Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

No coraz bardziej mi sie podobają Holendrzy.

Fantastycznie indywidualnie sie prezentują i do tego rozumieją sie w pół słowa.

Te podania jak po sznurku z klepki ...

Skosili mistrza i wice, kto ich zatrzyma ? Portugalia z "boskim" Ronaldo ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ta klasa a co najważniejsze nie ta mentalość żeby nasi tak grali; widzieliście jak sie zachował roger jak go wpuszczono na 1 mecz - grał swoje bo nie wiedział że się boimy niemców :)

Właśnie! Boruc - Austria : 1 - 1

 

Ale tak naprawdę, to rzeczywiście tylko Boruc i Roger grali, a brakowało nam dziewięciu zawodników - jak ich skompletujemy, to możemy pomyślec nawet o finale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wywalić tych dziadów. żeby było łatwiej proponuje postawić ich obok Holendrów i zostawić tych nie zabitych śmiechem.

Resztę uzupełnić z 18/20-latków - przynajmniej będzie ciekawie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do finału Holandia-Hiszpania :>

Kolejne No can do. Jeżeli Hol ma sie zmierzyć z ESP to co najwyżej w półfinale (jeżeli ESP zajmie 1 miejsce w grupie D przy 2 bedzie grała z Holandią w ćwierćfinale.).

 

Wolałem wcześniejszy mecz bo był bardziej równy ;]. Przy takim poziomie gry Hol zdziwię sie jak oni nie wygrają tego EURO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto się założy, że Holandia pęknie najpóźniej w półfinale?

 

nie wiem czemu, ale mam naprawdę dziwne przeczucie, że na tym Euro jeszcze niejeden cud na czeka - i nie zdziwię się jeśli te zawody wygrają Makaroniarze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby się podłożyli w meczu z Rumunią. Teraz Holendrzy są na fali i pewnie nie zamierzają nikomu odpuszczać oczywiście może się zdarzyć tak jak mówił Boniek w studiu Polsatu, że Holendrzy mogą lekko odpuścić i zagrać na np. 95%, a nie 100% starając się uniknąć niepotrzebnych kontuzji, ale to tylko spowoduje, że Rumuni nie przegrają 5-0 tylko 2-0 lub coś w tej okolicy.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miny Robbena jak strzelił bramkę nigdy nie zapomnę, sam nie mógł uwierzyć że strzelił. Rumuni to będzie ciężki przeciwnik, jak się nastawią tylko na defensywę, to holandia może mieć problem, ale jak strzelą 1 bramkę to później poleci ;] Francja jest w podobnej sytuacji co my...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio lubie Holandie (jako team w nózke ;]) ale moim zdaniem oni powinni wygrać EURO. Dlaczego ?

- bo grają bardzo ładnie

- bo grają ofensywnie

- bo grają "fooball totalny" ;o

- bo strzelają dużo bramek i to jakich ładnych (snider np.).

- bo grają dobrzy gracze a jako cały team są świetnie zgrani (przynajmniej w tych 2 meczach).

 

Ale rożnie to bywa z formą jak wiecie ;]

To samo było w 1974 roku ;]. Każdy był pewien ze Holandia rozniesie Niemców a jak było każdy wie. Rozkojarzyli sie, podobno rodziny do nich przyjechały przed finałem itp.

 

Tak już na boku to każdy chciał finał Polska - Holandia bo to były najładniej grające drużyny tamtych MŚ ale stało sie inaczej :P.

Holendrzy jeśli pomyślą to mogą się podłożyć Rumunom, żeby w półfinałach na nich trafić niż na Włochów/Francuzów ;) Ale te założenie się sprawdzi, jeśli Rumuni pokonają Hiszpanię :lol:

Nie łapie co w tym dziwnego ? :blink:. Rumunia jest na równi z Hiszapnią jeżeli chodzi o gre. W meczu RUM-ESP byłyby równe szanse. Oni nawet bez "Hagisa" dobrze grają i co najważniejsze nie boją sie przeciwnika wyżej postawionego w rankingu FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte przeczytania:

http://supergigant.blox.pl/2008/06/Studio-...oner-Borek.html

A ludzie narzekali na Gmocha i spółkę...Przy komentarzu Szpakowskiego przynajmniej czuć tą magię mistrzostw.... :rolleyes:

 

I doskonały komentarz do tego wpisu:

aha jeszcze jedno od 18 lat interesuje sie piłką I PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU

widziałem mecze REPREZENTACJI Polski w których polscy komentatorzy NIE KIBICUJĄ SWOIM

CZY JEST KRAJ NA EURO gdzie moze byc cos podobnego???

