Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

A może jednak potrzebna jest Vista? Też mam 8800GT i żadnych problemów tyle, że mam Viste niestety

A dlaczego zakładasz że mam XP?? Mam Viste64 i jesem z niej zadowolony na marginesie mówiąc a te SSAO nie wiem dlaczego mi tak ścina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSAO jest w tej grze zwalone, w crysisie dziala bardzo dobrze i nie powoduje tak duzego spadku fps ;)

Różnice sa zresztą niezbyt imponujące pomiędzy wł. i wył. Poza tym, gierka syci i jest klasycznym przykładem produkcji 4 fun :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i gra jak dla mnie po tym czasie spędzonym z nią jest słaba, strasznie się prowadzi samochody, wiem że to arcade ale mi w ogóle nie pasuje ten model jazdy, jak na razie to straszna nuda i nic nadzwyczajnego, dam jeszcze szanse grze bo piszecie że im dalej tym lepiej, obadam to. Odnośnie grafiki jeszcze, gra chodzi ultra płynnie w full detalach w 1680x1050 ale wcale się nie dziwię jak grafika to bieda z nędzą, tekstury słabe, takie refleksy świetlne i inne bajery widziałem już bardzo dawno temu w grach, nawet jakieś SSAO nie pomoże, co to ma być?, gra za ponad 100zł powinna chociaż się jakoś prezentować a nie jak gra z 2004r. Wiem że to jest gra 4fun i grafika dla wielu może się nie liczyć tylko dobra zabawa ale ja przy takiej grafice nie potrafię się dobrze bawić, na konsolach jakoś lepiej to wygląda. Może wyszedłem teraz na gracza który gra w gry tylko dla grafiki i to jest tylko najważniejsze, wcale nie, nie omijam gier ze słaba grafiką jeśli są dobre to w nie gram :wink: .

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do grafiki nie mam zastrzezen.Wg mnie jest bardzo dobra i nie ma sie kompletnie czego wstydzic wiec nie wiem jak to u ciebie wyglada hmm.Model jazdy jest jak najbardziej ok.Wg mnie poprostu chyba wszyscy symulatorow wymagacie lub czegos podobnego i tyle.Gra ma byc bardzo dynamiczna,pojazdy ma sie prowadzic szybko i łatwo wiec model jazdy jest super.Budynki smigaja jak szalone a my rwiemy do przodu.Nie wiem jaka by byla zabawa jakbym mial co chwile hamowac i sie pocic czy wjazde w zakret czy nie?.Jeszcze raz powiem ,ze nie widze kompletnie nic co bylo by gorsze od ostatnio wydawanych scigalek.Dzieki takim produkcja nie jest sie wscieklym ,ze niedawno zmienialo sie sprzet ,a juz ma problemy z plynna animacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymagam symulatora bo nie lubię symulatorów, mam symulator na co dzień we własnym aucie :razz: , lubię samochodówki arcadowe ale po prostu w tej grze ten model jazdy jest dla mnie dziwny, może to kwestia przyzwyczajenia się nie wiem. Co do grafiki to mam wszystko na full i jest słaba. Pogram dłużej to zobaczę jak będzie dalej.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i gra jak dla mnie po tym czasie spędzonym z nią jest słaba, strasznie się prowadzi samochody, wiem że to arcade ale mi w ogóle nie pasuje ten model jazdy, jak na razie to straszna nuda i nic nadzwyczajnego, dam jeszcze szanse grze bo piszecie że im dalej tym lepiej, obadam to. Odnośnie grafiki jeszcze, gra chodzi ultra płynnie w full detalach w 1680x1050 ale wcale się nie dziwię jak grafika to bieda z nędzą, tekstury słabe, takie refleksy świetlne i inne bajery widziałem już bardzo dawno temu w grach, nawet jakieś SSAO nie pomoże, co to ma być?, gra za ponad 100zł powinna chociaż się jakoś prezentować a nie jak gra z 2004r. Wiem że to jest gra 4fun i grafika dla wielu może się nie liczyć tylko dobra zabawa ale ja przy takiej grafice nie potrafię się dobrze bawić, na konsolach jakoś lepiej to wygląda. Może wyszedłem teraz na gracza który gra w gry tylko dla grafiki i to jest tylko najważniejsze, wcale nie, nie omijam gier ze słaba grafiką jeśli są dobre to w nie gram :wink: .

