Skocz do zawartości
nrl

Doom 4

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem pudełko, widziałem relacje z gry (od Conana clueless gamer), średnio widzę sukces, ciekawi mnie co znowu bethesda wymyśli na swojej konferencji na E3 (sorry za F4? macie TES VI? :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po rozbieżnościach związanych z recenzjami fallouta (recenzenci vs gracze) nikt nie chce po raz kolejny próbować koloryzować wyników?:D Wiadomo że to alpha ale... Kolejna gra z ustawieniami graficznymi dla konsoli się szykuje?:D Czy to może port ze smartphona ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom, jak wszystkie gry na poprzednim silniku id Tech, zdaje się ma blokadę na 60 FPS. Nie dziwi Was wynik 60 min / 60 avg, c'mon :> Profile SLI / CF nie działają, to akurat nic nowego, skoro mówimy o wersji alfa. 


Druga sprawa - zobaczcie sobie filmik z przebiegu Testu GPU... no kuźwa, nie ma szans na powtarzalność. 

Edytowane przez Caleb
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa zarówno sli jak i cf, by zadziałało sli trzeba wyłączyć transkodowanie textur przez cuda.

 

A ta alpha wygląda strasznie biednie i graficznie to nie ma startu do wolfa.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych słupków to bym podchodził z lekkim dystansem , grałem wczoraj około 3h i na sprzęcie z siga mam min 52 a max 60 fps. Bez znaczenia czy ja ustawię serwer czy dołączam do rozgrywki czy "latam" sobie sam po mapie czy gramy w kilku, pewnie to kwestia samej optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe bety:

 

 

Minimalna specyfikacja (720p)
 
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (wyłącznie wersje 64-bitowe)
Intel Core i5-2400 lub lepszy / AMD FX-8320 lub lepszy
8 GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) lub lepsza / AMD Radeon HD 7870 (2GB) lub lepsza
Do 22 GB miejsca na dysku twardym
Konto Steam
Szerokopasmowe połączenie z Internetem
*Uwaga: karty grafiki NVIDIA GeForce GTX 750 Ti oraz karty mobilne nie spełniają minimalnych wymagań zamkniętej bety DOOM. W późniejszym czasie będzie można sprawdzić minimalne i zalecane specyfikacje dla ostatecznej wersji gry.
 
Zalecana specyfikacja (1080p)
 
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (wyłącznie wersje 64-bitowe)
Intel Core i7-3770 lub lepszy / AMD FX-8350 lub lepszy
8GB RAM
NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) lub lepsza / AMD Radeon R9 290 (4GB) lub lepsza
Do 22 GB miejsca na dysku twardym
Konto Steam

 

Szerokopasmowe połączenie z Internetem
Edytowane przez TheDarkKnight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy jest polski lektor, wzięty wprost z magicznego zestawu garnków z Telezakupów Mango :D Zaraz za nim kolorowe znajdzki na mapie, jakby to była gra Cartoon Network a nie ID Software :D
Sama rozgrywka nie była najgorsza, gra śmigała chyba ponad 60 klatek na sekundę, bo dawno nie miałem takiego speeda w grze, tylko te kolory i ten lektor ;-) Poczekam na reckę singla, bo MP mało mnie obchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby się tak zastanowić to ID po wydaniu Q3 nie zrobiło już dobrego shootera multiplayer. Q4 był upośledzonym starszym bratem Q3 którego mody jakoś ratowały ale to już nie to.

 

 

Eh, to se ne vrati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie otwarta beta to będą filmiki. Dla mnie stara szkoła FPS to włąśnie Quake i Unreal. Potem już tylko gorzej z tym, ale może ja też się starzeje. W Q3 grałem spoooro. Miałem nawet własny klan.  Co do Doom4 to cóż ja tam bardziej celuje w Single Player. Ostatnio dobry FPS to dla mnie ostatni Wolf a tak po za tym nic nie przyciągnęło mnie na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QIII , UT czy fpsy-y oparte o ich silniki - Star Trek Voyager Elite Force ( Single taki sobie , multi/skirmish to kopia Q3 z elementami typowo ST + alt mode dla broni ) , oba Jedi Knight

 

Do tego nieco nowsze gry jak UT 2K4 - też daje radę , ma parę plusów w stosunku do wersji 99 .

 

Z najnowszych to oba Crysisy - choć przeszedłem je w czasach kiedy mnie ciągnęło do gier , nie to co teraz - F3 i FNV czy inne głośne tytuły leżą nieskończone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nieco pograłem w  DM Drużyn i  ogólnie gameplay dość ciekawy, ale w porównaniu do Q3 dla mnie nieco za wolny. Wszystko to jakoś tak ślamazarnie przebiega.   Rocket Launcher wolniejszy niż ten  w Q3 nie wspominając o Q1 ale wiadomo to jest DooM i do tego najnowszy. W sumie w DooM 3 na multi grałem prawie że wcale to porównania mi ciężko dokonać.  Myślę że bardziej skupię się tu na Single i od czasu do czasu dla wyżycia się zagram jakiś mecz. Co do grafiki to prawie że nie ma co tam zmieniać. Zakładka zaawansowane jest nieaktywna.  Możliwe że można to jakoś  w pliku cfg coś pozmieniać ,ale dałem sobie spokój. W domyślnych ustawieniach gra wygląda dość ładnie Klimat mroczności jakiś tam jest. Nie ma tu żadnej kolorowej cukierkowatej grafiki niczym w Serious Sam.  Mapy są fajnie zbudowane i nawiązują do sprawdzonych schematów  Nie ma w grze regeneracji zdrowia co oczywiście cieszy i oby w Single też tak było.   Pogram dłużej to wyrobię sobie zdanie, ale raczej kupię na jakiejś promocji niż teraz.   

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos problem z brakiem obrazu w trybie pelnoekranowym?

Odpalilem wczoraj open bete z ciekawosci, ale jedyne co zobaczylem to czarny ekran (slychac dzwieki menu przy ruszaniu myszką)

Alt-enter przelacza w tryb okienkowy i wtedy juz grafika jest wyswietlana prawidlowo, powrot do pelnego ekranu daje tylko kosmiczą czerń,

 

Sterowniki amd najnowsze, jakie wyszukuje mi automat aktualizacyjny. Jakby ktos sie z tym spotkal i mial jakies rozwiazanie to prosilbym sie podzielic- w necie narazie krucho ze wsparciem nowego dooma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rotfl

Na razie odpaliło mi na ustawionym wertykalnie monitorze :lol2:

 

Edit:

Po dwóch rozgrywkach z polskim lektorem. Brali go z TV Republika? Rozgrywka OK. Nie spinałem się za bardzo i jakoś to chodzi [;

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dobijają "wallhacki" jak "one time use iteams" plusk kolorki pancerzy i broni. Wiem że DOOM był kolorową grą, ale to mnie strasznie wybija z kalamitu gry. Muli ok, czuć nutkę Q3, ale czegoś brakuje. Wygląda to jak "frankensztin" wile rzeczy zapożyczonych od Quke po COD i jako tako to wszystko sklecone. Brak spójności w motywie DOOM, wiele rzeczy nie pasuje do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...