Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ranking FIFA? Czyli co, że gorsi wchodzą? Bo to by było sprawiedliwsze :]

Czyli jak druzyny maja tyle samo pkt w grupie, to wchodzi druzyna, ktora jest wyzej w rankingu Fifa

 

Holandia łoi Włochy :D Pierwsza bramka nie powinna być uznana, druga.. respekt..

Szkoda tylko że na Wlochów na buku postawiłem ;P

 

Nie wiem kto wymyslil ze pierwsza bramka powinna byc nieuznana, bo jakiś włoch stał za linia koncowa czyli nie uczestniczyl w grze.

Tak jak mowi MaSell, Wloch dostal dziesione od Buffona, sedzia nie przerwal akcji i nie wykluczyl zawodnika chwilowo z gry, takze byl aktywnym uczestnikiem gry i nie ma mowy o zadnym spalonym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny meczyk, póki co najlepszy w tych mistrzostwach. Wreszcie ktoś utarł nosa Włochom :razz: Jak na moje skromne oko to Holandia ma całkiem spore szanse na mistrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym stwierdzeniem to bym się wstrzymał do meczu z Francją...jak z nimi zagrają tak samo to możemy mówić, że mają szanse na mistrza...czego im w sumie życzę...najlepiej w finale z Portugalią niech zagrają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ITA w drugiej dobrze grała ;]. Cassano i Del Piernik dobrze grali ale po obronie Van der sara dostali 3 bramke ;].

Zajebista jest sytuacja w tej grupie ;]. Ciekaw jestem jak Włochy zagrają przeciwko Rumunii. Imo Del powinien od startu grać. Francja - Holandia = bedzie pogrom trójkolorowych ? ;] Może.

 

Jutro:

 

g. 18.00 Hiszpania - Rosja

g. 20.45 Grecja - Szwecja

 

Nie lubie ESP ale Rosja gra ostatnio fatalnie (w dodatku cudem sie dostała do euro) wiec pewnie bedzie pogrom.

Dużo ciekawszy bedzie mecz Szwecja - Grecja ;]. Zobaczymy czy Grecy bedą grali na poziomie obrońcy tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym stwierdzeniem to bym się wstrzymał do meczu z Francją...jak z nimi zagrają tak samo to możemy mówić, że mają szanse na mistrza...czego im w sumie życzę...najlepiej w finale z Portugalią niech zagrają...

Francja mnie nie oczarowała dzisiaj tak jak Holendrzy, więc pozwolę sobie podtrzymywać to stwierdzenie :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu Wlosi sie nakreca. Nie pierwszy raz tak sie dzieje ;]

 

Stawiam na kolejnosc:

- Holandia 9

- Wlochy 6

- Francja 1

- Rumunia 1

O ile dobrze licze ;]

 

Powiedzmy sobie szczerze. Czesc zawodnikow Wloch jak grala w reprezentacji to 30% naszego forum na gwno papu wolalo.

Dziadki w 2 polowie pokazli ze cos jeszcze potrafia, ale Holandia jest niezle nakrecona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie. pieknie ich dwa razy skontrolowali i wlosi nie mieli nic do powiedzenia. jak dojda do polfinalow to bedzie ich sukces. choc nie mialbym nic przeciwko hiszpani i holandii w finale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie. pieknie ich dwa razy skontrolowali i wlosi nie mieli nic do powiedzenia. jak dojda do polfinalow to bedzie ich sukces. choc nie mialbym nic przeciwko hiszpani i holandii w finale

No can do ;]. O ile te drużyn sie spotkają to co najwyżej w półfinale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A włochy : Banda dziadków po lub tuż przed 30stką.. Ciekawe co będzie za 5 lat :P

zauważ że właśnie wejście dziadka Del Piero, który nawiasem mówiąc znalazł się w kadrze pod wpływem presji prasy na selekcjonera po świetnych występach w lidze, zaowocowało kilkoma bardzo groźnymi sytuacjami. Bufon też nie miał wiele do powiedzenia przy tych dwóch bramkach i trzeba przyznać, że spisywał się znakomicie. Gdyby nie słabiutki Luca Toni to kto wie.. dziadki mogą jeszcze powalczyć choć ten remis w pierwszym meczu stawia ich w bardzo niewygodnej sytuacji.

