Skocz do zawartości
Gość chronicsmoke

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wam chodzi ta gra na najwyższych ustawienia bez wygładzania w rozdzielczości 1680x1050?

Gra mi się nieźle tnie, tak jakby ramu brakowało. Mam 2GB a system to Vista x64, dodam, że na becie Windows Seven gra chodzi bez przycięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodzi ta gra na najwyższych ustawienia bez wygładzania w rozdzielczości 1680x1050?

Gra mi się nieźle tnie, tak jakby ramu brakowało. Mam 2GB a system to Vista x64, dodam, że na becie Windows Seven gra chodzi bez przycięć.

Ja grałem w 1680x1050 all full z aax2 i chodziło bardzo płynnie, żadnych przycięć nie miałem, system to xp pro sp3 lekko zasyfiony :razz:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może winna jest karta graficzna 8600GT? System mam czysty, odinstalowałem trochę niepotrzebnych programów ale dalej jest to samo

Ta gra nie ma dużych wymagań i powinna dobrze chodzić w full detalach na tej karcie, problemem może być rozdzielczość z którą ta karta sobie nie radzi z powodu braku pamięci, 256mb na karcie to dziś trochę mało do nowych gier i do wysokich roździałek, ustaw sobie na 1280x1024, gry na na monitorach 20'',22'' wcale źle nie wyglądają przy takiej rozdzielczości.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może winna jest karta graficzna 8600GT? System mam czysty, odinstalowałem trochę niepotrzebnych programów ale dalej jest to samo

To jednak wina systemu, sprawdziłem dokładnie z takimi samymi ustawieniami na Windows Seven i gra chodziła bardzo płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Viste, 2GB RAM oraz GF8800GTS i chodzi na max bez zadnych przyciec :wink:

 

Ogolnie to gra mi sie podoba, ale drazni mnie troche multiplayer.

Dlaczego nie wprowadzili do gry normalnego chat'u (chocby jak w GTA IV)? Trzeba miec mikrofon zeby moc porozumiec sie z inna osoba?

Jeszcze cos. Jest taka mozliwosc, zeby wyciszyc mikrofony innych osob i nie slyszec ich u siebie? Ostatnio dobil mnie jeden gosc puszczajac "Feel'a" przez mikrofon -.-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie odświeżania w grze.

Mam monitor CRT 19' (...) i jest pewien problem, mam odświeżanie 85Hz ogólnie, a w grze nie da się zmienić tego, w configu (tam gdzie save) zmieniając na 85 po włączeniu gry wracało na Auto.

I teraz pytanie: czy jest możliwość zmiany odświeżania na większe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak wina systemu, sprawdziłem dokładnie z takimi samymi ustawieniami na Windows Seven i gra chodziła bardzo płynnie.

Mała poprawka, po wgraniu save'a w windows seven dzieje się dokładnie to samo co na Viście.

Zrobiłem test i zainstalowałem XP sp2, gra teraz śmiga jak szalona w rozdzielczości 1680x1050 z wszystkim na najwyższe.

Wychodzi na to, że albo Viście x64 brakuje ramu bo mam tylko 2GB albo jest coś skopane w sterownikach nvidii.

Zrobiłem dodatkowe test 3dmark03 i odziwo na Viście uzyskałem lepszy wynik 19806, a na XP 18400 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie odświeżania w grze.

Mam monitor CRT 19' (...) i jest pewien problem, mam odświeżanie 85Hz ogólnie, a w grze nie da się zmienić tego, w configu (tam gdzie save) zmieniając na 85 po włączeniu gry wracało na Auto.

I teraz pytanie: czy jest możliwość zmiany odświeżania na większe ?

Polecam Ci zaznajomic sie z programem reforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni wóz w Burnout Paradise Ultime Box. Daje w spoiler żeby nie psuć niektórym niespodzianki.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jeśli jesteś pewien."
post-116203-1234658698_thumb.jpg
Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na etapie licencji B jeśli mnie pamięć nie zawodzi?

Miałem reinstal i zapomniałem o saveach :( :(

 

To tak mniej więcej po zdobyciu aut: gangsterki ala lata 40 i tego na R [ze znaczkiem na atrapie R] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni wóz w Burnout Paradise Ultime Box. Daje w spoiler żeby nie psuć niektórym niespodzianki.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Jeśli jesteś pewien."
post-116203-1234658698_thumb.jpg
Dla Ciebie moze przedostatni , ja go juz mam a jeszcze 16 wozow do wygrania mi zostalo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D Może nie masz specjali otrzymywanych po przejechaniu piekielnych tras?

 

Pytanko Czy da się wyłączyć łączenie z serwerami burnouta podczas uruchamiania? Jak zapuszczę jakiś download w tle to gra mi się uruchamia 5minut przez to połączenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niby wam gra dobrze działa. Zapodajcie SSAO i AAx8 - co wtedy? :P

Wtedy mamy to samo co Ty:-) SSAO jak dla mnie to zbędny luksus. AAx8 oczywiście by się przydało, no ale na Boga nie na 8800...Zresztą przy 1600 x 1200 i x4 też już nie ma na co narzekać - tym bardziej przy stałych 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhmm a świstak siedzi bo sreberka były kradzione...Nie opowiadaj bajek.

Świstaka nie spotkałem, ale Duelist wcale bajek nie opowiada nie wiem jak na 8800, ale na 4850 AA x8 SSAO włączone liczba fps taka sama jak na AA x4 SSAO ON, tzn. powyżej 50 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to nowsza konstrukcja, pewnie dlatego nie ma takich problemów. Nie spojrzałem na sygnaturkę, mój błąd:-) U mnie przy SSAO jest drop do 20 fps. Nawet jak wyłączę AA fps jest nie do przyjęcia.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie , http://img525.imageshack.us/my.php?image=dfgdf.jpg też macie takie coś ?? o co chodzi ?? czemu od 2 tygodni (czyli mniej więcej od początku jak ta gra jest dostępna)wszystko jest niedostępne ?? chcę pobrać patcha i nie mogę , chcę zobaczyć inne rzeczy , nie mogę ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Zamierzam kupić tą grę tylko nie wiem czy pociągnie mój lapek, integra ehh :)

Ale na YT są filmiki tylko pytam się bardziej fachowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Bo Burnout taki jest po prostu. Jak się zagra to wciąga bardzo a następna część to już "nie to" ;). Zbyt prosta gra by zachwycać się ciągle tym samym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wczesniej nie mialem do czynienia z Burnoutami, takze Paradise City jest moja pierwsza gra z tej serii.

Powiedziec musze, ze calkiem przyjemnie gra sie w te scigalki. Na poczatku mnie wzielo, potem nieco przynudzilo (monotonia), ale potem na nowo mnie wciagnelo w momencie jak zaczalem zaliczac wszystkie bramki, billboardy i skoki. Z kazda nowa licencja (w tej chwilie jestem w posiadaniu A) jest co raz wiecej aut na ulicy, przez co gra staje sie nieco trudniejsza. Sporo ciekawych miejsc na ktorych mozna sie powyglupiac. Fizyka takze mi sie spodobala - czysty arcade w dobrym wykonaniu, muzyka niczemu sobie (+ za muzyke powazna).

Byc moze moje wrazenia byly by inne, gdybym zagral w poprzednie Burnouty, ale poki co tak nie jest i pozostaje mi czerpac tylko zabawe z gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...