Skocz do zawartości
Gajątko

Supercase, Sk-354

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem i mam nadal pewne problemy z kompem. Nie chce się uruchamiać od razu tylko się kilka razy resetuje, nie może poprawnie wyjść ze stanu wstrzymania tylko klawiatura nie działa etc. etc.

 

Ktoś powiedział mi, że może to być sprawka zasilacza. Czy powinienem go zmienić, czy raczej zainwestować w UPSa ? Wszelkie komponenty kompa były gruntownie sprawdzane (łącznie z zasilaczem) w serwisie i nie wykryli żadnych usterek. Prawdopobnie swoją osobą jonizuję powietrze w moim pokoju i występują jakieś oddziaływania elektrostatyczne -- sieć elektr. mam względnie dobrą, bez większych zakłóceń.

 

Poproszę o opinie na temat tego zasilacza i ewentulnie sugestie dot. rozwiązania opisanego problemu (może to jednak nie zasilacz?...).

 

Mój komp:

CPU: Intel Core Quad Q6600 (4x2.4 GHz), MB: Asus P5K SE, HDD: Hitachi Desktar T7K500, MEM: A-DATA 2x DDR2 1024 MB (2 GB total) PC6400, VIDEO: Asus GeForce 8600GT, UPS & case: SuperCase SK-354, SYS: Windows Vista Business SP 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wina zasilacza. Wynalazki typu buda+zasilacz razem za 150zł gwarantują takie problemy. Jak masz możliwość sprawdź kompa na jakiejś markowej zasiłce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Quad i zasilacz dołożony standardowo do obudowy?? - ty chyba naprawdę jesteś kamikaze. Kup jak najszybciej coś normalnego, chociażby Modecoma MC-350ATX2.0 PFC (konkretnie ten, nie żaden Feel).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...