Gra wyglada lepiej od NFSundercovera ( z texturami hd) i tyle wystarczy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada lepiej od NFSundercovera ( z texturami hd) i tyle wystarczy :wink:

Fakt, w undercover była kaszana i burnout pod względem grafiki jest dużo lepszy. Nie wiem może niektórym ta grafa pasuje, mi nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i gra jak dla mnie po tym czasie spędzonym z nią jest słaba, strasznie się prowadzi samochody, wiem że to arcade ale mi w ogóle nie pasuje ten model jazdy, jak na razie to straszna nuda i nic nadzwyczajnego, dam jeszcze szanse grze bo piszecie że im dalej tym lepiej, obadam to. Odnośnie grafiki jeszcze, gra chodzi ultra płynnie w full detalach w 1680x1050 ale wcale się nie dziwię jak grafika to bieda z nędzą, tekstury słabe, takie refleksy świetlne i inne bajery widziałem już bardzo dawno temu w grach, nawet jakieś SSAO nie pomoże, co to ma być?, gra za ponad 100zł powinna chociaż się jakoś prezentować a nie jak gra z 2004r. Wiem że to jest gra 4fun i grafika dla wielu może się nie liczyć tylko dobra zabawa ale ja przy takiej grafice nie potrafię się dobrze bawić, na konsolach jakoś lepiej to wygląda. Może wyszedłem teraz na gracza który gra w gry tylko dla grafiki i to jest tylko najważniejsze, wcale nie, nie omijam gier ze słaba grafiką jeśli są dobre to w nie gram :wink: .

 

nie wiem jak na PC, ale na PS3 ta gra wygląda 5x lepiej od GTAIV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wygladaja kraksy kiedy jedziemy motocyklem a nasz driver sie ulatnia z miejsca wypadku (nawet nie wiadomo kiedy). Poza tym prowadzimy samochody widmo bo kierowcy tez tu nie uswiadczymy. Niby to arcade ale mnie razi w oczy takie cos. Posmigalem troche po miescie i zauwazylem ze cos jest ewidentnie skopane z tym "systemem zalaczania" scenek, raz jest dobrze a raz zle. Czesto mam tak ze rozpedzony na makas wjezdzam w samochod jadacy prosto na mnie i tylko sie odbijam i jade dalej. Ostatni raz widzialem burnouta na Xboxie (1) i powiem ze z tego co pamietam to kraksy prezentowaly sie o niebo lepiej niz w tym paradise, a jak wiadomo gra ma juz ladnych pare lat. I jeszcze co do grafiki, ruch uliczny wyglada po prostu oblesnie, jak z Mirror's Edge. W ogole caly efekt psuja proste geometrycznie obiekty. Tekstury, szadery itp prezentuja sie calkiem fajne ale co z tego jak ladna tekstura oblepisz obiekt ktory wyglada jak zwykly szescian.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co z tymi scenkami?, bo jak na razie to raz w czasie wyścigu przy kraksie obraz zwolnił i ładnie była ujęta kraksa, a tak to ciągle się odbijam od aut, myślałem że w burnout'cie non stop przy karkasach mamy fajne efekty, przynajmniej tak widziałem na filmikach z konsol, chyba że w czasie dalszej gry jest ich coraz więcej?. Im dłużej gram tym jest lepiej, motorami jakoś się lepiej jeździ niż autami, grafika w moich oczach trochę zyskała choć mogła by być dużo lepsza.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz widzialem burnouta na Xboxie (1) i powiem ze z tego co pamietam to kraksy prezentowaly sie o niebo lepiej niz w tym paradise, a jak wiadomo gra ma juz ladnych pare lat.