 

no cóż Rumunia>Polska <_< za czasów Hagiego to rozumiem, ale teraz jakiejś wybitnej drużyny to nie mają...

wystarczy, że mają Mutu i Chivu. do tego kilku zdolnych młodych graczy którzy kopią w mocnych ligach jak np. Marica czy Radu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imponujacy wynik dla Holendrow :)

 

Ja tak sobie mysle , ze w czwartek moze sie okazac , ze szpica Polskiej druzyny na Austrie wyglada tak:

z przodu Sagan, za nim Roger na lewej pomocy Ebi i na prawej Piszczek.

Podobnie myślę ale Piszczek średnio zagrał mecz z Niemcami. No zobaczymy może z Austrią zagra lepiej. Mam nadzije ze bedzie pogrom Aut jakieś 4-0 :lol2: :wink2:

Oby tylko Lewander był gotowy na ten mecz bo mówił, że go coś bardzo boli.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.o jak mogliście obstawiać Włochów? Interesujecie się choć trochę? Przecież Holandia to 10x lepsza jest w tym momencie i na gazie...

hehehe czytając ten topic, a śledzę go od 1 strony to widzę, że jesteś tu typem "wszystkowiedzącym" ehehhe

 

 

ktoś tu pytał o zasady wyjścia z grupy w przypadku takiej samej ilości punktów, czy czasem nie jest tak, że w takim przypadku decyduje stosuenk bramek a następnie stosunek kartek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś tu pytał o zasady wyjścia z grupy w przypadku takiej samej ilości punktów, czy czasem nie jest tak, że w takim przypadku decyduje stosuenk bramek a następnie stosunek kartek ?

Nie jest.

 

 

Świetny mecz zafundowali nam dziś Hiszpanie, zwłaszcza że był over 2.5 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

hehehe czytając ten topic, a śledzę go od 1 strony to widzę, że jesteś tu typem "wszystkowiedzącym" ehehhe

"hehehe"interesuje się i nie rozumiem, po co będąc niedzielnym kibicem obstawiać kasę u buków. JAk też się interesujesz to chyba przyznasz rację? "hehehe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla Was dobry mecz to tylko wysoka liczba bramke to gg ;]. Imo w dobrym meczu liczba bramek powinna być min 3 ale mecz musi być wyrównany a nie 1 stronny ;].

 

SWE-GRE - nawet fajna 1 połowa ;]. Dla wieszkości pewnie mecz nudny jak flaki z olejem ale własnie tak gra Grecja. Śmiesznie sobie podają piłke miedzy 3 obrońcami :wink2:.

 

Jutro sie szykją świetne mecze ;].

 

Por - Chechy

SUI-Turcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWE-GRE - nawet fajna 1 połowa ;]. Dla wieszkości pewnie mecz nudny jak flaki z olejem ale własnie tak gra Grecja. Śmiesznie sobie podają piłke miedzy 3

Mam pytanie, co było pięknego w podawaniu sobie piłki przez 3 obrońców, nie atakowanych przez graczy Szwedzkich. Czy uważasz, że ten grecki anty-football był ładny? Nie obchodzi mnie , że tak gra Grecja, Grecja gra bardzo wyrafinowanie i brzydko. (mówię tutaj o Euro 2004 i dzisiejszym meczu, nie oglądam ich meczy np. eliminacyjnych).

I jak już wspomniałem, podawanie sobie piłki przez 3 obrońców, murowanie bramki 7 graczami defensywnymi i czekanie tylko na to, że Szwedzi popełnią jakiś błąd, nie jest ładne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...