Skocz do zawartości
2002JSQ

Panel LCD - czy to sie oplaca?

Rekomendowane odpowiedzi

a co do moich rozmiarów to mam tylko 192 cm i 108 kg, wiecej mi nie trzeba, żeby było wiecej to musiałbym zreć jakieś paskudne świństwa a i tak na lato zrzucam ok 10 kg!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, używam, próbowałem dokładnie raz, jak byłem na 1 roku astronomii i świętowałem pierwszą zaliczoną przez siebie sesję!!!! to było jeszcze wtedy gdy naiwnie myślałem, ze aby skończyc studia to trzeba się uczyc!!!

Widać bo wychodzi głupota na zewnątrz....

 

...osobniczą...

ale w twoim przypadku to i tak minimum

 

a ja ci powiem że jak słyszę takie bzdury ze niby uderzacze i kopacze to najlepsi zabijacy na swiecie to mnie skreca, od 8 roku życia trenowałem 4 razy w tygodniu cośco siezwie VietVoD, potem inne bzduty polegajace na machaniu nogami i rekami i kopaniu jak najwyzej sie da ... i dziswiem, że jedyną rzeczą która siesprawdza w bójce Są: dobre umiejetności bokserskie (szybkosć), dobra praca w zwarciu (BJJ i inne techniczne formy walki) + siła fizyczna (siłownia) ... nigdy nie dostałem od rzadnego karateki, czy innego kopacza, oberwało mi siekilka razy bo to normalne ale zawsze to byli chwytacze i raz bokser trenujacy dodatkowo BJJ (właśnie on mnie namówił na to zeby też to zaczać trenować) dlatego śmiać mi siechce jak słucham przechwałek pseudo morderców ...

 

ZASTANAWIAM SIEDLACZEGO UDERZACZE I KOPACZE NIE ODNOSZĄSUKCESÓW W PRIDE LUB VALE TUDO? i dlaczego uderzenie można cudem przeżyc a porzadnego duszenia lub dżwigni nie?

I tu się uśmiałem najbardziej :lol:

 

Po pierwsze... Karate jest dla ciotek....

 

Po drugie.... VietVoD, Vale Tudo to tez sport dla idiotow (albo inaczej, dla zwierzat)...

 

Co do kopania...

 

Muai-Thai 2,4 lata (juz nie trenuje bo mam przez to zwyrodnienia na piszczelach)

 

Taekwon-Do 18 miechów po 3 razy w tygodniu

 

Boks (dorywczo) raz w tygodniu (ostatnio częsciej [problemy z prawym sierpem]

 

Capoeira 1 miech..... I dodam tylko, ze po zwarciu mialbys male problemy z oddychaniem (połamane, żebra to nic przyjemnego) a tym wlasnie charakteryzuje się Muai Thai...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie... waże 64 kilo dokładnie i mam 176 cm wzrosu....

 

ale należałoby jeszcze dodać taki mały bonus... mogę złamac kopnieciem dwie, 2 cm dechy na wysokości 220cm.... więc jeśli nie masz 240 wzrostu.... albo szczeny ze stali... masz nikłe szanse na wyniesienie wszystkich zebow z tego spotkania...

oj REDNACZ I CO Z TEGO???

 

ILU JA JUZ TAKICH WIDZIALEM MACHAJACYCH RACZKAMI I NÓZKAMI

 

mam kumpla (instruktor kravmaga)-koles okolo 180, jakies 110kg wagi, nogi pewnie nie podniesie wyzej niz na metr :lol:

 

a wierz mi ze w starciu z nim w ciagu 3 sek bylbys bez oka i ze zlamanym karkiem i co wiecej nawet bys nie wiedzial jak to sie stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie... waże 64 kilo dokładnie i mam 176 cm wzrosu....

 

ale należałoby jeszcze dodać taki mały bonus... mogę złamac kopnieciem dwie, 2 cm dechy na wysokości 220cm.... więc jeśli nie masz 240 wzrostu.... albo szczeny ze stali... masz nikłe szanse na wyniesienie wszystkich zebow z tego spotkania...

oj REDNACZ I CO Z TEGO???

