Skocz do zawartości
Sysak

Zakup Nawigacji Gps

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiamy się z ojcem nad jakimś navi do samochodu, ale kompletnie nie mamy pojęcia od której strony się za to zabrać. W Szwajcarskim media markcie można wybierać z np. tom-tomów mio, garminów i jeszcze kilku innych mniej lub bardziej znanych marek, ale nie wiemy co będzie najlepsze. Nawi musi być raczej tanie (a przynajmniej nie bardzo drogie), proste w obsłudzę i z możliwością wgrywania/aktualizacji map itp. Zakup czegoś całkiem innego później w PL też wchodzi w grę, tylko poprostu chcę mieć jakieś pojęcie za czym się rozglądać a czego unikać jak ognia. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiamy się z ojcem nad jakimś navi do samochodu, ale kompletnie nie mamy pojęcia od której strony się za to zabrać. W Szwajcarskim media markcie można wybierać z np. tom-tomów mio, garminów i jeszcze kilku innych mniej lub bardziej znanych marek, ale nie wiemy co będzie najlepsze. Nawi musi być raczej tanie (a przynajmniej nie bardzo drogie), proste w obsłudzę i z możliwością wgrywania/aktualizacji map itp. Zakup czegoś całkiem innego później w PL też wchodzi w grę, tylko poprostu chcę mieć jakieś pojęcie za czym się rozglądać a czego unikać jak ognia. Pozdrawiam.

ja mam mio p550, p560 jest fajniejszy ( obudowa itp ), a najlepszy to jest asus x50v ( 600mhz itp ) ale chyba jest drogi.

mi wszystko pasuje i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon z odbiornikiem bt.... i te ostatnie rozwiazanie jest chyba najlepsze oraz najtansze.

Bez przesady na kurdupiastym ekranie telefonu to nawigazja zbyt wygodna nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N73, ale nawet nie mam ochoty myśleć o zabawie w to. Za to tata ma PDA na Windowsie Mobile. Rozumiem, że to załatwia sprawę?... 8O

aha, chodzi ci o oprogramowanie.....

Automapa - najlepsza pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tata posiada telefon z symbianem 8O ?

 

Przerabialem dedykowane navi, palma oraz telefon z odbiornikiem bt.... i te ostatnie rozwiazanie jest chyba najlepsze oraz najtansze.

Na n95 z dodatkowym modułem gps działa to bardzo kulawo :/ Opóźnienia takie, że ciężko nie zabłądzić 8O pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, chodzi ci o oprogramowanie.....

Automapa - najlepsza pod każdym względem.

Znaczy w tym problem, że ja nie wiem o co mi chodzi. Jedyne co wiem, to że ma działać. Ale raczej to będzie osobna nawigacja, bo ojciec głowy do elektroniki nie ma i nie wiem czy takie mieszanie z osobnym modułem i pda którego jednocześnie używa jako telefonu będzie mu pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady na kurdupiastym ekranie telefonu to nawigazja zbyt wygodna nie jest.

Niektórzy przemieszczaja sie tez innymi srodkami transportu niz 4 kólka, a tam duzy ekran nie pomaga 8O . Zreszta, droga jest ot tego zeby na nia patrzec, a nie panorama full hd ze strzałką w prawo 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam N73, ale nawet nie mam ochoty myśleć o zabawie w to. Za to tata ma PDA na Windowsie Mobile. Rozumiem, że to załatwia sprawę?... 8O

tak załatwia sprawę jak ma wbudowany GPS to jeszcze lepiej jak nie ma to kupujesz zewnętrzną antenę gps i spinasz ją z PDA za pomocą bluetooth, na pda instalujesz aplikacje jaka Cię interesuje i cieszysz się navi.

 

polecam to forum:

http://pdaclub.pl/forum/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...