisz to wychodzi ze dopiero w przyszły

co do kuriera to mam tę komfortową sytuację że odbieram osobiście w punkcie UPS a tam zawsze jest na następny dzień (rano lub wieczorem ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

widze ze wiekszosc czeka na dostawe w sklepach na solo7c w infosofcie badz inermaxie.

ciekawe czy zaspokoja wszystkich (czy starczy glosnikow). ja jak dzwonilem do inermaxu zostalem poinformowany ze ci co zakupili i wplacili pieniazki to zostana obsluzenie w pierwszej kolejnosci

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie głośnikami (w szczególności solo7c i solo6c) w pierwszej kolejności obsłużeni zostaną klienci którzy dokonali już wpłaty na nasze konto
ciekawe co stanie sie z tymi co zamowili juz w polowie lipca za pobraniem? tej informacji nei chcieli mi udzielic (moj kolega tak zamowil, ja juz wplacilem chyba 23 lipca)

a następnie klienci którzy zamówili towar logując sie poprzez nasz sklep www.inermax.pl i wreszcie klienci którzy drogą mail-ową wysyłali zapytania.

jak dzwonilem to towaru maja z niewielkim zapasem (dla tych co wplacili JEST :lol2: , a moj kolega musi czekac :angry: i nie wie czy dostanie)

Edytowane przez kobyll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W infosofcie powiedzieli mi żebym nie wpłacał tylko czekał na potwierdzenie gotowości do wysyłki. Zatem ja rozumiem, że decyduje u nich kolejność zamówień a nie kto pierwszy wpłacił. Gdyby okazało się inaczej, byłoby to dosyć nieuczciwe z ich strony. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zamawiałem w infosofcie, to powiedzieli, że zostało jeszcze kilka sztuk, no więc zamówiłem przez stronke www (oczywiście za pobraniem). I dostałem info, że decyduje kolejność zamówień, i nie ważne czy wpłata na konto czy pobranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kobyll ci którzy zamówili w inermax i naprawdę zależy im na głośnikach niech piszą maila i lecą do banku wpłacić pieniądze. Poniżej treść maila jakiego wczoraj otrzymałem od właściciela Inermax'u

 

WITAM!!!

Wpłata przyśpieszy wysyłkę do Pana - może także okazać się (z powodu ogromneo zainteresowania) że tylko klienci którzy zamówili i dokonali wpłaty otrzymają towar gdyż dla tych klientów mamy zabezpieczenie dla pozostałych może i prawdopodobnie braknie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że sklepy dalej sobie pogrywają jak chca

nabrali zamówień a sami nie wiedzą ile tego będzie

małe pytanko czy dostaliście potwierdzenie złożenia oferty? (cokolwiek to znaczy ale mozna uznać że jak dostałeś nr konta to tak - byle nie przez system automatyczny)

chodzi o kwestie zawarcia umowy i wywiązania sie z niej gdy zabraknie towaru

nie muszę chyba przypominać ze jak sklep przyjmie ofertę to musi się z umowy wywiązać a nie tłumaczyć sie ze zabrakło

coś czułem że tak będzie i wolałem dać trochę więcej za pewność na allegro

trochę takich przypadków było jak ludzie polowali na błedy w cennikach i mimo oczywistego cwaniactwa niektóre sklepy sprzedawały ze stratą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje ogłoszenie odnośnie sprzedaży zestawu PRO 3 po tuningu jest nadal aktualne - a raczej pilne (300zł + osobno kurier). Chcę zakupić zestaw H600 jednak nim to zrobię to muszę pozbyć się poprzednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawość ;). A na poważnie. Wolałbym H500 ponieważ jest dużo bardziej dopracowany.. niestety niema wyboru i został H600 (największy minus to brak przetwornika CA).

Z przetwornikiem są wersie z ''D'' na końcu :

Na Chińskiej stronie nie ma tych wersji :

http://www.microlab.cn/product/speakers/pro%20speaker.htm

 

Ale są na Rosyjskiej :

http://www.microlab.com/products/acoustic/system51/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawki pod kable wywołały autentyczny płacz ze śmiechu u mnie :)

 

Zwłaszcza jak przeczytałem co porawiają w brzmieniu.

 

http://audiovoodoo.freens.pl/podstaw.htm

 

no i super drewniane podkładki do zmniejszanie metaliczności w brzmieniu CD-Playerów.

 

http://audiovoodoo.freens.pl/docisk.htm

 

a jak gościu napisał że kupił audiofilski stolik, to leżałem na ziemi i kwiczałem.

 

Nie tak dawno zapragnalem kupic sobie stolik audiofilski (nie mylic ze stoliczkiem typu 'nakryj sie (nogami)'). Poszedlem na calosc zatem plyty granitowe czarne ze 'szweda' i nozki aluminiowe pelne. Bajka lub jak kto woli pelen wypas. Szczerze mowiac nie wierze w bajki ani o stoliczku nakryj sie ani o stoliczkach audiofilskich. Wazylo wylacznie wrazenie etetyczne i dozywotnia gwarancja mimo, ze zamierzam jeszcze zyc jakies 70 lat. No i po pelnym sukcesie zlozenia stoliczka do kupy ladnie postawilem na nim sprzecik (Jezu, jak to pieknie wygladalo!). Zapuscilem pierwsza z brzegu plytke i.... spadlem z fotel. Czegos takiego nie przezylem do tej pory a zyje juz na tym swiecie prawie 70 lat o czym przed chwila wspomnialem. Nagle moj skromny systemik zagral nieslychanie otwartym, pieknym dzwiekiem z tzw. powietrzem dookola instrumentow, swietna lokalizacja, scena, przyblizonym wokalem i co by tam jeszcze mozna. Zdebialem! Naprawde, nie spodziewalem sie niczego jezeli chodzi o dzwiek a tymczasem musialem szybko udac sie do najblizszego sklepu po szampana (no, moze to byla tylko cava) by uczcic sukces na polu fi-fi. I to nie jakies tam konfabulacje ale fakt. Powiedzcie sami czy narazalbym sie na smiesznosc i wypisywal jakies bzdury by tracic resztki reputacji na tym forum jezeli by to nie byla prawda? A jest to prawda. Podsumowujac - w drewniane podkladki usuwajace metalicznosc dzwieku nie wierze. W granitowe stoliczki fi-fi wierze. Wierze bo nie mam wyjscia. Kazdy kto slyszal jak bylo przedtem zauwaza roznice. Slowo.

Jakim trzeba być DEBILEM żeby napisać że stolik poprawia jakość dźwięku??.

 

Sorry za mały OT ale miło trochę rozluźnić atmosferę, która jest trochę nerwowa przez oczekiwanie na dostawę Solo.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kamień przygniatający mnie bardzo kusi:

 

http://audiovoodoo.freens.pl/shakti.htm

 

:lol2:

 

Jak położy się taki kamień na Solo 5/6/7 to dopiero poczuję się głębię dźwięku.

 

Również płyty CD o różnycha fajnych możliwościach są warte grzechu.

 

http://audiovoodoo.freens.pl/plytkicd.htm

 

Można sobie oczyścić zaległy magnetyzm i poprawić dźwięk w Solówkach, po jednokrotnym użyciu takiej płytki.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...