Skocz do zawartości
Kaeres

Wczasy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wyjechać na jakieś wczasy na 10-14 dni za granice i mam na ten cel 2500 - 3000 zł. Będę jechał ze znajomymi tylko na razie nie wiemy dokładnie gdzie itd. Jakie miejsca polecilibyście? Głównym naszym celem będzie wyluzowanie się i rozerwanie po ciężkim roku :) All-inclusive, dyskoteki/imprezki itd. wskazane :) Na 99 % będziemy wybierali jakieś biuro podróży.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez spider3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym wyjechać na jakieś wczasy na 10-14 dni za granice i mam na ten cel 2500 - 3000 zł. Będę jechał ze znajomymi tylko na razie nie wiemy dokładnie gdzie itd. Jakie miejsca polecilibyście? Głównym naszym celem będzie wyluzowanie się i rozerwanie po ciężkim roku :) All-inclusive, dyskoteki/imprezki itd. wskazane :) Na 99 % będziemy wybierali jakieś biuro podróży.

 

Dziękuję za odpowiedzi.

 

Ibiza, Majorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o Turcji/Tunezji z tego Wezyr Holiday Service Sp. z o.o. - Turcja,Egipt,Tunezja,Grecja,wycieczki,wakacje ceny są niskie tylko nie wiem czego się tam spodziewać. Leżenie na plaży + dyskoteki by mi odpowiadały :) Wiesz/wiece coś na temat ty dwóch krajów i ofert przedstawionych na tej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Hurgadzie już byłem w tym roku( inny hotel Mamlouk i inna rafa) ale wszyscy mówią, że rafa w hurgadzie wypada bardzo słabo w porównaniu z Sharm czy Marca (tu chętnie popływam z żółwiami, rekinów sie boje) ale dzięki za cynk poczytam opinie o alibabie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Do Hiszpanii radzę niczego nie brać. Policja tam jest przeczulona na turystów wracających z śniegiem z wakacji i przez to walizki praktycznie zawsze wąchane są przez psy a topika czuć z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And the winner is... ;) :

Indie na własną rękę.

 

Zainteresowałem się południową Azją, fajna okazała się Tajlandia, więc dziś zarezerwowałem wyjazd. Cztery dni w Bangkoku, reszta wypoczynku w Pattaya ;) .

 

Polecam stronę http://wikitravel.org/pl . Naprawdę można znaleść masę przydatnych informacji.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko był ktos w bułgarii w tym roku,albo jest teraz ?Jak wyglądaja tam ceny? czy 25-30leva dziennie spokojnie starczy zeby bezproblemowo na nic sobie nie żałowac(wyzywienie mam zagwarantowane)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko był ktos w bułgarii w tym roku,albo jest teraz ?Jak wyglądaja tam ceny? czy 25-30leva dziennie spokojnie starczy zeby bezproblemowo na nic sobie nie żałowac(wyzywienie mam zagwarantowane)?

 

Kazdy ma inne wymagania i zachcianki, a takze w roznych miejscach - regionach sa rozne ceny, wiec trudno jest jednoznacznie odpowiedziec. Przy umiarkowanym piciu i dosyc umiarkowana rozrywka da rade za ta kwote sie powczasowac. Nie wiem jak inni, ale ja zawsze co ze soba zabiore to wszystko wydam, wiec wszystko siedzi w podejsciu do zycia i znajomosci swoich potrzeb/portfela ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Hiszpanii radzę niczego nie brać. Policja tam jest przeczulona na turystów wracających z śniegiem z wakacji i przez to walizki praktycznie zawsze wąchane są przez psy a topika czuć z daleka.

 

Jakieś niemiłe przygody?

Zawsze lepiej na miejscu niż brać szczególnie drogą powietrzną. Znam typa co do USA wziął :damage_wall: niestety rodziny nie odwiedził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić ciekawy hotel w Egipcie z super rafą ? budżet 2500zł więc 4-5*.Zqstanawiam się na Sharm albo Marca.

 

Jesli chodzi o hurghade

 

Sunny days El palacio, polecam satelite na googlemaps.

