Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Widzicie niektórzy klepią u upadku rynku gier PC, a EA pokazuje, że można wydusić parę grosza od każdego bo chyba nie myślicie, że EA wydaje grę i nie chce na niej sporo zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Widzicie niektórzy klepią u upadku rynku gier PC, a EA pokazuje, że można wydusić parę grosza od każdego bo chyba nie myślicie, że EA wydaje grę i nie chce na niej sporo zarobić.

Nie zaczynaj tematu bo Ci zaraz wjadą z tragiczną jakością konwersji, bugami, ceną sprzętu i bóg wie czym jeszcze :wink:

 

Niby pierwszy screen z burnouta na PC

 

http://farm3.static.flickr.com/2388/247852...29491b2.jpg?v=0

http://farm3.static.flickr.com/2396/247852...bc77980.jpg?v=0

http://farm4.static.flickr.com/3078/247853...1571aeb.jpg?v=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie ujmując nic B:P to jedynie same wypadki chyba ciut lepsze są we flatoutach 2 (czy carnage) :). Czasami po prostu dziwnie furki sie zachowują - jednak to nic w porównaniu z wielkością i możliwościami MP :). Więcej tytułów na wszystkie platformy - tym lepiej. Mnie sie marzy aby kiedyś zagrać wspólnie crossplatformowo w coś - np gta5 ;].

 

Co to widziałem + ciut grane = na 99% kupuje ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko EA wydaje coraz gorsze gry na PC, nie ma co zaprzeczać, fify, nfs

 

oczywiście nie wiadomo co będzie z Burnout Paradise, oby nic nie spartaczyli

Lol akurat za te dwie gry odpowiadają inne studia (EA Sports i EA Black Box). Co do nfs - przecież pro street był syfem zarówno na PC jak i na X więc co to za przykład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to fajnie że gierka ukaże się na piece (chociaż dla niektórych to koniec świata :P ), ale z drugiej strony wolałbym którąś ze wcześniejszych części.

 

oczywiście nie wiadomo co będzie z Burnout Paradise, oby nic nie spartaczyli

Wiele do partaczenia nie zostało, tej grze bliżej do nfs most wanted niż do b. revenge ;/ Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie niektórzy klepią u upadku rynku gier PC, a EA pokazuje, że można wydusić parę grosza od każdego bo chyba nie myślicie, że EA wydaje grę i nie chce na niej sporo zarobić.

No dokladnie... rowniez THQ zaczyna myslec podobnie, przykladem jest Saints Row II - CLICK, ktora rowniez wyjdzie na PC (jedynka pojawila sie tylko na x360...)

W sumie EA duzo sie nie napracuje... pare linijek kodu i konwersja na PC gotowa ;) jezeli multi bedzie niezle to i gra sie dobrze sprzeda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz@

za Fife na PC i X360 akurat odpowiada EA Sports ;]-jakie są różnice nie trzeba przypominać.

ale nie w tym rzecz, EA ostatnio po prostu robi słabe gry i tyle, np nowy MoH (priorytetem dla tej firmy jest nie jakość a kasa)

jak będzie z Burnout Paradise zobaczymy w dniu premiery [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko z FIFA 08 jest taki myk, że oni uznali, że jest za mało mocnych PC i dlatego wersja na PC jest taka jak jest, a nie taka jak na X360 czy PS3

 

Fajnie że burnout wyjdzie na PC, wolałbym revange bo podobno lepszy, ale tą częścią też nie pogardze.

