Skocz do zawartości
Gość dragonlore

God Of War 3!

Rekomendowane odpowiedzi

No ja raczej bym się spodziewał coś w granicach 499 lub nawet więcej. Ale poczekajmy. 500 zł to prawie połowa ceny konsoli. Za niewiele więcej to już X360 można kupić, ale takie są ceny kolekcjonerek. Ja bym się zastanawiał czy ktoś będzie to w ogóle sprzedawał u nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że się tu jeszcze nie pojawiły nowe screeny:

http://www.ps3site.pl/31652/31652/

http://www.ps3site.pl/kolejne-screeny-z-gow-iii/31858/

 

Prezentuje się to wybornie i w połączeniu z tym systemem oświetlenia, który był w demie, może podnieść jeszcze wyżej poprzeczkę w dziedzinie grafiki na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale dzisiaj (a w zasadzie to w czwartek) zostało udostępnione demko dla wszystkich. Nie wiem czy to ta sama beta z 2009. W każdym razie gra jest fenomenalna. Niezła grafika i przede wszystkim niesamowita grywalność. Ciągła akcja i ciekawe rozwiązania. Demko jak to demko dość krótkie. Walka z Centaurem i parę innych smaczków. Ogólnie miód i nie mogę się doczekać pełnej wersji.

 

Ciekawe ile sobie policzą za kolekcjonerkę. Jak nie więcej niż 400 PLN to biorę bez wahania. Ale coś czuję, że to moje próżne nadzieje ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sobie policzą za kolekcjonerkę. Jak nie więcej niż 400 PLN to biorę bez wahania. Ale coś czuję, że to moje próżne nadzieje ;)

Raczej prozne, gdzies widzialem za 520, ale poza tym to okolice 550 okolo. Tez mialem ochote na kolekcjonerke, ale jednak odpuszcze. A GoW zagram dopiero 1 kwietnia...jak bede lezal w domu na zwolnieniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo przetestowane, jeśli w pełnej wersji oprawa a-v będzie stać na jeszcze wyższym poziomie, to nie mam pytań. Już teraz jest świetnie, miodność też ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie żałuję zakupu PS3. Miałem nawet na jakiś czas pozbyć się X360 do czasu wyjścia Alana Wake. (tylko dlatego, że jak na razie wszystko co mnie interesowało przeszedłem) GoW 3 i teraz wygląda bardzo ładnie. A jakby miał wyglądać jeszcze lepiej to nie mam słów. IMO to jest obowiązkowa pozycja dla każdego posiadacza PS3. Oczywiście jak mu odpowiada rodzaj gry. Do tego nie trzeba w zasadzie przechodzić 1 i 2 by zagrać w 3. Ale wypadałoby, bo poprzednie cześci są równie dobre jak nie lepsze. Zwłaszcza GoW 2. Ja tam biorę na pewno, ale jednak wersję zwykłą ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciaglem demo i jestem pod wrazeniem kunsztu programistow .

Szczena opada , obowiazkowa pozycja dla chyba kazdego posiadacz PS3 .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jedna platforme, dorzuc druga konsole i PC i juz jest gorzej ;) BTW. Czy ktos widzial kolekcjonerke GoW3 w ktoryms ze sklepow na wyspach? Sprawdzalem Game.co.uk i maja tylko zwykla albo ja czegos nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie że nie ma powera tylko, że nie potrafią wykorzystać jej potencjału. Ogólnie ponoć trudniej się piszę na nią gry. W każdym razie dziwie się, że tak mała ilość ramu wystarcza. Grałem w GOW3 i gdyby wyszedł port na PC to nie było by tak różowo. Pewnie wymagania były by dość spore i bez 4 rdzeni karty pokroju GTX 280 i 4 GB mogło, by ciąć. Ale tu nie ma co porównywać,bo to dwie całkiem różne platformy. Pamiętajmy,że GOW3 jak i reszta nieźle wyglądających gier na PS3 jest robiona pod jeden konkretny sprzęt. Po za tym brak piractwa też jest atutem. Developerzy bardziej się starają, bo wiedzą, że i tak sporo osób kupi oryginał. Złamanie PS3 może jej bardzo zaszkodzić i oby nigdy do tego nie doszło. Wolę już raz na jakiś czas kupić grę, ale mieć satysfakcję z grania na znacznie dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczerniali, ze brak powera? Chyba na odwrot bylo: PS3 to Skynet w pudelku, ktorego power jest wykorzystywany tylko w 10% ;) Problem w tym, ze do tej pory na palcach jednej reki mozna policzyc tytuly, ktore raczej nie potwierdzaja tej tezy ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...