 

ILU JA JUZ TAKICH WIDZIALEM MACHAJACYCH RACZKAMI I NÓZKAMI

 

mam kumpla (instruktor kravmaga)-koles okolo 180, jakies 110kg wagi, nogi pewnie nie podniesie wyzej niz na metr :lol:

 

a wierz mi ze w starciu z nim w ciagu 3 sek bylbys bez oka i ze zlamanym karkiem i co wiecej nawet bys nie wiedzial jak to sie stalo

to sie inaczej pisze.... chyba krav maghi..... izraelska sztuka walki...

 

tez mam znajomka ktory jest tego instruktorem.... moze to ten sam... :)

 

proponował mi to ale powiedzialem, że muszę trenować jakąś sztukę, coś z finazją... wiem, że z kimś takim miałbym na serio małe szanse... na szczęście wiem na czym polega taka walka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie inaczej pisze.... chyba krav maghi..... izraelska sztuka walki...

 

tez mam znajomka ktory jest tego instruktorem.... moze to ten sam... :)

 

proponował mi to ale powiedzialem, że muszę trenować jakąś sztukę, coś z finazją... wiem, że z kimś takim miałbym na serio małe szanse... na szczęście wiem na czym polega taka walka...

nie wiem jak sie pisze-nie znam sie na tym ale wiemy o co chodzi

 

fakt -izrael

 

koles zajmowal sie w stanach przez 3 lata nielegalnymi walkami

i wierz badz nie - przegral tylko raz( rózni byli-mistrzowie boxu, karate,teakwodo itp itd) z ruskim mistrzem sambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

to sie inaczej pisze.... chyba krav maghi..... izraelska sztuka walki...

 

tez mam znajomka ktory jest tego instruktorem.... moze to ten sam... :)

 

proponował mi to ale powiedzialem, że muszę trenować jakąś sztukę, coś z finazją... wiem, że z kimś takim miałbym na serio małe szanse... na szczęście wiem na czym polega taka walka...

nie wiem jak sie pisze-nie znam sie na tym ale wiemy o co chodzi

 

fakt -izrael

 

koles zajmowal sie w stanach przez 3 lata nielegalnymi walkami

i wierz badz nie - przegral tylko raz( rózni byli-mistrzowie boxu, karate,teakwodo itp itd) z ruskim mistrzem sambo

a to nie... nie znam... ale tego ruska to chyba tak...

 

polecam ogladanie takich rzeczy jak K1... fajny turniej... ale zadnego vale tudo tam nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam crt 21' i pracuję w 1600x1200, żaden lcd jeszcze mnie nie zadowala (głównie ze względu na rozdzielczość i wielkość oraz kombinację tych parametrów z ceną). Taką nokię jaką mam można już od ok 1200 zł kupić.

 

napisałem Ci przecież ze do rozdziałki 1600x1200 trzeba mieć conajmniej CRT 21 cali, czytaj co ludzi pisza .... poza tym mozesz sobie kupować cRT za 1200 zł, ja tego nie zrobię bo to tak jakby kupic LCD 17 cali za 2500 i mieć potem pretensje jak cośbędzie nie tak ... ja w mojej pracy potrzebuję max. płaskiego ekranu z idealną zbieżnoscią linii, kontrastem i ostroscia ... na CRT 21 cali za 1200 zł nie uzyskam tego - dlatego powiem Ci że na tej twojej nokii - JA NIE MÓGŁBYM PRACOWAĆ!!!!!!!!!!!

 

wypowiedx czysto subiektywna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fakt nie czytałem dokładniej całej dyskusji - jest męcząca i nudna. Jeżeli chodzi o geometrię mojego monitora jest wręcz wyśmienita - lepszej nie widziałem. A również mam co do niej wysokie wymagania (moja branża to budownictwo). I denerwują mnie twoje uwagi w stylu "dlatego powiem Ci że na tej twojej nokii - JA NIE MÓGŁBYM PRACOWAĆ!!!!!!!!!!!" - choć nawet tego monitora na oczy nie widziałeś. A i moją wypowiedz traktuje wyjątkowo obiektywnie - takie odczycia nie toważyszą tylko mnie ale również kilku moim znajomym.

