Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

problemem reprezentacji Polski nie jest trener ale kompletny brak dobrych piłkarzy, bez względu jakiego trenera byśmy mieli z naszymi kopaczami możemy jedynie marzyć...

To już nawet nie jest brak piłkarzy...

Oni po prostu wymiękają na wielkich imprezach, żeby chociaż zagrali jak w eliminacjach....:|

Bo bilans końcowy, gdzie jedyna bramka ustrzelona była ze spalonego, nie jest wesoły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom gry naszych w ważnych meczach jest nie zmieniony od lat. Skoro właśnie Leo sobie z tym nie dahe rady to wymiana części kadry na "młodych" może przynieść jakiś rezultat. Może nie w MS 2010, a w Euro 2012. ( tylko najpierw nie możemy wtopić jako "gospodarze" ). Beenhakker IMO może zostać .

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polscy kopacze pokazali "klase"

jest mi po prostu wstyd za taka REPREZENTACJE, zobaczylem dzisiaj ZERO zaangazowania, ZERO wiary w siebie, wygladali jakby wyszli na boisko za kare, odwalic te 90minut

jak dla mnie na ta chwile jedyne sluszne rozwiazanie to podziekowanie praktycznie wszystkim ktorzy wystapili na tych ME i zabranie sie za mlodzierz (20-22) latkow i eksperymentowanie ze skladem, bo przy takiej smiesznej grupie na MŚ mozemy sobie na to pozwolic i zbudowac CALKIEM NOWA druzyne, skladajaca sie z ludzi ktorzy beda chcieli grac w pilke, a gra bedzie sprawiala im przyjemnosc, bo ci panowie ktorzy wystapili dzisiaj w pilke grac sie juz nie naucza...

jest mi smutno jak patrze na LEO, chyba nie zdawal sobie facet sprawy z tego w jakie gowno sie wpier$#@

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi zagrali na marnym poziomie chociaz i tak w meczu z Chorwacja im szlo najlepiej.

 

Ale poziom komentarzu w Polsacie jest jeszcze bardziej zenujacy, a dziennikarze zadajacy pytania na konferencji pomeczowej zaprezentowali imponujace chamstwo wobec Leo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, bo czasami słyszy się "że polacy nie potrafili narzucić swojego stylu gry". Czy może ktoś mi wytłumaczyć na czym polega ten nasz styl (pytam na serio, bez żartów proszę :rolleyes: )

 

A mecz pozwole sobie nie skomentować, ale tylko powiem, że po felietonie jaki przeczytałem dzięki koledze leborg w pewnych momentach miałem ochotę wyłączyć dźwięk :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz na polsacie mądruje ten baran Hajto wielki znawca, on mądry "ja bym nie obwiniał piłkarzy za złą grę" wrrr wielcy znawcy polskiej piłki.

niech sie lepiej za szmuglowanie fajek wezmie, chociaz i to mu nie najlepiej wychodzilo, co za zal

nasza druzyna to jedna wielka kupa i chocby sie wszyscy trenerzy na swiecie zebrali to predzej sie zesraja niz cos z tego zrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie mogę z tych dziennikarzy na poslacie "naszym gościem jest Tomasz Hajto WYBITNY były reprezentant Polski" ehhh wyłączam tą telewizje bo zaczyna się to co przewidywałem, wielki pojazd Benhakera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozp... lić polską ligę i PZPN

Pluuus jeeedeeen. Nawet jeśli miałoby to nie pomóc uważam, że warto... ;-)

 

Co do reprezentacji, dobrze że ta banda drewnianych pionków bez pomysłu na grę już wraca, bo aż przykro było patrzeć jak grali i nawet jeśli by awansowali, to na awans na pewno nie zasłużyli, a w kolejnej rundzie pokopaliby to "swoje" i odpadli. Szkoda, że w meczu z niemcami nie mieliśmy więcej szczęścia, bo gdybyśmy go wygrali, to może machina by ruszyła...

 

Pokłony dla Boruca, szacunek dla Rogera (dzisiaj hymn śpiewał :D ), wyrazy zrozumienia dla Beenhakera i współczucia dla kibiców. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten facet niczego nigdy nie wygrał.

Świetny trener ?

