Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

A o szwajcarii nikt nic nie powie? :D Zaskoczyli mnie nie źle. Teraz szaleją mi za oknem. ;-)

Już wspomniałem.

Standardowe pomaganie gospodarzowi i karny z kapelusza <_<

 

A co tu duzo mowic jak wygrywaja w meczu o pietruszke ;) tak to i nasi potrafia :lol2:

Jak już wcześniej pisałem, Orły Leo jutro zgodnie z tradycją zmiotą przeciwnika...bo to ostatni mecz o pitruchę [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, Orły Leo jutro zgodnie z tradycją zmiotą przeciwnika...bo to ostatni mecz o pitruchę [;

Co będzie w sytuacji gdy:

- wygramy z Chorwacją 2:0, 3:1, 4:2, itd

- Austria wygra z Niemcami 1:0, 2:1, 3:2, itd

 

Polska będzie miała 4 punkty i bilans bramkowy 0

Austria będzie miała 4 punkty i bilans bramkowy 0

 

Która drużyna wyjdzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Türkiyem Türkiyem Türkiyem !!!

 

Widziałem, że ta druzyna to brylant który trzeba jeszcze go rozkręcić i dziś pokazali klasę :)

 

Szkoda Volkana :(

HAhaha. Widziałem twoje "Türkiyem Türkiyem Türkiyem !!!" nawet na onecie... ;-) Co Cię tak na nich wzięło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia kebabów :wink: ?

 

Buki dawno wykryły (zresztą pewnie większość z nas), że Portugalia zagra rezerwowym składem i wystawili niskie kursy. Nie wiem jak wyglądał mecz, ale widocznie portugalczycy nie przemęczali się mimo, że grali w mocno rezerwowym składzie. Ciekawe czy podobnie będzie w meczu HOL-RUM, bo na RUM kursy w okolicach 2 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w sędziego - może coś wymyśli :lol2:

Po wczorajszym 'dniu cudów' to można wierzyc we wszystko, nawet w to, że Polacy będą grac w cwiercfinałach...

 

Polska - Chorwacja : 3 - 1

 

Niemcy - Austria : 1 - 0

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska - Chorwacja = 2:0

 

Szanse ze Austria wygra z Niemcami są prawie zerowe ale co tam.

:gitarzysta: :gitarzysta2:

DO BOJU POLSKO ;o :gitarzysta2: :gitarzysta2: :gitarzysta2: :gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta: :gitarzysta:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytycznie patrzac na pierwsza polowe meczu Polska : Chorwacja... Chyba przez >25min widzialem straszna gre Polakow. Co pilka przeszla polowe to albo strzal na pale albo podanie do rownoleglego wszechswiata...

I oczywiscie Boruc ratuje bramke i swiat co chwila... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...