PS

Ja trenuję karate kyokushin ważę 88 kg wzrost 186 cm i macham nogą ponad własną głowę - możecie się wszyscy uważać za pokonanych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam crt 21' i pracuję w 1600x1200, żaden lcd jeszcze mnie nie zadowala (głównie ze względu na rozdzielczość i wielkość oraz kombinację tych parametrów z ceną). Taką nokię jaką mam można już od ok 1200 zł kupić.

 

napisałem Ci przecież ze do rozdziałki 1600x1200 trzeba mieć conajmniej CRT 21 cali, czytaj co ludzi pisza .... poza tym mozesz sobie kupować cRT za 1200 zł, ja tego nie zrobię bo to tak jakby kupic LCD 17 cali za 2500 i mieć potem pretensje jak cośbędzie nie tak ... ja w mojej pracy potrzebuję max. płaskiego ekranu z idealną zbieżnoscią linii, kontrastem i ostroscia ... na CRT 21 cali za 1200 zł nie uzyskam tego - dlatego powiem Ci że na tej twojej nokii - JA NIE MÓGŁBYM PRACOWAĆ!!!!!!!!!!!

 

wypowiedx czysto subiektywna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fakt nie czytałem dokładniej całej dyskusji - jest męcząca i nudna. Jeżeli chodzi o geometrię mojego monitora jest wręcz wyśmienita - lepszej nie widziałem. A również mam co do niej wysokie wymagania (moja branża to budownictwo). I denerwują mnie twoje uwagi w stylu "dlatego powiem Ci że na tej twojej nokii - JA NIE MÓGŁBYM PRACOWAĆ!!!!!!!!!!!" - choć nawet tego monitora na oczy nie widziałeś. A i moją wypowiedz traktuje wyjątkowo obiektywnie - takie odczycia nie toważyszą tylko mnie ale również kilku moim znajomym.

PS

Ja trenuję karate kyokushin ważę 88 kg wzrost 186 cm i macham nogą ponad własną głowę - możecie się wszyscy uważać za pokonanych :D

to dlaczego nie jestes na zawodach

 

dzis sa mistrzostwa polski w k kiokuszince w awfie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz rozegrala sie walka pomiedzy uzytkownikami CRT i LCD. Widac tutaj ladna analogie do podobnej "wojny" sprzed kilku ladnych lat,

czyli Amiga versus Pecet - kolejność nie jest tutaj przypadkowa :) Pozwole sobie dorzucic swoje 3 grosze. A mianowicie przy zakupie LCDka

wazne jest, aby zbytnio nie oszczedzac. Wtedy mozna sobie powiesic wyswiatlacz na scianie, niczym obrazek, spojzec na krystaliczny obraz, puscic jakiegos divix'a, gierke, poszperac po stronach i pomyslec - "nigdy nie zamienie na crt". U mnie na uczelni dochodza do podbnych wnioskow - na chyba 10 sal komputerowych 3 wyposazone sa juz w LCDki. Teraz maja wymienic kompy w nastepnej ( widac celerony okazaly sie juz za wolne do nauki Pascala i C++ ;) ) i takze beda to LCDki.

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale <span style="color:red;">[ciach!]</span>a sie porobilo

myslalem ze kulturnie poczytam na jaki monitor zmienic moja starą 17 a tu takie rzucanie miesem

PORAZKA :((

chyba cos w sumie 4-5 postow sensownych bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Widać bo wychodzi głupota na zewnątrz...."

 

ODPOWIEDŹ:

 

widzę, że nie wyczułeś ironii, wszystkiego trzeba spróbować żeby to potem móc skomentowac i nie wypowadać sieo o tym na podstawie tego co siesłyszało, a ja amfy jak pisałem spróbowałem raz w wieku 19 lat, z ciekawosci i nie zamierzam wiecej!!!!

I tu się uśmiałem najbardziej :lol:

 

Po drugie.... VietVoD, Vale Tudo to tez sport dla idiotow (albo inaczej, dla zwierzat)...

