Skocz do zawartości
nrl

Doom 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wolałem d3 od d1 i d2 ;] ale jak ma być więcej akcji plus w h*j dużo, dużej broni (z zajebistym użyciem i reload'ami jak to u ID) to ja w to wchodzę ;].

no juz dodatek roe byl krokiem w strone d1/d2 :) imho super

 

I kosztowaly ponad 1kPLN :) A porownujac w dodatku grafike z konkurencja... HL2 i Farcry przy takiej samej plynnosci mialy znacznie bogatsze detale ( chyba ze juz moja pamiec dorabia do teorii ).

Co nie zmienia faktu ze z mila checia przynajmniej 6h strace na nastepnym Doomie. Nie koniecznie przejde ;]

do teraz nie potrafie powiedziec w co mi sie lepiej gralo, w hl2 czy doom3, far cry zdecydowanie na 3 miejscu z tych trzech jak dla mnie, chociaz graficznie chyba byl najlepszy. dodatek do doom3 mnie wciagnal zupelnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz dodatek roe byl krokiem w strone d1/d2 :) imho super

 

do teraz nie potrafie powiedziec w co mi sie lepiej gralo, w hl2 czy doom3, far cry zdecydowanie na 3 miejscu z tych trzech jak dla mnie, chociaz graficznie chyba byl najlepszy. dodatek do doom3 mnie wciagnal zupelnie.

No ;). Szkoda ze w RoE nie ma kostki ale za to jest artefakt, grabber no i oczywiście DOUBLE BARRELED SHOTGUN z kapitalnym reloadem ;]. Ja od trzeciego przechodzenia RoE gram od początku do końca tylko z double szotem + grabber i tylko z betrugerem innego syfu używam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd mi napisać o tym, że nie grałem w ogóle w dodatek RoE :oops: Ale jeżeli taki gracz jak mess sobie ceni ten dodatek do podstawki, to i ja muszę go wypróbować. Co do D4 to nie mam nic przeciwko powrotowi do korzeni.Byle tylko nie odwalili jakiejś chały.. :| Ze wszystkich części to właśnie 2 mi najbardziej się podobała. IMHO najbardziej klimatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kompletnie dodatek RoE się nie podobał. Był jakiś taki... nijaki. W pewnym momencie potwory respawnowały się jak w Serious Sam i... nie dotrwałem do końca. Ostatnio próbowałem jeszcze raz do tego podejść, po przejściu Doom'a 3 pierwej i... o ile podstawka mi się podobała bardzo, to z RoE zrezygnowałem już po kilku mapach.

 

Jeśli D4 ma nawiązywać do drugiej części, to mamy potwierdzenie Hell on Earth :) Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale nie podoba mi się to, że nie będzie to kontynuacja D3... nie lubię takich sytuacji, kiedy w kolejnej części danej gry nie gramy tą samą postacią. To tak, jak by w Half-Life 3 nie było się Gordonem :P

 

Jest też dobra wiadomość - Doom 4 będzie działał przy 30Hz tylko na konsolach: PC (i zapewne Mac) pozwolą na 60Hz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko wyjścia na konsole (przecież D3 był na klocka) ale myślałem ze oni celują w nową generacje... Mam nadziej ze przez to wersja PC nie ucierpi. I chce grę bardzo podobną do D3 (nie chce odnawiającego się zdrowia itd) - chce genialne użycie broni jak DB shotgun, plasmagun czy kostka ;). Po prostu chce to co zawsze w lepszej oprawie, innej fabule i takie tam - bez debilnych el0 udziwnień.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy w Doom to klimat, jeśli tego nie będzie to nawet hipre cudna grafika nie uratuje gry przed krytyką jaka obecnie spływa po DNF <_<

 

// :wink:

Edytowane przez .PaVLo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy w Doom to klimat, jeśli tego nie będzie to nawet hipre cudna grafika nie uratuje gry przed krytyką jaka obecnie spływa po NDF <_<

 

Chodziło Ci może o DNF? [;

 

