Skocz do zawartości
DirtZ

Radeon 3650 Vs 8600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-)

 

Do wydania mam ok. 250 zł i to najlepiej w komputroniku (ponieważ mam go na miejscu, w moim mieście nie ma konkurencji niestety..) Waham się pomiędzy 8600gt Palit Sonic+ i Asusem TOP 3650. Nie ukrywam, że chciałbym wydać jak najmniej :(. Jednak martwi mnie, że w tym Asusie podobno nie da rady kontrolować prędkości coolera. Czy jestem skazany na 8600gt? ;] O zasilacz/procesor prosze się nie martwić :>

 

Jeżeli to coś zmieni, chodzi mi o granie w Lineage 2 i NFSy jakieś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym żadnej nie kupił. Wogóle jak przy obecnych cenach 8800GS można pytać o zakup 8600?? No chyba że nowa by kosztowała ok 150zł. Dozbieraj i kup 8800GS bo już za 295zł widziałem.

295 + wysyłka i przewyższam budżet :P jestem raczej niedzielnym graczem i niestety nie mogę sobie pozwolić na dołożenie, bo jeśli miałbym dokładać, brałbym 9600gt z glaciatorem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym żadnej nie kupił. Wogóle jak przy obecnych cenach 8800GS można pytać o zakup 8600?? No chyba że nowa by kosztowała ok 150zł. Dozbieraj i kup 8800GS bo już za 295zł widziałem.

mozesz dac jakiegos linka z taka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

ma PureVideo HD i posiada wsparcie dla materiałów HD (wtym dla h.264 i 263) i odciąża proca po zainstalowaniu Pure Video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

A co w nim ubogiego?? Uzasadnij swoją wypowiedź, co ma takiego ATI, co nie ma NVidia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w nim ubogiego?? Uzasadnij swoją wypowiedź, co ma takiego ATI, co nie ma NVidia??

proszę bardzo:

Z tego co mi wiadomo, to aby korzystać z dobrodziejstw PureVideo, trzeba osobno opłacić "abonament" na tą funkcję ;)

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...