Skocz do zawartości
Michaelius

Empire: Total War

Rekomendowane odpowiedzi

mam juz patcha ale jeszcze nie gralem narazie mecze l4d :D

 

jesli nie wyrzuci mnie do pulpitu po kliknieciu na flote na karaibach to bedzie juz pol sukcesu :)

 

 

edit: i [gluteus maximus] jak mnie wyrzucalo do pulpitu po klikeniciu na flote na karaibach tak i teraz to sie dzieje;/

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwoch turach sytuacja ekonomiczna wrocila u mnie do normy o.O Zyski mam co prawda mniejsze (bo i o to chodzilo w patchu), ale mam, na zadowalajacym poziomie.

Szkoda, ze z powodu kryzysu finansowego mocno ucierpiala moja sila militarna (polowa zolnierzy w prawie kazdym oddziale poszla w pizdu), ale nie takie problemy sie przezwyciezalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny patch do Empire Total War

 

Crash Fixes

 

 

Fix deployed for error with greyed out background and no interface selections being possible when clicking tick box on Failed to Join Game message in multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie, bo pojawil sie patch 1.3 Tym razem zmiany nie obejmuja tylko latania bugow i poprawy balansu, ale patch zawiera tez 14 nowych jednostek do roznych frakcji. Jakby tego bylo malo, zostala dodana obsluga wielowatkowosci, wiec gra powinna smigac zauwazalnie szybciej.

 

Pelen changelog:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Dodatkowo, na Steam jest tez pierwszy DLC, zawierajacy 14 jednostek za 2.49EUR. Lista jednostek w spoilerze:

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ""

Nowy patch wlasnie sie sciaga, dam znac czy rzeczywiscie jest przyrost wydajnosci. Fajnie by bylo, jakby zapuscil to tez ktos uzbrojony w czterordzeniowca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kupnem tej gry(używka z allegro) i w związku z tym mam pytanie, czy ta gra wymaga steama do poprawnego działania.

co prawda mam konto steam, ale zdaje się ze gry nie są przenoszalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Spotkał się ktoś w tej grze z tym, że nie można uzupełnić strat w armii ? Po kliknięciu na przycisk odpowiedzialny za tę czynność pokazują się "plusiki" przy każdej jednostce, która wymaga doszkolenia żołnierzy, ale mimo to w następnej turze liczba wojsk dalej się nie zwiększyła. Jeśli wiecie jak rozwiązać ten problem bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w ta część, nie pamiętam jak to wyglądało, w nowych odsłonach straty odnawiaja sie automatycznie kiedy przebywasz na swoim tyretorium.W Empire o ile pamiętam trzeba kliknąć retrain tak?

Edytowane przez Bartek1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napoleona też posiadam, bo kupiłem Game of the Year Edition. Zacznę nową rozgrywkę jak skończę obecną. Zauważyłem, że czasem normalnie wojska uzupełnią straty, ale większość czasu tak się nie dzieje. Trzeba wyczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empire bylo mocno zbugowana gra w serii - przebija ja chyba tylko rome 2. Ile to razy sie zawieszala/wysypawala podczas podgladu wojsk w portach itd. :/ Nie mowiac juz o zwiechach podczas ruchow AI. Ale przynajmniej nie bylo bledow jak w rome 2 gdzie oddzial utykal, bo jeden zolnierz nie mogl zejsc ze statku lub statki plywajace po ladach (moj ulubiony bug ;) )

 

Swoja droga, w ktorejs czesci da sie grac na mapie globalnej w kilka osob? (Nie wiem czy czasem shogun 2 tego nie umozliwial, ale fajnie by bylo w wiecej osob pograc)

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj miałem okazję doświadczyć wywalenia na pulpit. Chyba stało się to zaraz po tym jak przeglądałem wojska w porcie (o czym napisałeś w poprzednim komentarzu). Co do grania w parę osób na mapie globalnej to gdzieś czytałem że umożliwia to tryb "hot seat". Niestety nie wiem jak go włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak można naprawić save'y w Empire Total War? Jest taka sytuacja, że klikam zakończ turę i wszystko ładnie działa, do momentu, gdy dochodzi do nacji Czirokezi. Gra się zawiesza, wychodzi na pulpit, szuka możliwych rozwiązań problemu (i tak nie pokazuje żadnej możliwości) i można tak robić ciągle, a gra i tak nie będzie działać. 

Sterowniki mam najnowsze, komputer spełnia wymagania, 4 razy sprawdzałem spójność plików w steamie i nic nie pokazało.

 

Szkoda, ponieważ podbiłem już 3/4 dostępnej mapy i poświęciłem bardzo dużo czasu, a tu takie coś.

PS: Wrzuciłbym filmik i podesłał link na youtube, ale fraps w wersji demonstracyjnej nie pozwala na nagrywanie filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer w tej grze jest strasznie głupi, spróbuj się odpalić na multi. W empire naprawdę świetnie się gra.

 

A co do problemu, to załaduj jakiegoś poprzedniego save'a i coś zmień, dobuduj jakieś jednostki, coś przestaw i powinno pójść ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...