Skocz do zawartości
panterml

Karta Muzyczna Do Laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

A jakaż to karta zintegrowana ? Bo czasem szkoda kasę wywalać jak się różnicy nie usłyszy :) (a na takich głośniczkach to wielce prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(a na takich głośniczkach to wielce prawdopodobne)

czemu niby? o co ci z tym chodzilo,

 

nie no te glosniki to mam do starego kompa podlączone, plyta z przed 7lat. wiec.. raczej przydala by sie muzyczna.

 

a co do Audigy2ZS Gold ... a cos moze innego ? ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Chodziło mu o to że Z-2300 to liche komputerowe głośniczki, które z prawdziwym graniem nie mają nic wspólnego.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że o Z-2300 bo napisałeś że takie posiadasz i zrozumiałem, że z tym ma ta karta grać...

Wyglądają ciekawie ale nie mam pojęcia jak grają.

\Ale ze swej strony jak już chcesz dźwiękówkę kupować to najpierw klik << świetny tekst z którym się zgadzam przynajmniej co do kart których słuchałem :) ...

To teraz mogę polecić to

lub sb live 24bit lub jak ma być do gier to Audigy (jak z nią coś nie tak to mnie stuknijcie <_< )

Mam nadzieję, ze pomogłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakaż to karta zintegrowana ? Bo czasem szkoda kasę wywalać jak się różnicy nie usłyszy :) (a na takich głośniczkach to wielce prawdopodobne)

Śmiem twierdzić, że na o takich i na gorszych głośnikach można usłyszeć różnicę pomiędzy kiepską integrą (zaburzona stereofonia, większe szumy, słabsza dynamika, słaba szczegółowość, gorsze pasmo) a przyzwoitą kartą. A jak już się kupi kartę i uchwyci tą różnicę, to zacznie się myśleć obsesyjnie o przesiadce na porządne głośniki (z autopsji). :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Kiedyś kolega z tego samego bloku co ja, przyniósł do mnie Z-2300. Po ich usłyszeniu obiecałem sobie że nigdy w życiu nie kupię żadnych głośników tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chodziło mu o to że Z-2300 to liche komputerowe głośniczki, które z prawdziwym graniem nie mają nic wspólnego. "

 

"Kiedyś kolega z tego samego bloku co ja, przyniósł do mnie Z-2300. Po ich usłyszeniu obiecałem sobie że nigdy w życiu nie kupię żadnych głośników tej firmy."

 

tak to widac ze tobie nie pasują, pewnie masz creativy gigaworksa za tysiaka, albo 2 kolumny i wzmaka za 2tysie :]

 

no ale jak kogos nie stac i ma tylko 6 baniek na odwalenie sobie czegos w miare lepszego niz super zestawu 5.1creativa[szajs za 200zł] to juz wole kupic 2.1 za 4banie i w miare dobra karte do tego... nie potrzebuje duzo, audiofilem to ja nie jestem, poprostu mocny wyraźny, przy tym czysty glos.

 

tak kolego zauwazylem ze ci sie nie podoba ta firma, mi akurat bardziej od tak bardzo zachwalanego chociażby creativa.

Edytowane przez panterml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to widac ze tobie nie pasują, pewnie masz creativy gigaworksa za tysiaka, albo 2 kolumny i wzmaka za 2tysie :]

Z tego co się orientuję, to ma głośniki tańsze od Twoich, a o stokroć lepsze ;] Edytowane przez Damundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Za 600zł to ja bym kupił Microlaba SOLO 7c i M-Audio Revolution 5.1. Z-2300 i Audigy 2 nie mają nawet startu do takiego zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce kupić tylko kartę do tych głośników więc czemu tu taki śmietnik robicie :blink:

Może jakieś alternatywy do tego co podałem ? Więcej wydaje mi się wydawać się nie opłaca. Jak będzie chciał zmienić głośniczki to pewnie napisze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh no i mnie zaciekawiles...

 

Za 600zł to ja bym kupił Microlaba SOLO 7c i M-Audio Revolution 5.1.

 

spoko to podaj mi linki gdzie moge te 2 rzeczy kupic, jezeli jest tak jak mowisz to powaznie sie nad tym zastanowie :]

 

M-Audio Revolution 5.1 - karta muzyczna

Microlab SOLO 7c - glosniki.. 2 glosniki

 

czyli w sumie zestaw 2.0... a bass? jest mocny? bo mi tez zalezy na basie. i to duzo.

 

na chacie mam jeszcze kino domowe LG LH T760IA ale niestety nie moje ;], jak to sie ma do tego zestawu zaproponowanego przez ciebie

?