Taki gość jak Hidding tak.

Leo ? why !!1 :C For ...

No wybacz, ale ekhm, że się tak wyrażę; nikt jeszcze z g*wna bata nie ukręcił. :razz: Komentatorzy podczas meczu narzekali na taktykę Leo, moim zdaniem niesłusznie. Według mnie sama filozofia gry Benhakkera jest w porządku, niestety nasi piłkarze jak widać nie są w stanie realizować jego założeń taktycznych...Moim zdaniem głownie wynika to z niskiego poziomu wyszkolenia technicznego (na tle chorwatów było to dobrze widać), po części słabego przygotowania jak i niskiej sprawności motorycznej (szczególnie niektórych graczy), wydaję mi się też, że psychicznie nie wytrzymują rangi tych spotkań, cóż taka już ich mentalność... Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie komentarz z gazeta.pl

 

Prawda w oczy kole. Dlaczego nasi pilkarze sa gorsi od innych? Ano

bo nie mamy systemu szkolenia mlodziezy, nie mamy boisk, trenerow,

nasze dzieciaki sa grube, niesprawne a co drugi jest zwoniony z WF,

ktory sam w sobie jest tragedia. Bo nasi pilkarze sa nauczeni

sprzedawania i kupowania meczow zamiast uczciwej walki. Bo wszyscy

jestesmy nauczeni kombinowac a nie ciezko systematycznie pracowac.

Bo zawsze liczymy ze jesli A wygra z B to my mozemy pregrac z C. Bo

zawsze mamy wiecej serca niz rozumu, bo jestesmy narodem

romantycznych glupcow ktorzy wierza w zwyciestwo ducha nad materia.

Dlaczego jesli wyjedziemy za granice jestesmy najlepszymi lekarzami,

ogrodnikami, hydraulikami, budowalancami itp, a w kraju zamiast

sobie nawzajem pomagac podgryzamy sie po kostkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze moze przesadze ale po obejrzeniu kawałków tego meczu powiem tylko tyle...

 

Polacy WON i zaden trener wam nie pomoze!!!!

 

Nawet nie bede wiecej pisal nie mam zamiaru tracic nerwow ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już słyszę te jutrzejsze pełne polotu i finezji sienkiewiczowskie frazesy Tomaszewskiego, Engela, Piechniczka, Strejlaua, Gmocha i innych bagiennych trolli...

 

"Bo ja to bym wziął tego...tu zagrał tak..tam inaczej..bo Leo jest do niczego..bo polska myśl szkoleniowa..bo to źle było od początku..bo Janasa było zostawić..no i w ogóle jak ja bym reprezentacje prowadził to Niemcy by się bali z szatni wyjść"

 

Dla mnie Leo jest gość, a kto twierdzi inaczej, niech spróbuje związać sobie krawat nogami. Bo on tego właśnie dokonał wprowadzając te reprezentacje do finałów.

 

P.S. BORUC!!!!!!!!!!!!!!! Reszta = nc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi grali jakby ich ktoś do tego zmuszał <_< kompletne zero zaangazowania i walki o pilke

wystarczylo ogladnac pare meczy innych druzyn zeby zobaczyc co to znaczy chciec grac i zwyciezac

tym drewnom juz nikt nie pomoze

Leo zostaje i od nowa trzeba wszystko budowac

 

PS

moze to troche glupio zabrzmi i niepatriotycznie, ale nie zal mi tego ze nasi nie weszli, licze ze zobacze o jeden ladny mecz wiecz w cwiercfinalach

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem koleś pięknie sie wpisuje w polskie bagienko.

A moim zdaniem, to kompletnie nie znasz się na piłce kopanej <_<

 

Niemcy daleko chyba nie zajdą z takim stylem gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Leo jest gość, a kto twierdzi inaczej, niech spróbuje związać sobie krawat nogami. Bo on tego właśnie dokonał wprowadzając te reprezentacje do finałów.

Leo bardzo szanuję i według mnie jest znakomitym trenerem, ale popełnił wiele rażących błędów. Według mnie 70% przegranej to wina piłkarzy, a tylko 30% to wina trenera. Piłkarze mogli grać dużo lepiej, ale oczywiście z III ligowców piłkarzy się nie zrobi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popelnil ich kilka

Nie powolal Jelenia to juz jeden i wielki blad bo brakowalo nam konczacych akcje.

