Skocz do zawartości
cavarr

Banjo-kazooie: Nuts & Bolts

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Oficjalnie gra ma zostać pokazana już w przyszłym tygodniu na analogicznej imprezy do Sony PlayStation Day organizowanej przez Microsoft. Co więcej, Kotaku sugeruje, że być może również ujawniony zostanie nowy kontroler do Xboxa 360, kopiujący rozwiązania znane nam z Wii i być może to właśnie gra od Rare będzie pierwszym tytułem, w którym zobaczymy nowe sterowanie. Powiem Wam, że nie mogę się już doczekać. Mam nadzieję, że choć część z tych plotek okaże się prawdziwa i w przeciwieństwie do Sony, Microsoft zaprezentuje nam coś nowego, o czym jeszcze oficjalnie nie słyszeliśmy.

Takich gierek na X360 mi brakuje :D Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

przetestowalem dzisiaj nowego Banjo i musze powiedziec gra ma potencjal!!

 

Fajna grafa i postacie ,wielkie obiekty i grywalnosc wylewajaca sie z ekranu , co prawda nie gralem dlugo ale bylo przyjemnie.

Stanowcze must have dla fanow platformowek !!!!

 

ps.zostal zachowany klimat poprzedniej czesci ,wiec ci co juz znaja Banjo beda wniebowzieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...