Skocz do zawartości
Dziuby

Jeansmod

Rekomendowane odpowiedzi

JeansMOD

czyli

Dżinsowa modyfikacja obudowy

Jako że komunie na topie a mam jedna komunistkę w rodzinie , postanowiłem zrobić jej nietypową obudowę do jej pierwszego komputera.

Zdjęcia dzienne

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Zdjęcia nocne

będą później

 

Koszt przeróbki około 50 zł z czego trzeba odjąć zakup butaprenu i dwóch puszek farby

Reszta materiałów to praktycznie recykling.

 

 

 

 

tu znajdziesz więcej moich prac

www.dziuby.go.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

A jaki jest konfig kompa?? Rozumiem, że butaprenem przyklejałeś Jeansy (czy może się nim sztachałeś ;D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ za pomysł

- za brak śledzia na gniazda z tyłu:P

 

ps. jesli komunistka sie zna, to moze bardziej zwracac uwage na taile a nie na bude;P

wlasnie co siedzi w srodku:)?

I co gdy sie dzinsy ubrudza?

ja wrzuciłbym jakies ćwieki:) aż sie o to prosi:)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

config kompa to AMD Athlon64 3000+ kupiony u złomiarza za nie całe 700zł komplet włożyłem graty odpaliłem i śmiga, jedyne co to nagrywarek kupiłem nową

 

 

Fakt tego śledzia mi nie dał,a innego nie mogłem znaleźć

 

Butaprenem kleiłem dżinsy do blachy

 

Całość trysnąłem lakierem bezbarwnym, teraz po całej operacji spodnie są szorstkie

 

Nic się nie grzeje w środku sa dwa wichy wyrzucające tlen

Edytowane przez Dziuby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planowałem zrobić coś takiego ze starą budą, tyle ze zamiast jeansów użyć skórę. I pod nią gąbeczka ponacinana, a w nacięcia wsadzona skóra (coś a'la stare auta na boczkach). Może jednak wrócę do tamtego pomysłu, wypas by był :)

Edytowane przez rafwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły pomysł i z komunią i z dżinksami :)

Proponuję jeszcze w koło okna dać takie guziki jak są w katanach (takie latające na bok w kształcie grzyba), bo trochę łyso wygląda. i to usb na dole lepiej by było zaokrąglonym prostokątem

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezły pomysł i z komunią i z dżinksami :)

Proponuję jeszcze w koło okna dać takie guziki jak są w katanach (takie latające na bok w kształcie grzyba), bo trochę łyso wygląda. i to usb na dole lepiej by było zaokrąglonym prostokątem

O guzikach nie pomyślałem a o USB też, faktycznie bardziej by pasowało.

 

 

Co do obudowy ze skóry, to fakt fajnie by wyglądała, tylko skąd tyle skóry wziąć , chyba jakiś płaszcz trzeba by przeznaczyć :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dżinsy to tylko typu baggy! Tylko gdzie buda ma krok... ;-)

 

fajnie wyszło, trzeba było front panel rozporkiem zasłonić :lol2: :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

pomysł wydawać by się mogło banalny, ale za to jaki efekt!

 

 

 

Ze skórą właśnie jest problem, też ostatnio potrzebowałem trochę na obicie paru elementów mojego projektu i muszę stwierdzić że skóry do obicia potrzeba znacznie więcej, niż mogło by się wydawać :(

 

 

np. do obicia takiego panelu:

 

 

Dołączona grafika

 

 

musiałem zniszczyć całą sukienkę skórzaną (nie moją, rzecz jasna, żeby nie było zaraz głupich pytań :lol:) i ledwie starczyło.

 

 

Obudowa to przynajmniej dwa palta za kolano...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórę w hurtowniach łatwo dostać w bardzo fajnych "płatach". Nie wychodzi to nawet drogo. Klej też nie jest aż tak drogi (dobry w sprayu specjalnie do skóry ok 30zł). Coś trzeba będzie wymyślić. A jak nie skóra to skaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

Skórę w hurtowniach łatwo dostać w bardzo fajnych "płatach". Nie wychodzi to nawet drogo. Klej też nie jest aż tak drogi (dobry w sprayu specjalnie do skóry ok 30zł). Coś trzeba będzie wymyślić. A jak nie skóra to skaj :D

Albo Welur lub takie pluszowe z dużymi włoskami (takie jak młode dziewczynki poduszki mają, takie plastikowe futerka z długim włosiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze skórą właśnie jest problem, też ostatnio potrzebowałem trochę na obicie paru elementów mojego projektu i muszę stwierdzić że skóry do obicia potrzeba znacznie więcej, niż mogło by się wydawać :(

a Ty zamierzasz skończyć to? bo zaraz mnie pobijesz... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty zamierzasz skończyć to? bo zaraz mnie pobijesz... :D

powieszone, dawno w szkole nie byłeś to nie pamiętasz jak to jest :-|

 

 

koniec śmiecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziubemu znowu się nudzi :]

pomysł ciekawy aczkolwiek wykonanie budzi pewne wątpliwości. na pewno plastik wyglądający zza jeansu na front panelu kłuje w oczy. a może by tak zrobić front panel od podstaw?

 

msn jak wspomniałeś o skórze to od razu przypomniał mi się mod Samhaina i jego dziewczyny zdajsie - "Fetish mod". ps. kiedy pokażesz to swoje krzesło?

 

ps. Dziuby, Astra mi się tam odbija w szybie kompa? :>

Edytowane przez RadeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msn jak wspomniałeś o skórze to od razu przypomniał mi się mod Samhaina i jego dziewczyny zdajsie - "Fetish mod". ps. kiedy pokażesz to swoje krzesło?

kurde, rzeczywiście, zapomniałem o tym :P bardzo dawno temu to oglądałem i mi wyleciało z głowy, pamiętam że zepsuł wielki, skórzany fotel ale wyszło całkiem fajnie. Zaraz poszukam topic'a na rn :wink:

 

 

a fotel powoli zaczyna być znowu męczony, wydaje mi się że spokojnie skończę do końca czerwca. Bardzo skomplikowałem projekt i walczę z elektroniką, testuję wszystko, upiększam etc

 

EDIT:

 

http://realitynet.pl/e107_plugins/forum/fo...opic.php?2155.0

Edytowane przez msn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...