 

juz po 15 minutach z Niemcami myslalem w duchu SZPAKU WRÓĆ!!!!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w studiu siedzą sfrustrowani panowie po 30-tce z nażelowanymi fryzurami, którzy komentują nieudany występ podopiecznych Beenhakkera z perspektywy piłkarskich Bogów. Tyle, że Bogami nie są. Hajto z miną wszystkowiedzącego guru defensywy piętnuje błędy Jopa ale my też pamiętamy popisy pewnego obrońcy w 2002 - jak się przebiegło korkami po Koreańczyku, albo jak się nie potrafiło nadążyć za przeciętnym Pauletą. Wyczyny pozaboiskowe przemilczymy.

no ten cytat to po prostu paluchy lizać - uwielbiam felietony tych kolesi z NBA, a tu proszę taka miła niespodzianka

 

taki Boniek Zbigniew ma pełne prawo komentować, poprawiać czy pouczać, bo swego czasu rządził z Platinim środkiem pola niejakiego Juventusu i swobodnie można go nazwać najbardziej znanym polskim piłkarzem

 

natomiast Tomasz "To nie moje papierosy" Hajto czy Tomasz "Odspawajcie mnie od ławki" Iwan po prostu nc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze byłe gorące kubki to nie experci ale jednak komenty w wiekszosci meczów sa normalne. Na TVP ze Szpakiem (dobry tylko przy reakcji na gol - nic poza tym) jest zawsze taki drugi koleś co komentuje mecz na żywo (asystent). Przecież to aż głowa odpada jak sie go słucha. Nie pamiętam nazwiska ale jak mi podpowiecie to wam od razu odpowiem czy to ten ;]. Ogólnie wole TVP ale bez Szpaka (za niego Iwański) i tego asysytenta.

 

Grecja poza burtą. Zdeka żal ale nawet w 2004 Rosjanie ich pojechali. Z tej grupy imo wychodzą Hiszpania i Szwecja (to byłoby gigantyczną niespodzianka jakby Rosja z nimi wygrała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mecz greków z rosjanami mi się osobiście bardzo nie podobał, już po 15 minutach miałem go dość, niestety gra nie porywała, ale mecz szwecja - hiszpania, był fajny, potwierdziła się zasada że gra się do końca i szwedzi się na tym przejechali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co Baros dostał kartkę nieschodząc z ławy? :lol:

Bo z ciekawości oglądałem jak sędzia po raz kolejny przepycha gospodarza i czaruje karne z kapelusza :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zal.cz

 

Ja wiem, że turcy się na nich rzucili w ostatnich minutach, ale żeby tak nie umieć przytrzymać piłki tylko wywalać na oślep... już to kiedyś widziałem w wykonaniu naszej reprezentacji i dobrze się to nie kończyło. Szkoda, bo to nasz sąsiad. Mam nadzieje, że chorwaci ich "pomszczą" :wink:

 

EDIT Baros dostał pewnie za jakieś uwagi w stronę sędziego, może wszedł na boisko (domysły)

Edytowane przez Kaz!o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz do 70 minuty i mnie znudził.. wszedłem na neta i tak mignęło mi Turca-Czechy 2:2, myślę WTF i wpadam na tv, akurat widziałem ten piękny strzał Kahveci'a. Do tego na powtórce kiks Cecha, nie uświadczyłem tylko 1szej bramy Turasów. Ale to co się działo pod koniec to wymyka się wszelkim regułom :D 1 sędzia to za mało w takich przypadkach. Aż cud, że nie było burdy żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...