Skocz do zawartości
Gość dragonlore

God Of War 3!

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko do wtajemniczonych: to prawda, że SCEP obiecało spolszczenie wszystkich exclusive'ów na PS3?

Mam nadzieję, że Kratos nie będzie gadał głosem Zakościelnego ;)

Miejmy nadzieje , ze jak w Killzonie bedzie mozna wlaczyc jedna z kilku sciezek dzwiekowych wtedy :) Bo jak nie to tylko tani funt nas moze uratowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW to klasyka a trójka zapowiada sie świetnie. Hmm jakbym miał duże TV to sprawiłbym sobie Ps3 a tak bede u kumpla grał :). KZ2, Resistance, Flowers i GoW3 do tego - ps3 zaczyna sie odradzać z popiołów - jedyny minus (głównie ze strony developerów) to to ze jak gry wychodzą na klocka i ps3 to często wersja na klocka jest wyraźnie lepsza (bad company np.).

 

Jakby zrobili nowego soul reaver na którąkolwiek konsole (omijając pc) to bym sie dłużej nie zastanawiał :).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

news

ps3site:

 

Francuskie wydanie PSM3 dostarczyło nam świeżutkich informacji o God of War III.

 

Po pierwsze, twórcy gry potwierdzili plotkę, która od jakiegoś czasu krążyła po necie, gra będzie wyświetlana w rozdzielczości 1080p! Kolejna dobra informacja, to brak ekranu z napisem loading. Zupełnie jak w poprzednich częściach. Gra oczywiście ma chodzić płynnie, żadnych chrupnięć. Będzie 60 klatek na sekundę? Oczywiście w grze nie mogło zabraknąć sex-mini gierek.

 

Raczej nie mamy co liczyć na tryb co-op, a także na tryb multiplayer. Gra nie będzie korzystała z sensorów ruchu, co mnie trochę smuci. Wyrywanie skrzydeł za pomocą gwałtownego szarpnięcia padem? To byłoby coś!

 

I na sam koniec informacja, która gwarantuję najwyższą jakość gry. Oprócz twórców poprzednich części, czyli Sony Santa Monica, przy grze pracuje część ekipy z Insomniac Games i Naughty Dog! Taka grupa “magików” wyciśnie z PS3 wszystko co najlepsze. Jestem święcie przekonany, że w dniu premiery God of War III, żadna gra pod względem technicznym nie dorówna tej pozycji. Zbyt śmiałe stwierdzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

tajny gameplay z GDC :)

 

gameplay-hide cam ;)

 

ps.niestety ponoc framerate ma siegac od 60-30 klatek zaleznie od sceny,jednak nigdy ponizej 30

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

pokaz dema zarzadzil, niestety to ostatnia czesc sagi

gdzies slyszalem ze to demo bedzie niedlugo dopstepne!!

 

kur...dopiero 2010r

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co jak co, ale GoW3 po prostu kopie zad. Tak jak zadna gra na PS3 mnie nie ciagnie to przygody Kratosa to absolutny must have i powod zeby kupic konsole, chociazby dla jednego tytulu a potem sprzedac. Masakra, szkoda tylko ze jeszcze prawie rok czekania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co jak co, ale GoW3 po prostu kopie zad. Tak jak zadna gra na PS3 mnie nie ciagnie to przygody Kratosa to absolutny must have i powod zeby kupic konsole, chociazby dla jednego tytulu a potem sprzedac. Masakra, szkoda tylko ze jeszcze prawie rok czekania :(

Mam tylko nadzieję, że ceny PS3 spadną, bo IMO wciąż są za drogie. A co do gry no to kupuje w ciemno.Oj szkoda, że nie wychodzi na X360 i to jeszcze w tym roku. Ale chyba zbyt wiele wymagam. To jednak flagowy tytuł Playstation. W GOW 1 zagrywałem się do upadłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mam tylko nadzieję, że ceny PS3 spadną, bo IMO wciąż są za drogie. A co do gry no to kupuje w ciemno.Oj szkoda, że nie wychodzi na X360 i to jeszcze w tym roku. Ale chyba zbyt wiele wymagam. To jednak flagowy tytuł Playstation. W GOW 1 zagrywałem się do upadłego.

to juz chyba jeden z niewielu "flagowych" tytulow sony, kto wie co jeszcze kiedys moze sie zdarzyc ;)

 

jesli czegos nie lubie w swiecie gier wideo, to czekac na gre! a na Kratosa to jeszcze niestety poczekamy dlugo <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie jesli jakiej to czytają) sprawdzajcie maile gdzie rejestrowaliście konta na PSN bo Sony Europe wlasnie rozsyla kody do pobierania dema GoW III.

 

Demko to jest material z E3, ale milo zagrac samemu.

 

W kazdym razie miodnosc i grywalnosc jest jak w poprzednich czesciach albo i lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie jesli jakiej to czytają) sprawdzajcie maile gdzie rejestrowaliście konta na PSN bo Sony Europe wlasnie rozsyla kody do pobierania dema GoW III.

 

Demko to jest material z E3, ale milo zagrac samemu.

 

W kazdym razie miodnosc i grywalnosc jest jak w poprzednich czesciach albo i lepsza.

warunkiem jest nasze zezwolenie na otrzymywanie newslettera od sony :) no i ilosc kodow ograniczona wiec nie kazdy sie zalapie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć to demko z E3 jest słabsze graficznie. Finalny produkt ma być lepszy z tego co czytałem.

 

Screen z tego dema E3

 

http://features.cgsociety.org/stories/2009_09/god/im04.jpg

 

Nie wiem skąd ten screen, ale różnice są wyraźne. Oby to nie jakiś Fake.

 

http://i34.tinypic.com/33m79za.jpg

 

W każdym razie i tak zagram. Grafika mnie średnio interesuje. GOW 1 i 2 miała niesamowitą grywalność. Właśnie przechodzę od nowa obie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wartościowemu użytkownikowi PlayStation®Network, przyznano Ci kod promocyjny na pobranie ekskluzywnego dema gry God of War® III. To jest Twoja szansa na poznanie bezgranicznej potęgi bogów.

:D

 

Net mam trochę zawodny, poczekam do późnych godzin wieczornych i wtedy zassam dopiero :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj. Powiem tak, jest to demko z czerwca, te które było na E3 i te, które każdy widział. Szczerze mówiąc, jeśli patrzec na trailery to graficznie było bardzo dobrze, ale bez opadu szczęki. Samo demo jednak zrobiło na mnie duuużo większe wrażenie. Ilość detali na postaciach robi wrażenie. Oświetlenie i cienie też odgrywają dużą rolę, wydaje mi się że jest w pełni dynamiczne. Naprawdę świetnie to wygląda.

Co do samej gry to jest miodnie, a właściwie krwisto. Jest fun po pachy i o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7292...ar_3_to___.html

 

http://www.dailymotion.pl/video/xbcr68_god...iowy_videogames

 

:lol:

 

Ciekawa propozycja ;]. Poza tym ciekawy jestem jak Boguś i Żebrowski się spiszą (duża szansa na fail jest mimo ze Linda to dobry aktor z dobrym głosem ale po prostu mogą nie pasować ;]).

 

W sumie kusi mnie zeby sobie chlebaka slim na własność kupić ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...