Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż. czekam zapewne do następnego wtorku na gierkę i mam nadzieję, że wreszcie sobie pogram w coś od EA co nie jest zgniotem. Na konsoli bardzo przyjemnie się grało, zobaczymy jak poradzili sobie z konwersją na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś kupiłem. W MM leży tego w cholerę na półkach. Prawdę mówiąc jakoś mnie nie wciągnęło. Mam tez wrażenie, że na X360 grafika wydawała mi się jakaś taka trochę lepsza, ale może to być spowodowane tym, że grałem w to już jakiś czas temu. Btw. chodzi płynnie na GF8600GT 2GB Ram i jakiś dwurdzeniowiec intela. Detale poza jednym dynksem, który powodował slideshow, ustawione na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeciK - czekaj, czekaj: to już jest na PC w MM?! Zarzuć jakimś łobrazkiem.

 

właśnie wróciłem z żer dla skner i instaluję to. zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez crazyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to tragedia !! Kolejna gra po której stwierdzam, że chyba czas najwyższy przejść na inny poziom grania (czyt. Xbox). Co z tego że grafika fajna jak klimatu brak. Najgorsze jest żeby trafić w dany punkt trzeba jechać przez całe miasto a to do miłych rzeczy nie należy. Nie ma czegoś takiego jak natychmiastowe przeniesienie do np. garażu :/. Wszystko na full na sprzecie z podpisu płynna gra. Wypadki są śmieszne lepiej sie auta w Flatout rozwalają w wersji na Xboxa toż to było śliczne jak sie wpadało na ruchliwe skrzyżowanie a tutaj ogólnie mało aut yhhh szkoda słów a tak czekałem na ta gre na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chodzi bardzo dobrze wszystko max. aax2. Ale jest tak jak napisał kolega wyżej trochę nudno jeździć i odkrywać trasy i samochody. Pograłem z 1,5h i bez najmniejszych problemów zdobyłem prawo jazdy C. Jak na razie jest bardzo łatwo. Ruch uliczny nie za duży. Nie grałem na xbox więc nie mam porównania. Jak na początek wolę jednak np. TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toze juz nabylem ta gre gdyz dlugo wyczekiwalem ;>. Ogolnie wzgledem xboxa to fakt tu cos male natezenie ruchu ale wg wywiadu z jednym z tworcow BP ma ono wzrastac wraz z postepami w grze zeby poziom sie ponoc automatycznie podnosil i bylo trudniej przejechac dane trasy. Narazie nie jest zle wg mnie, motory troche jakby na sile sa , ani sie rozwalaja ani nic ciekawego nimi zrobic nie mozna ;p jeno pomykac jak strzala przez miasto ;p. Poki co troche ponad godzine pogralem i tez mam juz prawko C , nie pamietam ile tam ich jest. Gra chodzi milo i przyjemnie na sprzecie z podpisu ( ma tez chyba jakis frame limit na 60 zalozony bo wiecej isc mi nie chcialo ;p) na max detalach oprocz jakiegos jednego efektu ktory jak juz ktos wyzej wspominal daje slideshow ;p w ogole co ten efekt mial niby dawac ? wie ktos ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj zamieszczam kilka fotek 2048x1152 detale na maxa AA-OFF AF-OFF ...u mnie tez blokada na 60FPS gra działa idealnie płynnie

 

to pierwsza gra wiec sorry za mało róznorodne zrzuty.. ;)

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez IbanezRG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się nazywa "ten efekt"?

 

:-D

Ten efekt nazywa się Screen Space Ambient Occlusion (SSAO) i o ile nie myle się został użyty również w Crysisie. Fajny bajer w sumie, ale zabije framerate. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie mi ten efekt w 100% działa i nie powoduje żadnych spadków FPSów. Nadal chodzi płynnie na sprzęcie z podpisu. Musicie chyba sterowniki zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie mi ten efekt w 100% działa i nie powoduje żadnych spadków FPSów. Nadal chodzi płynnie na sprzęcie z podpisu. Musicie chyba sterowniki zmienic

Pewnie masz racje bo u mnie na sterach 181.22 ta opcja zabija framerate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

U mnie z poziomu gry nie chciało się włączyć te SSAO ale włączyłem z configa i chodzi. Dziwne jest to że w samochodach nie ma kierowcy :blink:

Kierowców w BO nigdy nie było w samochodach więc nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GF jest to tylko od sterowników 185.20 jakby co ;)

Wrzuciłem z ciekawości 185.20 i dalej nic. ;) Tylko pod Vista i na kartach DX10? W sumie nie jest to istotne, ale jednak ciekawi mnie to z lekka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to całkiem możliwe, że pod Vistą bo własnie jestem na niej i mam 185.20 sterowniki. Śmiga aż miło :) ale i tak gra nie ma w sobie nic co by mnie wchłonęło w przeciwieństwie do wersji X-owej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie z tworca BP tez byla mowa o tym paczu, w kazdym razie dziwi mnie i to pogrubiona opcja ktora ma niby wprowadzic ten pacz czyli "Restart - Yes, you can restart races now." Takowa jest juz dostepna przeciez z menu 'kontekstowego' w grze i mozna zresecic kazdy ostatni event.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to cieszcie się jeszcze 2 dni i nie instalujcie patcha

 

http://playstation.joystiq.com/2009/01/23/...paradise-patch/

 

dla mnie ta giera jest wypaśna na maksa, gram od 2 miechów na PS3

No nie wiem mnie ona odrzuca. Glownie przez koncepcje z jezdzeniem po miescie. Szczerze wolalbym klasycznego burneouta z PS2 z poprawiona grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kotekkotek

Ta gra to tragedia !! Kolejna gra po której stwierdzam, że chyba czas najwyższy przejść na inny poziom grania (czyt. Xbox). Co z tego że grafika fajna jak klimatu brak. Najgorsze jest żeby trafić w dany punkt trzeba jechać przez całe miasto a to do miłych rzeczy nie należy. Nie ma czegoś takiego jak natychmiastowe przeniesienie do np. garażu :/. Wszystko na full na sprzecie z podpisu płynna gra. Wypadki są śmieszne lepiej sie auta w Flatout rozwalają w wersji na Xboxa toż to było śliczne jak sie wpadało na ruchliwe skrzyżowanie a tutaj ogólnie mało aut yhhh szkoda słów a tak czekałem na ta gre na PC.

Ruch zwiększa się wraz ze zdobywanymi umiejętnościami i jeśli mamy naprawdę wysokiego skilla to jest tam taki ruch, że ledwo idzie się przemieszczać ulicą. Edytowane przez kotekkotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze pytanie do pecetowców...

 

jak to cholerstwo (grę) wyłączyć poza ALT F4 ??? ogólnie prócz tego launchera z ustawieniami mozna jakoś zmienić klawiszologię?? i jeszcze jakieś detale?? kurcze no moze ja jaki gupi jestem ;) ale serio naciskałem w pauzie wszystko i nie ma zadnych ustawień??? chce mieć gaz na strzałkach i ręczny na spacji ;)

 

HILFE!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze pytanie do pecetowców...

 

jak to cholerstwo (grę) wyłączyć poza ALT F4 ??? ogólnie prócz tego launchera z ustawieniami mozna jakoś zmienić klawiszologię?? i jeszcze jakieś detale?? kurcze no moze ja jaki gupi jestem ;) ale serio naciskałem w pauzie wszystko i nie ma zadnych ustawień??? chce mieć gaz na strzałkach i ręczny na spacji ;)

 

HILFE!!!

Hehe. ESC i przechodzisz F1 i F2. Sam na początku się zamotałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...