Jump to content
loRdRumek

Laptop Od Operatora Sieci Komórkowej

Recommended Posts

Witam, mam dylemat... Chciałem sobie zamówić neta od któregoś z operatrów komórek razem z laptopem. Którego operatora polecacie i który laptop :D

Można ładniej, a nie "nietypowy problem" :rolleyes: Wierz mi, że ludzie chętniej zajrzą do tematu, jeśli tytuł będzie treściwy. _OskaR

Edited by _OskaR

Opowiem ci jak ja kiedyś chciałem wziac Laptopa ze znaen firmy koloru pomarańczowego ze słynnej reklamy : weź laptopa dell z super abonamentem

Wszystko jest ładnie ale tylko na reklamie

na szczscie na komputerach sie znam od nie od dzisiaj wiec poszedlem tam do salonu i powiedzialem ,że chce laptopa dell

po rozmowie, jak mi ta laska mówiła to naprawde jak by jakiś normalny zjadacz chleba poszedł to by to łyknął,ale nie ja

wiec zrezygnowałem z tego( bo jak se policzyłem to by mnie wyniosło po 3 lat trwania umowy ponad 4000zł) a takiego laptopa moża kupić za 1700zł + idzie sie wtedy do obojetnie jakiego salonu i kupuje sie karte( moza tez osobno kupic sobie ta karte na PCMCIA lub EX card) i wykupuje sie poprostu abonament i to taniej i lepiej wychodzi bo wychodzi niecałe 3000zł a ceny spadają

pozdrawiam

Witam, mam dylemat... Chciałem sobie zamówić neta od któregoś z operatrów komórek razem z laptopem. Którego operatora polecacie i który laptop :D

Można ładniej, a nie "nietypowy problem" :rolleyes: Wierz mi, że ludzie chętniej zajrzą do tematu, jeśli tytuł będzie treściwy. _OskaR

Tak jak napisał spec-kom

Zastanów się czy naprawdę warto. Z tego co kiedyś liczyłem to nie.

Naciągają ludzi i tyle.

Jeśli chodzi o brak kasy to lepiej na raty u kogoś innego.