 

ODPOWIEDŹ:

 

byc moze idiotów ale każdy pożądny chwytacz załatwi każdego z K coś tam, oglądałem te zawody przez pewien czas co tydzień i powiem <span style="color:red;">[ciach!]</span>o, wielu z K cośtam próbowało w Vale Tudo i żaden sienie sprawdził ... bo prawdziwa , realna walka jest tylko tam gdzie jest jak najmniej zasad .... albo wcale ich nie ma .... to czy masz instynkt zabójcy okazuje siedopiero gdy zostajesz przyparty do muru, a w rekawicach i w systemie rundowym to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o nie walka!!!!

 

"Co do kopania...

 

Muai-Thai 2,4 lata (juz nie trenuje bo mam przez to zwyrodnienia na piszczelach)"

 

ODPOWIEDŹ:

 

Muay Thaj - poważam, sam zajmowałem sietym ze 4 latka, mniej wiecej miedzy 18 i 22 rokiem życia, tyle, że jego podstawy są mało realistyczne, dało mi to co prawda pewną wytrzymałosć na ból, troche szybkosci i znajomośc pewnych kopnieć, szczególnie kolanem ... zaprzestałem - zwapnienia na piszczelach , ale wolę BJJ i BOKS

 

"Taekwon-Do 18 miechów po 3 razy w tygodniu"

 

ODPOWIEDŹ:

 

mało realny sport wiecej podskoków i akrobacji niż sparingów, po pół roku dałem sobie spokój!!!

 

"Capoeira 1 miech....."

 

ODPOWIEDŹ:

 

daje niesamowitą sprawnosc i koordynacje ruchów, próbowalem na poczatku liceum, jednak nie dla mnie - nie wierzęw jej skutecznosć, wszyscy Capoeirowcy jakich znałem dostawali baty od np. zapasników, judoków.

 

"I dodam tylko, ze po zwarciu mialbys male problemy z oddychaniem (połamane, żebra to nic przyjemnego) a tym wlasnie charakteryzuje się Muai Thai"

 

ODPOWIEDŹ:

 

wątpię, nikt o zdrowym umyśle nie będzie z Thaibokserem stał w gardzie albo w zwarciu i nie pozwoli sie obkopywac po zebrach, trzeba być idiota zeby do tego dopuścic ... to mozliwe na ringu gdzie jest sedzia i zasady ale nie na ulicy gdzie takiego goscia zciąga sieod razu do ziemi i łamie rece albo dusi jak psa - :D , poza tym jeśli tak mały gosć jak ty tak doskonale radziłby sobie z kimśo 40 ponad kilo cziezszym i 20 ok. cm. wyzszym, z wiekszym zasiegiem ramion to dlaczego nikt o twojej wadze nie walczy np. jako zawodowiec w boksie albo kickboksingu w wadze ciezkiej? powiem wiecej, każdy chciałby bo tam są wielkie pieniadze ale żaden nie miałby szans, no chyba ze siejest Royem Jonesem Juniorem - a w to nie wierzęzeby co drugi pseudozabijaka miał taki talent!!!!!

 

 

co do Kraf Magi czy Krav MAgi nie wiem jak sieto dokładnie pisze, jest to doskonały system samoobrony i wykańczania ofiary badż napastnika z zaskoczenia, jeden z najlepszych systemów walki jaki znam, jeśli dopuścić na zawodach kopanie w krocze, miażdżenie krtani, węzłów chłonnych - :D , sam od 3 lat uczeszczam na takie zajecia, tyle, ze dla mnie to troche brudny sport!!! i dlaczego ani w Twoim K coś tam ani w moim Vale tudo ani Pride nie odnoszą oni sukcesów? WG. mnie Kraf ... doskonała jest w zaskoczeniu, w ulicznej bójce gdzie tłuką siękibole i grupy dresiarzy, także do celów szybkiego obezwładniania bandytów przez policjantów, strażników przez komandosów, ale jeśli dojdzie do przemyslanego i przygotowanego starcia z kimś kto jest mistrzem Sambo albo BJJ to raczej nie postawiena adepta Kraf ....!!!!!

