Skocz do zawartości
tom_91

Katra Graficzna Pod Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto wymienic moja grafike???

proc AMD Athlon 64 3000+

1,5gb ramu (3 kości)

mobo Gigabyte GA-K8NS

obecna grafika to ATI Radeon 9600XT 128mb (128bit)

podajcie jakieś propozycje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupywać to pewnie nie ma sensu ale jakbyś chciał kupować to możesz 7300GT Sonic. Troszkę taniej i troszkę szybciej... No i proca mógłbyś trochę @ bo się chłop marnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto wymienic moja grafike???

proc AMD Athlon 64 3000+

1,5gb ramu (3 kości)

mobo Gigabyte GA-K8NS

obecna grafika to ATI Radeon 9600XT 128mb (128bit)

podajcie jakieś propozycje:)

Najlepsza grafika jaką możesz tam wstawić to 3850 ati, ale nie wykorzystasz jej potencjału, bo procesor ją ograniczy.

Najrozsądniej było by więc wziąć 3650 sapphire, tylko ostrożnie ze sterownikami, bo na pewno działają dobrze te ze strony sapphire ale już na kartach asusa ludzie deklarowali bardzo duże problemy ze sterownikami.

7300gt ddr3 nie ma wsparcia HD i osiągnie 2/3 mocy 3650 w grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kasę to tak jak proponowaliście w granicach 200zl więcej mi szkoda:P na tego złoma

nowego zestawu nie chce bo to za duże koszy jak miał bym coś kupić nowego to żeby było porządne ale na dzień dzisiejszy to nie wchodzi w grę może za jakiś czas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

 

Zgiń, przepadnij z takimi radami. 7300GT Sonic jest szybszy i 100 zł tańszy.

i o jedną trzecią wolniejszy od 3650 do tego pozbawiony wsparcia HD co przy tak wolnym procku będzie miało bardzo duże znaczenie.

Pisałeś zgiń przepadnij do kolegi i może słusznie bo też radził niezłego szrota a twoja rada tez idealna nie jest :blink:

Karty są po 238zł z przesyłką wyjdzie 255 lub aukcja 189zł + ?Taniej i też w miarę wydajnie masz 2600Pro, który powinien się kręcić do XT. Też ma wsparcie HD i nie ma tam problemów ze sterownikami.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem jedynym do tego sprzętu opłacalnym zakupem będzie 7600GS DDR3, względnie tańszy 7300GT DDR3.

Wszelkie inne dziwactwa mijają się z celem. Coś tańszego będzie nie lepsze jak ten obecny 9600, a droższego sprzętu pod AGP... no sorki, ale dla mnie to głupota.

 

W każdym razie w wynalazki typu nowa karta z DDR2 bym się nie pakował.

 

Na moim 7600 można pograć w COD4 i Airborna. Jeśli ktoś chce grać na wysokich detalach i rozdzielczościach, to powinien pomyśleć o czymś nowym na PCI-E, a nie pakować się w drogie wynalazki z AGP. To tak samo jak z ramem DDR1.

Całe szczęście przesiadłem się na notebook i mam te problemy za sobą ;)

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...