Skocz do zawartości
paszkun

Zaprawa Cytrynowa

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem z kolega w supermarkecie i postanowilismy kupic zaprawe cytrynowa;p wydondzilismy 2 butelki troche smiechu bylo ale potem przyszla mysl czy to nie szkodliwe (bylo napisane duzym drukiem rozcieczac 1:4) Wiece cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś im to sprzedawać pozwolił to trujące to być nie może, ale zdrowe dla organizmu to też nie jest (przecie to sama chemia, cukier i konserwanty)

 

Swoją drogą żeby wtankować całą butelke koncentratu to swoją droga też trzeba mieć talent...

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nadmierne ilosci nie zaszkodzą? bo pilismy we 2 kazdy po butelce 2 dni ;p

 

Tylko po wypiciu mialem przez jakies pol godz odruchy wymiotne jakbys nei najaral czułem a potem bylo juz dobrze

Edytowane przez paszkun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nadmierne ilosci nie zaszkodzą? bo pilismy we 2 kazdy po butelce 2 dni ;p

Nie zaszkodza, nie martw sie wyrosniesz z tego jak dorosniesz;)

A jesli brakuje wam duzo to napijcie sie nastepnym razem płynu do chłodnic....

 

Oczywiscie zartuje!

Ale przyznam, macie panowie talent...piwa nie sprzedali? Toscie zaszaleli z zaprawa? Dobrze ze to nie zaprawa wapienna :lol2: :lol2:

ta proporcja 1:4 wskazuje na uzyskanie pożądanego efekut...z drugiej strony nawet witaminy w wiekszej ilosci szkodza, moim zdaniem zgloscie sie na lobotomie, ewentualnie jeden drugiemu niech badanie per rectum zrobi

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po wypiciu mialem przez jakies pol godz odruchy wymiotne jakbys nei najaral czułem a potem bylo juz dobrze

No to to akurat nic dziwnego, jak kiedyś spróbowałem odrobinę tego rozcieńczonego to mnie mdliło później, a wyście się po flaszce koncentratu napili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie jeden drugiemu niech badanie per rectum zrobi

heh, dobre :wink:

A Tobie paszkun co Ci do łba strzeliło żeby tyle wytrąbić ? Glupota ludzka nie zna granic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to trzeba mieć łeb żeby najpierw napić się nie wiadomo ile jakiegoś g*wna, a potem zamiast iść do lekarza jak coś jest nie halo to się na forum rejestrować specjalnie żeby topic założyć :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapel <--- uczestnik cytrynowej bibiy !!

 

Co wy chcecie od zaprawy ??;d dobra jest ^^ a paszkun ma slaba glowe dlatego zle sie po tym czuje. Ja tez pilem i jeszcze jakos zyje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie;p to nie byla flaszka tylko butelka 200ml tej 0,5l sie nie odwazylismy.

 

Bo to bylo tak szedlem w Kauflandzie po picie i nagle patrz oo zaprawa poczulem mrowienie w palcach i wiedzialem ze musze to wypic. No i sie stalo szukalismy jeszcze ostrych papryczek;p

 

A jaki lekarz to robi;p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kapel.. jak ja pisze to tez zyje chyba co ? tu chodzi o nasze zdrowie a ty jakies dyrdymaly piszesz ;p

 

Ale czyli mozemy dalej pic te swinstwo? smierc nam nie grozi tak?:D

Edytowane przez paszkun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...