 

POZA TYM POWIEDZ MI CZY TO NIE ZWIERZĘTA NAJSKUTECZNIEJ ZABIJAJĄ, NISZCZĄ I MORDUJĄ SWOICH PRZECIWNIKÓW? CZY ŻEBY POWIEDZIEĆ O SOBIE ŻE MA SIEPOJĘCIE O WALCE JAKIEJ KOLWIEK NIE TRZEBA BYC CHOC ODROBINĘZWIERZĘCIEM???????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ogladanie takich rzeczy jak K1... fajny turniej... ale zadnego vale tudo tam nie ma...

 

TYLKO DLATEGO NIE MA TAM VALE TUDO BO W TYCH TURNIEJACH Z ZASADY NIE WOLNO STOSOWAĆ DŻWIGNI, CHWYTÓW, NIE MA TEŻ WALKI W PARTERZE WIEC ŻADEN CHWYTACH NIE MOZE BRAĆ W NICH UDZIAŁU ANI TEŻ UDOWODNIC KTÓRY SYSTEM WALKI JEST SKUTECZNIEJSZY!!!!!!!!

 

POZA TYM W VALE TUDO NIKT Z K! TEZSUKCESÓW NIE ODNIÓSŁ WIEKSZYCH!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów mijasz się z celem...

 

Po pierwsze ja nie wymieniłem jakie Taekwon-do uprawiam i nie wierzę, żebyś ty to robił kiedykolwiek... jeśli tak to podaj nazwisko trenera, jego i twoją rangę końcową, oraz miejsce Dojang...

 

Co do Vale tudo czy jak to tam sie zwie.... mijasz sie z celem....

 

Ja mówiłem o sztuce walki, a nie o sportach dla zwierząt... Muai Thai zostawiłem także przez to, że nie było tam rzadnej finezji... ja potrzebuje w sporcie dodatku sztuki (prawdziwej sztuki wojennej)....

 

Co do samego Taekwon-do jest to także sztuka samoobrony... kilka lat nauki Taekwon-Do i można spokojnie obronić się przed każdym nacierającym przeciwnikiem.... dodam jeszcze, że Gen Choi był mojego wzrostu i wagi, a ten Rusek nie miał by z nim mimo wszytsko szans...

 

BDW Prawdziwy mistrz sztuk walki nie koniecznie musi wychodzić na ring K1...

 

Przy okazji chciał bym mimo wszystko skonfrontować twoją wędzę na ten temat...

 

Jaka federacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ??? Jak topic i tak zszedl na psy to troche humoru nie zaszkodzi w ten piekny sobotni wieczor po zwycieskim remisie polskiej repry z wegrami bratankami.Machajcie sobie glowami rekami nogami i ..... a moj niezawodny Walther i tak poradzi sobie z wami bez problemow.9mm skutkuje na kazdego wymachiwacza chociaz mam jedynie 74 kilo wagi ale ten niecaly kilogram dosy lekko sie w reku trzyma.Potraktujcie to jako zart i wyjdzce wreszcie z piaskownicy...Acha wiem ze pocisk z dziala Abramsa 120mm zrobi wiecej szkody niz moj 9mm...wiem,wiem... :D loooz panowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ??? Jak topic i tak zszedl na psy to troche humoru nie zaszkodzi w ten piekny sobotni wieczor po zwycieskim remisie polskiej repry z wegrami bratankami.Machajcie sobie glowami rekami nogami i ..... a moj niezawodny Walther i tak poradzi sobie z wami bez problemow.9mm skutkuje na kazdego wymachiwacza chociaz mam jedynie 74 kilo wagi ale ten niecaly kilogram dosy lekko sie w reku trzyma.Potraktujcie to jako zart i wyjdzce wreszcie z piaskownicy...Acha wiem ze pocisk z dziala Abramsa 120mm zrobi wiecej szkody niz moj 9mm...wiem,wiem... :D  loooz panowie...

popieram.... koniec tych przechwałek.... ja nie lubie broni palnej ale masz rację (zabija tradycję)....