Pisałem o tym w konsolowym odpowiedniku tego tematu. Paradise to nie jest burnout. Okroili ten tytuł z najważniejszej rzeczy (rozpierduchy 8) ) i stworzyli hybrydę burnouta z need for speedem. Nie twierdzę, że gra jest zła. Ale to nie jest to, czym człowiek się jarał za czasów ps2. Tryb crash (tzn te skakanie piłeczką po ulicy :lol:) wymiata. A wprowadzanie takich pierdół jak motory? Po co to komu, skoro one nawet się nie wyginają jak trzeba :mur:

 

crash motorem:

:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie, w takim razie puszam bokiem ten tytul bo liczylem wlasnie na to co bylo ikona tej gry.

W instrukcji masz jak byk, że trybu crash nie ma, ale jest za to show time czy jak to zwał:-) Przecież nie mogli wywalić podsatwy tej gry. Nie wiem co macie nie tak z tymi kolizjami. Ja tam walę dzwony aż strach. Może patcha dograjcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może podobny problem z padem ? Mam pada na usb, jakiś speedlink. Dwa grzybki analogowe, ze 12 przycisków. Gdy konfiguracje sterowania mam tylko na klawiaturę, wszystko śmiga, obraz masełko itp. Ale jeśli jakaś funkcję przypisze do pada, np. ręczny pod przycisk na padzie, to gra zwalnia do klatki na 2-3s. System to vista ultimate 32bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji masz jak byk, że trybu crash nie ma, ale jest za to show time czy jak to zwałicon_smile2.gif Przecież nie mogli wywalić podsatwy tej gry. Nie wiem co macie nie tak z tymi kolizjami. Ja tam walę dzwony aż strach. Może patcha dograjcie.

Dokladnie, w paradise jest 'jako taki' tryb crash ;], w polskiej wersji zwie sie to 'tryb rozwałki' ;]. Fakt ze to juz nie to samo co w 'crash n' burn' ale jednak.

Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się poddaję. Po prostu wolę Flatouta :)

 

Fizyka w tej grze jest chyba tylko przy kraksach, samochody sprawiają wrażenie jakby były z papieru.

 

Duży plus za dobrą konwersję.

 

Duży minus za prostotę.

 

Wyścigi arcade to mi się kojarzą z Ridge/Rage Racerem a nie z tym ... czymś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj skonczylem grac tuz po otrzymaniu licencji A i dzisiaj wlaczam gre i wszystko sie zresetowalo, jakby save sie skaszanil, zaczynam od poczatku,

A potrzebuje save z gry, najlepiej ktos kto wlasnie otrzymal licencje A... albo jest pod B, plzzz ratujcie

savy z gry sie znajduja w ukrytym folderze "dane apliakcje"

C:\Documents and Settings\xxxx\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Criterion Games\Burnout Paradise\Save

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra już poleciała z dysku, jak dla mnie bardzo słaba i bez polotu, grałem w sumie 3 godzinki i żadnej frajdy z gry nie miałem. Szkoda bo liczyłem na fajną grę z masą crash'ów a wyszła jakaś okrojona kupa. Śmiechem na sali jest też cena tej gry, nie wiem jak można to kupić dla mnie to max warte ok 50zł.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie gra jest świetna i nie żałuję kasy wydanej na nią szczególnie multiplayer ja się trafi na odpowiedni ludzi to fun z gry jest niesamowity

btw nie wiem czy było MOD http://boris-vorontsov.narod.ru/ss_burnp_en.htm

Edytowane przez sQunsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechem na sali jest też cena tej gry, nie wiem jak można to kupić dla mnie to max warte ok 50zł.

Nie wiesz jak można to kupić a grałeś. Czyli co, 'ciocia ze szwecji' przysłała, a nazywa się piratebay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jak można to kupić a grałeś. Czyli co, 'ciocia ze szwecji' przysłała, a nazywa się piratebay?

Kumpel sprzedał mi za pół litra... :wink: i wszystko w tym temacie.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...