Skocz do zawartości
bociczek

Jak Szybko Schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Tamr napisał:

No właśnie mądrze piszesz bo trzeba tutaj znaleźć swój balans

Nie da się schudnąć bez odpowiedniej diety, ćwiczenia nic nie dadzą jeśli przykładowo ktoś objada się codziennie burgerami, spali na ćwiczeniach jedynie to co je.

Nie da się również schudnąć bez ćwiczeń, a jeśli ktoś wprowadzi restrykcyjną dietę to co z tego że zrzuci kilogramy jak potem zyska je z naddatkiem z powodu efektu jojo. 

Jeśli chodzi o gotowce, to jestem zdania, ze dietę powinien opracować dietetyk konketnie dla danej osoby bo jedynie tak dieta będzie rzeczywiście skuteczna. 

Tobie fora się nie pomyliły?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałem, a dobrze do mnie trafiło "dieta nie powinna być tylko na chwilę, powinna stać się Twoim stylem życia", IMO nie ma sensu pakować się w diety, które po pierwsze są za trudne w trzymaniu (restrykcja duża co do przerw np. IF  20/4) lub zwyczajnie niesmaczne. Znajdź coś co będziesz lubić, trzymaj się zasad deficytu kalorycznego (np. dzienne zapotrzebowanie 2800, jedz 2400) a same kilogramy zlecą i przy okazji nie będzie efektu jojo.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kwazor napisał:

MZWR :  Mniej żreć więcej ruchu ..

A jak zrobić : WZIZ ( więcej żreć i zgrubnąć ;)  ?

Bilans energetyczny - fraza klucz.

MŻ - redukcja, WZIZ - masa

Polecam Ci kanał Tomka Grzymskiego. Facet wie co mówi. 

https://www.youtube.com/user/Tabrox22/videos?disable_polymer=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, konrat napisał:

Dieta + sport to taka absolutna podstawa. Ja sam po sobie widzę, że regularna gra z kolegami ze studiów w piłkę daje spore efekty. Wiadomo, nie zawsze da się grać, ale robię to średnio co drugi dzień. I pomyśleć, że jednym z nielicznych wydatków na to wszystko było znalezienie na promocji w 11teamsports Adidasów, bo stare już były rozwalone :O 

Znowu debilne booty, dawno nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...