 

co do kretyna... robie unwatch na topicu i ide grac w simcity 4... nie odpisuj bo i tak nie zobacze...

 

pozdrawiam wszystkich fighterow walczacych o pokoj na swiecie...

 

IRAQ-TAK Siadam Kucam NIE!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to nie wiem o jakim rusku mówisz? czy ja mówiłem o jakimś rusku? po drugie nigdy nie uprawiałem Tekwondo bedąc w jakiej kolwiek federacji bo to strata czasu ... a gadanie o jakiejkolwiek filozofii w róznych tam odmianach "szlachetnej sztuki walki" to dla mnie przerost formy nad treścia, dlatego między innymi zrezygnowałem z Tekwondo bo ciagle tam gadali o banialukach a jak przychodziło co do czego to 3/4 adeptów dostawało wpier .... od byle nakoksowanego dresa ....

poza tym po tp sietrenuja cokolwiek zeby to było skuteczne a nie żeby na ten temat filozofowac, to nie zabawa w harcerzy i harekrishna ... Gen Choi mnie mało obchodzi, nigdy nie zajmowałem sobie głowy gadaniem zadnego pseudo mistrza, a czy był taki dobry jak twierdzisz? nie wierzę - nie widziałem to nie wierzę, widziałęm w akcji panów typu Minotauro Murillo, Ken Shamrock, Belfort, Silva, kilku z nich na własne oczy i im wierzę bo lepiej mówią za siebie czyny niż przechwałki ... jakbym na własne oczy widział jak załatwia jakiegoś porzadnego fightera to może uwierzyłbym .... a tak to te Twoje opowieści o mistrzach wschodnich sztuk walki kojarzą mi się z filmami typu Pijany Mistrz albo innymi bzdurami .... poza tym jeśli chodzi o K1 to nie ja o tym zaczałem to ty wysunąleś ten temat jako wyznacznik tego czy dany zawodnik jest ok czy nie i sam dałęś temu turniejowi prawo do wyznaczania standardów w sztukach walki, wiec ja odpowiedziałem ze K1 nic dla mnie nie znaczy - i nie zmieniaj teraz wersji!!!!!!! poza tym ty mi nie pieprz o sztuce walki i sztukach wojennych nasyconych finezjąbo to bzdura ... wszystkie wschodnie sztuki wojenne (nie kazda sztuka walki wywodzi sieze sztuki wojennej) polegały na doskonaleniu technik zabijania, od Thajboksu, przez Bando, boks birmański filipiński, wu-shu, aikido, judo i inne duperele ... wszystkie wyrosły na gruncie pozbawiania kogoś zycia, częsć z nich rozwinęłą sietylko dlatego, ze danej grupie społecznej zabraniano posiadania broni i musieli sienauczyc zabijać gołymi rękami... poza tym co sółowo sztuka ma wspólnego ze sztuką wojenną poza przypadkową zbieżnoscią brzmienia? sztuka to tworzenie a sztuka wojenna jednoznacznie kojarzy mi siez destrukcją i zniszczeniem przeciwnika, i nie gadaj , ze tu chodzi o pokonanie go bez robienia mu krzywdy bo to też banialuki , już sama idea technik uderzeniowych jest z tym sprzeczna, każde uderzenie moze zabic, WIEC JAK POWIEDZIAŁEM PIEPRZENIE O FILOZOFII W MOMENCIE GDY TO CO SIĘROBI MOZE KOGOŚSKRZYWDZIC JEST DLA NIE OBŁUDĄ< ZAKŁAMANIEM I PRZEROSTEM FORMY NAD TREŚCIĄ MAJĄCYM NA CELU NADANIE TEMU CO CIĘINTERESUJE WYMIARU WIEKSZEGO NIŻ MA TAK NAPRAWDĘ.... SAM PRZYNAJMNIEJ NIGDY NIE STARAM SIĘ OWIJAC WEŁNY W BAWEŁNĘ I ROBIĆ Z SIEBIE NIEZROZUMIANEGO BOJOWNIKA O WOLNOSĆ WSZYSTKICH NIEZROZUMIANYCH ZWOLENNIKÓW WSCHODNICH SZTUK WALKI _ JAK TY!!!!!