 

Co do naszych pilkarzy...

Moze niech graja w tej bundeslidze i tam zostana

Dla nich 100tysi za wygrany mecz to juz za malo i nie warto biegac. Nie wiedza juz chyba ile warta jest zlotowka i teraz nalezy sie do nich wyrazac w euro.

Banda drewniakow tak jak mowilem

 

Szkoda mi Boruca ze musial sie pokazac na takiej imprezie wraz z takimi pajacami.

Zaluje ze w ogole sie dostali do mistrzostw europy. To co na nich pokazali to .. ehh szkoda slow.

Mam tylko pytanie w jaki sposob plasujemy sie tak wysoko w rankingu?? Wedlug mnie kazda druzyna na tych ME pojechalaby nas kolorowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja chyba ogladalem inny mecz niz redaktorzy wyborczej bo wedlug nich zagralismy najgorszy mecz, a moim zdaniem ten byl najlepszy i spokojnie mozna go bylo wygrac jakby nie zabraklo nam odrobiny precyzji i wyszkolenia (glowka Sagana, strzal po obrocie Rogera, sam na sam Zahorskiego, pozniej ktos jeszcze ladnie z dystansu przywalil).

 

Albo pitolenie redaktora Borka czemu Leo nie wstawil Smolarka od pierwszej minuty - a chocby dlatego , ze chcial go wpuscic na zmeczonego rywala i podraznic jego ambicje co jak bylo widac zadzialalo.

 

Zreszta byla widac, ze panowie chca zwolnic Benhakera jeszcze w trakcie meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolejna cecha polaków : WSZECHZNASTWO I NIEOMYLNOSC

 

jakby byl Jelen albo Kuba moze bylo by inaczej, Leo sie pomylil wiele razu tu i tu .... szlak czlowieka trafia jak po fakcie wszyscy sa madrzy

 

Zastanaiwam sie tylko nad jednym, teoretycznie jak sie jest slabym technicznie i motorycznie to sie nadrabia wola walki.

Gdzie u naszych wybitnych pilkarzy to bylo widac ?

 

Wg mnie powinni oni dostac wyrazna komende od Leo : zapierdalac ile wlezie, wzdluz i wszerz od lini do lini na 120 %, kto nie biega nie ma co liczyc na powolanie wiecej, az sie osracie ozygacie ! chocby po 20 min wszytkich skurcze mialy lapac !!!!!

 

Ale o[ciach!]l trenera to jedno a ambicja to drugie :/ Bo slabsi bylismy nie ma co, ale mogli sie postarac chociaz ambicja ...

 

Odnosnie komentazy naszych "zelowych" specjalistow to powiem jedno : SZPAKU WROC (myslalem ze nigdy tego nie powiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cepy z polskiego śmiechu piłki nożnej zwolnią Bena Hakera to za prawdę powiadam Wam, że przestaję oglądać ten KABARETON w wykonaniu naszej ZŁOTEJ JEDENASTKI i przeczucam się na inną dyscyplinę sportu, tudzież inną drużynę piłkarską do kibicowania. Ja rozumiem i popieram całym sercem to, że trzeba być "ze swoimi" na dobre i na złe - ale ludzie - ze swoimi to ja bede do konca jak zobacze wolę walki w wykonaniu całego składu a nie tylko Rogera, Boruca, Smolarka i czasami Krzynówka - ile razy chorwaci przebijali się przez naszą obronę - normalnie zasłaniałem oczy wtedy słyszac krzyk komentatora "KRÓL ARTUR ZNOWU BRONI". Liczyłem na to, że pożegnamy się z HONOREM i swietnym wynikiem ostatniego meczu, a co zobaczyłem? Każdy wie. Leo musi zostać! Nie mogę [ciach!]a patrzeć na tą zapijaczoną mordę piechniczka, który się ma za największego specjalistę zawsze po naszych porażkach. On by nachętniej zwolnił benhakera (chyba od poczatku byl przeciwny) i w jego miejsce wstawił drugiego pijoka - janasa. Żenada.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...