Gdzieś w necie widziałem obrazek, który porównuje 1,2,3 i 4 część DooM'a. Jako że gra była coraz bardziej mroczna i ciemniejsza to 4 była po prostu czarnym tłem. Ciekaw jestem jak im wyjdzie, no i znając ich czas robienia gier pewnie wyjdzie jakoś na koniec 2012, bądź wczesny 2014...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy screen tego tematu, teaser, to było właśnie czarne tło. Gdzieś coś pisało, że ma być powrót na Ziemię więc niech rozgrywką wrócą do korzeni ubierając ją w nową fabułę i aplikując jej nowy silnik. IMO nie potrzeba kombinacji z broniami które są klasykiem, limitu ich noszenia czy rezygnacji z apteczek/pancerzy. Po prostu dostańmy oldschoolowego FPSa w nowym wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Tak, żadna gra nie wyjdzie w 2013, bo wszyscy developerzy/wydawcy są idiotami i sie pozbawią przychodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to D4 nie miał być robiony na tym samym silniku co Rage. Także yuucOm to już wiadomo, że celują w obecną generację. Do ID Tech 5 wystarczy X360 i PS3. No ale może pracują już nad ID 6 i przerzucą się na nowy silnik w co wątpię skoro prace już jakieś poczynili. Osobiście chciałbym powrotu do korzeni. Szczerze to nie liczę na apteczki i noszenie kilku giwer jak to było w poprzednich częściach i w ogóle za dawnych czasów . DNF udowodnił, jak Developerzy dostosowują się do obecnego rynku co jest oczywiste od dawna. Przecież jak DNF powstawał to pewnie miały być apteczki etc. Po przerwaniu prac i wznowieniu pewnie w jakimś tam etapie zmienili to i owo i zrezygnowali z apteczek.

 

No, ale nawet jak D4 będzie dostosowany do dzisiejszych standardów ( a będzie, bo na konsole wychodzi) i będzie miał klimat jak w poprzednich częściach, to czemu nie. D1 mi się podobał. D2 dla mnie był jeszcze lepszy .A DooM 3 nieco inaczej. Bardziej mrocznie, ale też bardzo grywalnie i klimatycznie. Chociaż do 2013 to ja już raczej dam sobie spokój z graniem ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze w obecną ale no mam nadzieje ze ostatnie soki wycisną ;). Apteczki na prawdę nie są złym pomysłem. Ja gram często w D3 (przechodząc je po raz >25) i w ogóle mi nie przeszkadza to że są apteczki, stacje medyczne. Mam nadzieję, że zostaną przy tym. A jak nie to trudno (chociaż jest to charakterystyczny element gry, który sprawia, że trzeba uważać na "życie" i nie napierać jak Rambo przez cały czas) - ważne aby się dobrze grało aby gra miała to coś, był klim, bardzo dobra grafika (to zawsze było częścią Dooma), audio, mature, gore i horror ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteczki na prawdę nie są złym pomysłem. Ja gram często w D3 (przechodząc je po raz >25) i w ogóle mi nie przeszkadza to że są apteczki, stacje medyczne.

Ja bym wręcz powiedział, że głupszym rozwiązaniem jest 'schowaj się za ścianę na 5 sekund i ciśniemy dalej'

 

Pisane okiem obserwatora a nie gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram, nie rozumiem tej mody na odnawialne zdrowie. Z apteczkami zawsze fajnie było + zbroja. Czasem aż szczęscię ogarniało jak się ledwo zipało i znalazło się "dużą" apteczkę ;)

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów odświeżacie temat i znów trzeba będzie pograć w D3 bo mnie chcica naszła :)

Lubię końcowy filmik w D3 - przez co gracz musiał przejść zdaje sobie sprawę właśnie po nim.

 

A D4 ?

Cóż, nie trzeba niczego szczególnego.

Dobre bronie i klimat wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciekły zrzuty z gry Doom 4? :: PCLab.pl

 

Więcej obrazków:

All Games Beta: Rumor: Doom 4 cancelled, leaked screenshots released

All Games Beta: Doom 4 More Leaked Images (na górze link do 100MB paczki)

 

Jak dla mnie te zrzuty prezentują się całkiem wiarygodnie. Czyżby Doom 4 toczył się na Ziemii a nie Marsie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...