 

MOŻE I VALE TUDO JEST PRYMITYWNE ALE NIE JEST OBŁUDNE< MOZE NIE TAK EFEKTOWNE JAK TEKWONDO ALE NAPEWNO !)) X BARDZIEJ EFEKTYWNE>>> ŻADEN GOSĆ OD TEKWONDO JESZCZE TAM NIE POWOJOWAŁ A CHWYTACZE JAK WŁĄŚNIE ZNALAZŁEM NIE MAŁO NAMIESZALI W K1

 

http://www.combatlist.com/Elvis/elvis_k1/ TYPOWY CHWYTACZ I ON I JEGO PRZECIWNIK - TO BYŁA CHYBA WALKA POKAZOWA I NIE WIEM DLACZEGO JĄ TAM POKAZANO NA TYM LEPSZYM I SZLACHETNIEJSZYM I TAK CZYSTYM K1, SKORO VALE TUDO JEST TAKIE BE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopra przyznaje się bez bicia :lol:

 

Wlazłem tu z ciekawości bo chciałem zobaczyć czym się popiszesz....

 

Tak jak myślałem... nigdy nie miałeś nic wspólnego z TaekwonDo i nigdy nie będziesz miał, jesteś na to za głupi... Sama filozofia Taekwondo opiera się na sztuce wojennej.. Ta dyscyplina (jak ją można nazwać) została stworzona na potrzeby wojska koreańskiego. Poczytaj jeszcz troszke (to może) zrozwumiesz. Podejżewam, że nie różnisz się od takiego nakoksowanego dresa... Bezmyślne stworzenie... Jeśli natopmiast masz ochotę skonfrontować swoje słowa z umiejętnościami "3/4 adeptów" uczęszczających na moje zajęcia TaekwonDo.. to proszę bardzo... Zajęcia odbywają sie w każdy poniedziałek i czwartek od 19 do 21 na SGH... Przyjdź... lanie na pewno Cię nie ominie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O 8O 8O 8O 8O

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a co to jest 8O forum o sztukach walki czy o sprzecie komputerowym :evil:

jak chcesie se pogadac o takich <span style="color:red;">[ciach!]</span>lach od tego jest czat, prv, gg itd :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wy się tak kłucicie ?! Kolega chciał żebyście napisali czy się opłaca monitor LCD a nie żebyście się wyzywali więc ochłońcie i dajcie luz.

 

A poza tym jak chcesz grać na tym LCD to sobie lepiej odpuść bo zostają straszne smugi i to będzie cię bardzo wqrwiać. Jak masz wtdać 2k zł na LCD to lepiej kup sobie jakiegoś dobrego CRT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie smugi na lcd ?!?!?!?!!?!? w ktorym miejscu... chyba ze masz panel od laptopa z przed 7 lat - no to wtedy beda smugi... bo teraz jakos na zadnym panelu nie widze smug... i nie mow ze sie nie znam... robie w serwisie i widze duzo lcd codziennie i jeszcze wiecej crt roznej masci... to ze lcd ma smugi i takie inne tam <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly mozna wlozyc miedzy bajki takie jak np ze athlon jest wolniejszy od p3... no na poczatku tak bylo... ale jakos narod sie przestawil i tak samo bedzie z lcd... kupuj sie nie zastanawiaj... tylko lcd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Kamień ale ty jesteś pałka. Ja nie oglądałem paneli po 3 - 4 tys zł tylko po 1500 zł :lol: I jak popatrzyłam chwilke na ten LCD to mnie <span style="color:red;">[ciach!]</span> strzelał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wy się tak kłucicie ?! Kolega chciał żebyście napisali czy się opłaca monitor LCD a nie żebyście się wyzywali więc ochłońcie i dajcie luz.

 

A poza tym jak chcesz grać na tym LCD to sobie lepiej odpuść bo zostają straszne smugi i to będzie cię bardzo wqrwiać. Jak masz wtdać 2k zł na LCD to lepiej kup sobie jakiegoś dobrego CRT.