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz@

za Fife na PC i X360 akurat odpowiada EA Sports ;]

A co ja niby napisałem w poprzednim poście? ;) Właśnie o to mi chodzi, za burnouta i konwersję nie odpowiadają studia które robiły fifę i nfs. Odpowiada za to Criterion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

:blink: zapowiedziano datę premiery?

dokładnej jeszcze nie ma ale mówią o 2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam rozumieć że Paradise będzie na PC ? bo grałem w to na X360 i powiem że gra powala :)

Czytać nie potrafisz ?? Skoro jest napisane, że na PC, są filmiki z PC to czego jeszcze chcesz ?? To nie forum naszej-klasy temat mówi jednoznacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź też znajduje się na gry-online.pl

 

Electronic Arts wspólnie z producentem serii Burnout, firmą Criterion Games, zapowiedział dzisiaj, że najnowsza część, zatytułowana Burnout Paradise wkrótce pojawi się na komputerach PC.

 

Pecetowcy otrzymają, według zapowiedzi, grę rozszerzoną pod względem możliwości multiplayerowych. Producent nie zapomni również o dodatkowej zawartości. Komputerowa wersja wzbogacona zostanie także o nowe elementy rozgrywki (prawdopodobnie chodzi tutaj o wszelkie dodatki – cykl dobowy czy motocykle, które latem tego roku powinny zawitać także na konsolach.)

 

Dołączona grafika

 

Więcej informacji na temat przygotowywanej edycji znajdziecie w podcaście na stronie http://criteriongames.com. Jak na razie data premiery pozostaje nieznana.

Nic innego tylko czekać, bo chętnie se pogram ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanów tytułowej serii czekających na PeCetową wersję ucieszy fakt, że właśnie dostaliśmy od EA oficjalne wymagania systemowe gry Burnout Paradise The Ultimate Box (w pełnej wiadomości też kilka informacji o edycjach konsolowych).

 

* Połączenie z internetem

* System operacyjny: Windows XP (SP2)/Vista

* Procesor: XP - 2.8 Ghz lub szybszy, Vista - 3.2 Ghz lub szybszy (Intel Pentium 4 lub podobny)

* Pamięć: XP - 1 GB RAM, Vista - 1.5 GB RAM

* HDD: 4 GB

* DVD: 8x

Grafika: 128 MB (obsługująca Pixel Shader 3.0)

* Dźwięk: karta kompatybilna z DirectX 9.0c

* DirectX: wersja 9.0c

* Połączenie z internetem (dla trybu multiplayer): 512 Kbps lub szybszy (od 2 do 8 graczy)

Klawiatura, mysz

* Opcjonalnie: kierownica, gamepad

 

Burnout Paradise The Ultimate Box ma być udoskonaloną wersją tego co dobrze już znamy. W Pudełku znajdziemy zarówno Burnout Paradise jak i Burnout Paradise Bikes. Będzie też nowy tryb Party, w którym można rozegrać offline serię szybkich i zabawnych wyzwań dla wielu graczy.

Gra zostanie wydana także na konsolach. Oto porównanie najważniejszych cech z trzech platform:

Xbox 36O

 

* Kamera wideo Xbox Live Vision

* Obsługa słuchawek z mikrofonem

* Obsługa kierownicy

* Rankingi

* Xbox Live Party

 

PC

 

* Grafika w wysokiej rozdzielczości

* Rozmycie obiektów w ruchu (motion blur)

* Wyświetlanie na kilku monitorach

* Wygładzanie krawędzi cieni (soft shadow)

* Obsługa słuchawek z mikrofonem, kamery USB, kontrolera i kierownicy

* Pełnoekranowy antyaliasing

 

PS3

 

* Trofea Playstation

* Modyfikowalna ścieżka dźwiękowa

* Obsługa słuchawek z mikrofonem

* Kamera Playstation Eye

* Kontrolery Dual Shock 3

 

Data wydania nie została jeszcze ustalona.

 

źródło: grrhhh :P klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj czytałem recenzje w CDA, udało się im mnie zachęcić do tej gry, szczególnie iż ostatnią samochodówką jaką grałem był... NFS MW(?)

 

Grałem w Burnout'a na PS2, podobały mi się kraksy.

 

Martwią mnie jednak wymagania. W CDA były problemy na 88GTS i 2GB RAM'u.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...