Laguna na polnoc od hotelu jest jakies 300-400m w morze po kolana. Aczkolwiek zastrzegam! Mozna stracic zycie... ja malo nie zginalem od weza morskiego, jak juz bylem przy polnocnej granicy myslalem ze mam patyk jakis metr przed soba na dnie, jak mi strzelil przed nosem <_< Mysle ze bym nie wrocil na ląd, biorac pod uwage ilosc kolcojezy i skalek po drodze.

 

Ta idaca wzdluz glebszej wody polnoc-poludnie schodzi do glebokosci okolo 10-12m i jest super, jak ktos potrafi to jest zabawa z divem. Sporo tzw. Lionfish, trzeba uwazac.

Przy hotelu dive center wlasnie przy rafie, jednak akurat z ich uslug nie korzystalem.

 

Hotel oferowal moim zdaniem zajebisty catering, ja straszny niejadek mialem problem zeby sie do tego doczepic. Jedzenie non stop, po sniadaniu przy basenie grill, frytki do woli, pepsi/sprite etc.

Wieczorem owoce, owoce moza i jeszcze raz, naprawde swietny szwedzki stół.

 

Jedyny problem to niewystarczajaca ilosc lezakow, ludzie 'rezerwuja' je ksiazkami etc.

Hotel nie nadaje sie dla osob siedzacych w basenie, ten dostepny jest maly, ale nadrabia tym co najlepsze, rafa.

 

Co do pokoji i obslugi, zadnych zastrzezen. Drinki byly takze spoko.

 

/Pisze z punktu roku 2000 all incl.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

And the winner is... ;) :

 

Zainteresowałem się południową Azją, fajna okazała się Tajlandia, więc dziś zarezerwowałem wyjazd. Cztery dni w Bangkoku, reszta wypoczynku w Pattaya ;) .

 

Polecam stronę Strona główna - Wikitravel - Przewodnik turystyczny . Naprawdę można znaleść masę przydatnych informacji.

 

Szczepienia rozumiem już rozpocząłeś? Jeśli pokierujesz się jedynie informacjami z naszego MZ (szczepienia są rekomendowane, nie obowiązkowe), to możesz podobnie, jak ja podczas pierwszej wizyty w Indiach, przeleżeć pół tygodnia w hotelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczepienia rozumiem już rozpocząłeś? Jeśli pokierujesz się jedynie informacjami z naszego MZ (szczepienia są rekomendowane, nie obowiązkowe), to możesz podobnie, jak ja podczas pierwszej wizyty w Indiach, przeleżeć pół tygodnia w hotelu

 

To chyba logiczne jadąc do takiego kraju, nie przejmuj się :) . Co złapałeś jesli można wiedzieć? (może byc na priv) Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No narcyz zalezy jeszcze gdzie ;]

Poludnie Turcji polecam jak najbardziej. Naprawde czysto i fajnie

Zwrocic trzeba tylko uwage na ilosc gwiazdek hotelowych, bardzo zawyzaja. I takie ich 4 gwiazdki w Europie to raptem 3 ;]

 

Alanya to południe? Bo z tego miasta jest najwięcej ofert i słyszałem, że jest rozrywkowo ;) a to też ważne - bo w Bułgarii wiem, że tak jest, i że dyskotek/barów itd. jest sporo, na tym samym zależy mi w Turcji ;) w niej z kolegi plaża gorsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Alanya bylem w tamtym roku..

Co przyzanc musze, zajebiscie czysto.

W nocy zycie kwitnie. Fajnie jest w porcie, czesto organizowali jakies imprezki. Tam tez najfajniejsze dyskoteki ;]

Jezeli chodzi o wypoczynek i zabawe, moge polecic

 

Tylko nie napalaj sie przypadkiem na nurkowanie w tych rejonach. Dno jest czyscuitenkie ;]

Trzeba by wynajac lajbe i odplynac dosc daleko od plaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Alanya OK! ;) Zobaczymy, co to ostatecznie wyjdzie. Grunt to właśnie - czystość, zabawa, odpoczynek. A na nurkowanie w sumie się nie napalam, bo to i kosztuje, i trochę się boję :lol2: wiem tyle, że w Egipcie się fajne rafy ogląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...