Skocz do zawartości
xiwox

Zestaw Htpc Do Full Hd (1080p )

Rekomendowane odpowiedzi

Że tak powiem podłączyłem się pod ten temacik i poskładałem zestawik który tu został zaproponowany.

Ja jednak wybrałem bude Antec Fusion v2.

Musze powiedziec ze rozdziałka 1920x1080 na 42" wygląda obłednie, różnica w jakości odtwarzanego materiału po HDMi w porównaniu do D-Sub które miałem wczesniej to przepaść.

Co do samego kompa to na razie mam standardowy cooler do CPU z boxa (sklep w którym kupowałem nie miał w tym temacie nic ciekawego). Zasilacz zostawiam 430W wbudowany w bude anteca.

Wybrałem bezprzewodową klawiature keysonic z zintegrowanym touchpadem.

Jak na razie jestem bardzo zadowolony w porównaniu do mojego laptopa Hp Nx9420 zestaw jest bezgłośny :) -

Na razie nie mam napędu optycznego - czekam aż wyjdzie LOTR na blu-ray ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

nie chciało mi się czytac całego tematu ale jeżeli chodzi o obudowe to może alpus blockbuster nie brzydka i pozwala normalnego kompa złożyc a wybór zwykłych części jest dużo większy niż lowprofile a grafikę to można jakiegoś 9600gt gainwarda z racji na złączkę spdif która pozwala na audio przez hdmi co zmniejsza ilośc kabli do niezbędnego minimum a zamiast dźwiękówki można wsadzi tuner hybrydowy i mamy kompa mediacenter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy chyba zwycięzcę plebiscytu :)

wszystko co zostało opisane- mamy w pięknym opakowaniu (tylko logo ACER może razić) za jedyne 449$:

 

http://www.engadget.com/2008/07/08/acer-ro...dly-mini-pc-fo/

 

Ewentualnie można jeszcze poszperać na http://www.psubuntu.com i przerobić PS3 na desktopa do oglądania filmów. Po zainstalowaniu linuksa, przełączamy jedynie gameOS na ubuntuOS w BIOSie. Niestety nic więcej na tym nie pójdzie bo "plejak" ma 256RAMu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...