Na LCD 15" za dwa tysie to juz smug nie ma. A za ok 2,3 tysia to juz obraz krysztal. Jesli dysponujesz taka kwota, to mozesz juz sobie CRT odpuscic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wy się tak kłucicie ?! Kolega chciał żebyście napisali czy się opłaca monitor LCD a nie żebyście się wyzywali więc ochłońcie i dajcie luz.

 

A poza tym jak chcesz grać na tym LCD to sobie lepiej odpuść bo zostają straszne smugi i to będzie cię bardzo wqrwiać. Jak masz wtdać 2k zł na LCD to lepiej kup sobie jakiegoś dobrego CRT.

Na LCD 15" za dwa tysie to juz smug nie ma. A za ok 2,3 tysia to juz obraz krysztal. Jesli dysponujesz taka kwota, to mozesz juz sobie CRT odpuscic.

No potem napisałem wyraźnie że oglądałem LCD do 1,500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wy się tak kłucicie ?! Kolega chciał żebyście napisali czy się opłaca monitor LCD a nie żebyście się wyzywali więc ochłońcie i dajcie luz.

 

A poza tym jak chcesz grać na tym LCD to sobie lepiej odpuść bo zostają straszne smugi i to będzie cię bardzo wqrwiać. Jak masz wtdać 2k zł na LCD to lepiej kup sobie jakiegoś dobrego CRT.

Na LCD 15" za dwa tysie to juz smug nie ma. A za ok 2,3 tysia to juz obraz krysztal. Jesli dysponujesz taka kwota, to mozesz juz sobie CRT odpuscic.

No potem napisałem wyraźnie że oglądałem LCD do 1,500 zł

W takim razie nie mow, ze za 2k zł lepiej kupic CRT, skoro widziałeś jedynie modele do 1,500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te bzdety i aż mi się płakać chce, że ludzie mogą tak nisko upaść. Zamiastr opowiedzieć na temat to prowadzą dyskusje " a kalafior na to"..

Wracając do tematu,to większość z was nigdy nie miała styczności(to na podstawie wypowiedzi) z monitorem z wyższej półki zarówno CRT jak i LCD.

Miałem do czynienia z kilkoma CRT i najdłużej pracowałem na PHILIPS 107 MP i gdyby nie znalazł się jeleń któremu go puściłem za grube pieniądze to bym nigdy go nie oddał,

obecnie pracuję na LCD iiYama ax3835ut i nie mogę narzekać spełnia on moje oczekiwania w 100% mtryca MVA kąty i inne "dolegliwości"w nim nie występują przymierzałem się do innych 15' bo tylko takie wchodziły w grę i tylko iiYama spełniała moje oczekiwania.

Podsumowują wszystko proponuję zamiast prowadzić bezsensownej wojny CRT vs LCD porównać kilka monitorów i wtedy sie wypowiadać.

Moje subiektywne zdanie jest następujące:

jeśli chcesz LCD do gier to musisz wydać dużo pieniędzy by byc zadowolonym i nie narzekać bo tylko modele z najwyższej półki spełniają te oczekiwania, do textu wystarczą te tańsze, w przypadku braku nadmiaru gotówki kup sobie CRT ale ten porządny klasy wyższej z wysokichi n nie narzekaj na to że przy monitorze CRT pieką Cie oczy bo ten obiaw pojawia sie dopiero po kilkunastogodzinnym siedzeniu przed monitorem, w wtedy to nie " należy zmienić monitor na LCD bo nie pieką oczy tylko udać się do lekarzabo z główką chyba coś nie tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COLINS _ WŁASCIWIE TO CIĘPOPIERAM TAK W 90%, A TEN PHILIPSIAK 107MP to chyba LCD - PRAWDA, BO 18_NASTKA CRT PROFESJONALNA TO CHYBA MODEL 109P ... MAM RACJE CZY ZNÓW MI SIĘ COŚ WYDAJE!!! I TEN LCD NIE MA CZASEM W SOBIE TUNERA TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...