Jump to content
Gajątko

Supercase, Sk-354

Recommended Posts

Miałem i mam nadal pewne problemy z kompem. Nie chce się uruchamiać od razu tylko się kilka razy resetuje, nie może poprawnie wyjść ze stanu wstrzymania tylko klawiatura nie działa etc. etc.

Ktoś powiedział mi, że może to być sprawka zasilacza. Czy powinienem go zmienić, czy raczej zainwestować w UPSa ? Wszelkie komponenty kompa były gruntownie sprawdzane (łącznie z zasilaczem) w serwisie i nie wykryli żadnych usterek. Prawdopobnie swoją osobą jonizuję powietrze w moim pokoju i występują jakieś oddziaływania elektrostatyczne -- sieć elektr. mam względnie dobrą, bez większych zakłóceń.

Poproszę o opinie na temat tego zasilacza i ewentulnie sugestie dot. rozwiązania opisanego problemu (może to jednak nie zasilacz?...).

Mój komp:

CPU: Intel Core Quad Q6600 (4x2.4 GHz), MB: Asus P5K SE, HDD: Hitachi Desktar T7K500, MEM: A-DATA 2x DDR2 1024 MB (2 GB total) PC6400, VIDEO: Asus GeForce 8600GT, UPS & case: SuperCase SK-354, SYS: Windows Vista Business SP 1

Intel Quad i zasilacz dołożony standardowo do obudowy?? - ty chyba naprawdę jesteś kamikaze. Kup jak najszybciej coś normalnego, chociażby Modecoma MC-350ATX2.0 PFC (konkretnie ten, nie żaden Feel).