Edytowane przez panterml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

M-Audio Revolution 5.1 - 272 zł

 

http://www.nokaut.pl/oferta/m-audio-revolution-5-1.html

 

Microlab SOLO 7c - 325 zł

 

http://infosoft.pl/product.php?id=200031&categorie=32

 

Wolę bass w SOLO 7c, niż to coś co się wydobywa z suba Z-2300. Jednak gdy Twoją pasją jest muzyka techno-podobna to faktycznie Z-2300 może być lepszym rozwiązaniem.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest "Acoustic System" nie znam sie przyznam stad te lamerskie pytanie, jest tam w ogole jakis dobry bas, czy tylko ladnie slychac wysokie tony itp.. slucham od 6/7lat rocka metalu, wiec.. tez sie zastanawialem nad tymi z-2300 ogolnie jeszcze ich nie mam tylko testowalem u znajomego, jako ze juz postanowione ze je kupie to napisalem ze je mam, tylko jeszcze muzyczną mi potrzeba Było..

 

a ty co sluchasz? i jaki jest dzwiek.. moze cos mocniejszego sluchasz? zeby mialo kopa, w filmach w grach np.. ; ] jak masz ten zestaw to powiedz cos konkretnego na ten temat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Rock na SOLO 7c brzmi rewelacyjnie. Queen, Led Zeppelin, Pink Ployd miód dla uszów. Metalu nie słucham więc nie wiem. Filmy i gry też super. Z-2300 nadaję się tylko do mocnego techno i niczego więcej. Podstawowe prawa akustyki zabraniają grać im dobrze przy innym rodzaju muzyki.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie bass w tych solo 7c... jak tam odzwierciedla jakies np wybuchy albo cos zblizonego w filmach grach.. ? w porownaniu do z-2300.

 

 

 

i tez sie musze stary z tym liczyc ze ja mam maly pokoj, a nie dlugo robie wypad z domu tak wiec, potrzebuje w miare dobrze grającego malego zestawu, a nie takie 2 krowy jak 7c... :)

Edytowane przez panterml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

Jak SOLO 7c za duże to SOLO 6c. Żeby bas był porządny musi być 6.5" głośnik nisko-średnio tonowy. Praw akustyki się nie oszuka niestety. Z-2300 napewno nie jest wart 400zł. Szkoda przepłacać. Jestem pewny że ten zestaw za 170zł nie zagrałby gorzej niż Z-2300.

 

http://www.goldengrow.com.hk/e530.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche offtopicznie od tematu ale nie ma co pizgac na Creative'a, bo jest pewien model 2.0 tej firmy, ktory jest rewelacyjny, to zestaw M80 Monitor, za ~200zl to rewelka, niestety juz nie do dostania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak SOLO 7c za duże to SOLO 6c. Żeby bas był porządny musi być 6.5" głośnik nisko-średnio tonowy.

czyli sam bym musial dokupic i bawic sie z montowaniem, a taki glosniczek pewnie tanio nie kosztuje.. i kolejne wydatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak gdy Twoją pasją jest muzyka techno-podobna to faktycznie Z-2300 może być lepszym rozwiązaniem.

Też tak myślę .Osoby które słuchają szeroko pojętej muzyki techno czy rapu mogą mieć problemy z przesiadką z dotychczas 'zajefajnie' łomoczącego suba i cykania satelit w Crea/Logi 2.1/5.1 na o wiele naturalniej brzmiący zestaw 2.0. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wszystko sie odwrocilo o 180stopni, sprzedaje kompa pc [tego ktorego tu kiedys na forum skladalem ; d- dzieki waszej pomocy] . i kupuje laptopa hp pavilon dv9700 amd turion 64x2 wiec nie ma sensu kupywac karty do pc,

 

potrzebuje karty do laptopa, ... kupie glosniki z-2300 bo nie chce mi sie bawic z super dzwiekiem, jak juz mowilem nie jestem audiofilem, a jak chce posluchac w pieknej jakosci muzyki to ide poprostu na kino domowe. 5.1, starczy, do kompa trzeba mi normalne glosniki do filmow i gier. tyle.

Edytowane przez panterml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zewnetrzna karta czy jak? bede musial to ze soba nosic jak bede chcial miec karte muzyczną w lapku czy jak :]

 

nie znam sie na kartach muzycznych, dop zaczalem sie tym interesowac 3dni temu ;] tak wiec..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest zewnętrzna, podłączana przez usb. Całkiem fajna za te pieniądze: gra ładnie, nie jest zbyt duża, bez problemu zmieści się z lapem w torbie, zasilana bezpośrednio z usb.

Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...