Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

2:1 dla Polski ;] Oby zagral Roger.

 

Narazie wszystko idzie po mojej mysli jeszcze Polska i Chorwacja i 80zl do przodu bede [toto-mix]

 

 

Dzisaj ogolnie Polski wieczor najpierw Kubica wygrywa a potem Polacy gromia szwabow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:1 dla Polski ;] Oby zagral Roger.

 

Narazie wszystko idzie po mojej mysli jeszcze Polska i Chorwacja i 80zl do przodu bede [toto-mix]

 

 

Dzisaj ogolnie Polski wieczor najpierw Kubica wygrywa a potem Polacy gromia szwabow :)

http://sport.onet.pl/0,1264200,1764982,wiadomosc.html

 

No i [gluteus maximus], Roger wchodzi z lawki pewnie w 60-70 minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie zbyt różowo prognozujesz co do wyniku ale co tam :D. Oby po prostu dobrze zagrali albo nie, mają zremisować albo wygrać w [ciach!]ianym stylu ;]. PANOWIE DO BOJU :o

 

no i przewidywany skład na mecz z Ger

1. Artur Boruc - 13. Marcin Wasilewski, 14. Michał Żewłakow, 6. Jacek Bąk, 4. Paweł Golański - 17. Wojciech Łobodziński, 5. Dariusz Dudka, 18. Mariusz Lewandowski, 9. Maciej Żurawski, 8. Jacek Krzynówek - 7. Euzebiusz Smolarek

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5290767,...i.html?skad=rss

 

Mogli by wcisnąć gdzieś w to Rogera ale luz ;]. Jeszcze przed meczem ważny mecz Chor-Aut - imo bedzie blamaż Austrii ale remis byłby dla nas idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przygotowania do meczu? Ja za półtora godzinki spadam do kumpla :unsure:

Wychodze wlasnie do sklepu po zaopatrzenie na Austria - Chorwacja oraz GP Kanady (zobaczymy jak sie oglada na dwa ekrany :lol2: ) . Na helmuty zaopatrzenie juz sie chłodzi, tak samo jak "napoj" przygotowany specjalnie na ich ewentualna porazke :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was na osiedlach też tak ludzie wariują ? Mecz się jeszcze nie zaczął a u mnie większość ludzi jeździ w koło osiedla z flagami i krzyczy w niebogłosy ;p

u mnie to samo :D drą się, trąbią, nawet z kościoła leciał hymn PL :lol2:

 

ps

chciałbym by Polacy strzelili pierwsi Niemcom, całe osiedle ryknie xD

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo Chorwacja! ladnie cisna austriakow, chociaz troche przyspali w ostatnich minutach 1 polowy ;p

Austria do domu!! przynajmniej niedaleko maja :D

Edytowane przez TeLe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BLANTMEN u mnie na osiedlu dwóch typów po 60stce grało pod sklepem puszką :D A ogólnie to w oknach widzę sporo biało-czerwonych flag [więcej niż na świeta typu 3 maj] :razz: Miejmy nadzieje, że miłość do ojczyzny nie skończy się po pierwszym meczu..

Btw, czujecie to, jakbyśmy wygrali 4-0 ? hyhyh, teraz trzymac kciuki za Austriakow niech zremisują, no i oczywiscie za Kubice.. No to tyle, nie pijcie dzisiaj za dużo bo jutro do roboty/szkoły :P

Osobiście do wyżej wymienionych miejsc sie jutro nie wybieram :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawo Chorwacja! ladnie cisna austriakow, chociaz troche przyspali w ostatnich minutach 1 polowy ;p

Austria do domu!! przynajmniej niedaleko maja :D

Przespali też całą drugą połowę.... :lol2:

To jest czarny koń mistrzostw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski jeszcze z 8 razy strzeli to może trafi. Łobodziński bardzo ładne akcje robi i mi to się podoba, a Żurawski na emeryturę a nie na Euro... Co do bramki Podolskiego, to nawet się nie cieszył, a prawie płakał ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Imo dobrze ze tego gola stracilismy. Paradoksalnie dużo lepiej gramy niż przed stratą bramki (nadal średnio ale przed stratą bramki to był blamaż nie gra).

 

No nic woda sie leje wiec źle nie jest :D. Panowie do boju :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Lewandowski jeszcze z 8 razy strzeli to może trafi. Łobodziński bardzo ładne akcje robi i mi to się podoba, a Żurawski na emeryturę a nie na Euro... Co do bramki Podolskiego, to nawet się nie cieszył, a prawie płakał ^^.

Lewandowski dobrze strzela... Z samej "stopy" to na świecie potrafi tak strzelać tylko Ronaldinho i czasami C. Ronaldo, poza tym nikt. Nie miał dobrej sytuacji do oddania strzału tak naprawdę więc nie opowiadaj herezji jak się nie znasz.

 

Żurawski imo na ławeczkę i roger za niego i 4-5-1 z wysuniętym smolarkiem.

 

Łobodziński daje radę, KRzynówka truudno ocenić przez brak podań na jego stronę. Dudka trochę więcej mógłby robić, lewandowski z braku laku próbuje liderować->nie jest źle. Wasilewski ok, golański ok, żewłakow i bąk też ok, ale widać że swoje lata mają.

 

Optymistycznie rzecz ujmujac - moglobyc juz 2:0 dla Niemcow. A tak to jest tylko 1 [;

Niestety muszę się zgodzić... Chociaż pod koniec połowy nie było źle, przynajmniej się nie przestraszyliśmy szwabów <_<

 

Uh jeszcze większą nienawiść do niemców odczuwam po tej połowie :P .

 

 

zaraz yuucOm pewnie napisze że to wszystko przez brak błaszcza :lol2:

 

 

EDIT: głupio stracona bramka? w czym głupio? Po prostu oni mają kogoś, kto myśli w środku pola a my nie! lewandowski dobrze myśli, ale widać, żę grywa na stoperze, jakby zagrał z tyłu a roger z przodu to byłoby 100% lepiej. i o to chodzi w rozgrywającym, żeby dawał takie zajebiste piłki prostopadłe, nic głupiego w tej akcji nie było, nie do powstrzymania, obrońcy nie mogą stać w miejscu i przemieszczają się w linii, takie rzeczy są wliczone w grę.

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh a rano mowilem oby w meczu Polakow z Niemcami nie strzelali sami Polacy.

 

Krzynowka powinien Loe zdjac, chlopak sobie wogole nie radzi. To cien tego zawodnika. Smolarek tez kiepawo, Zuraw cos tam kleci ale tez lipa.

 

Mam nadzieje ze maly motywujacy opiernicz w szatni zmotywuje naszych do dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale Podolski dostał w jajca :P Należało mu się za tego gola ... Swoją drogą - nic nie zastąpi ryku całego osiedla: KUR*************************************************************A :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...