Skocz do zawartości
Gość loRdRumek

Laptop Od Operatora Sieci Komórkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loRdRumek

Witam, mam dylemat... Chciałem sobie zamówić neta od któregoś z operatrów komórek razem z laptopem. Którego operatora polecacie i który laptop :D

 

Można ładniej, a nie "nietypowy problem" :rolleyes: Wierz mi, że ludzie chętniej zajrzą do tematu, jeśli tytuł będzie treściwy. _OskaR

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość spec-kom

Opowiem ci jak ja kiedyś chciałem wziac Laptopa ze znaen firmy koloru pomarańczowego ze słynnej reklamy : weź laptopa dell z super abonamentem

 

Wszystko jest ładnie ale tylko na reklamie

 

na szczscie na komputerach sie znam od nie od dzisiaj wiec poszedlem tam do salonu i powiedzialem ,że chce laptopa dell

 

po rozmowie, jak mi ta laska mówiła to naprawde jak by jakiś normalny zjadacz chleba poszedł to by to łyknął,ale nie ja

wiec zrezygnowałem z tego( bo jak se policzyłem to by mnie wyniosło po 3 lat trwania umowy ponad 4000zł) a takiego laptopa moża kupić za 1700zł + idzie sie wtedy do obojetnie jakiego salonu i kupuje sie karte( moza tez osobno kupic sobie ta karte na PCMCIA lub EX card) i wykupuje sie poprostu abonament i to taniej i lepiej wychodzi bo wychodzi niecałe 3000zł a ceny spadają

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat... Chciałem sobie zamówić neta od któregoś z operatrów komórek razem z laptopem. Którego operatora polecacie i który laptop :D

 

Można ładniej, a nie "nietypowy problem" :rolleyes: Wierz mi, że ludzie chętniej zajrzą do tematu, jeśli tytuł będzie treściwy. _OskaR

Tak jak napisał spec-kom

Zastanów się czy naprawdę warto. Z tego co kiedyś liczyłem to nie.

Naciągają ludzi i tyle.

Jeśli chodzi o brak kasy to lepiej na raty u kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...