Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Juz powoli mam dosc tego Euro. 

 

To jakas maksymalna porazka. Sedziow to powinni wywalic. Kolejny blad sedziego w waznym spotkaniu. Ewidentny faul Ballacka a potem bramka. Porazka na celj linii.................

 

 

 

Ehhh i jutro znowu bede musial ogladac niemickie smiejace sie mordy i slyszec teksty typu jaka ich druzyna jest zajebista.........  :damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall::damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tylko potwierdza, że Krystyna lami w meczach o stawkę

 

w MU jest otoczony piłkarzami z cohones którzy orają na całej długości boiska i biorą na siebie odpowiedzialność, a on wymaciach!e nóżkami i spija śmietankę

 

fakt, że cała reprezentacja i kraj na niego liczyła, po prostu go spalił - to nie jest najlepszy piłkarz świata pod żadnym pozorem

 

Kaka potrafił pociągnąć Milan w trudnych momentach, Ronaldinho dawniej Barcelonę, czy Zizou Francję

 

Krysia nie dobija do tego poziomu, bo ma słabą psychikę - może zamiast pożytkować energię na płacz, powinien ją pożytkować jak chociażby hmm... Roy "Ja tu ORT: ciach!a rządzę i dowodzę" Keane? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce takiego finału ;]. No chyba, że Holandia ich pojedzie 5-0 bo wtedy to byłby dopiero obciach :wink2:

 

Btw kolejny dowód na to, że to euro jest jakieś takie nijakie:

http://www.sport.pl/sport/1,65025,5331346,...e.html?skad=rss

 

Mam nadzieje, że po Polsko-Ukraińskim Euro bedzie np we Francji albo coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

pfff ja już tego nie oglądam, mam 10 lepszych rzeczy do roboty niż patrzeć jak po raz kolejny sędzie wypacza mecz, bezsens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ballak to stary cwaniak, dobrze wyczail sytuacje i to wykorzystal ;]

 

Co do samego meczu... Biedny Ronaldo szlajal sie po tym boisku i tylko czasami podrywal sie do ataku... Mysle ze pasowalby do naszej reprezentacji... mecz o wszystko a ten gra jakby musial a nie chcial

 

Co do sedziow, sporo jest wpadek itd, ale nie wydaje mi sie by ten strzal mial jakis wiekszy wpyw na wynik. Niemcy po 3 bramce lekko odpuscili, mysle ze przy remisie 2-2 mocniej cisneliby na atak. Tego mozna byc pewnym.

 

 

Co do meczu Chorwacja - Niemcy obstawialbym raczej tych pierwszych, ale po Niemcach i Polakach mozna sie wszystkiego spodziewac, zbudowali mocna druzyne ktorej brakuje jakiegos wybitnego bramkarza, 38 latek jakos nie szaleje ponadprzecietnie...

Obrone Maja naprawde solidna, chlopaki uganiaja sie jak szaleni i nie daja sobie w kasze dmuchac, polski atak w polaczeniu z Bastianem Schweinsteigerem to ich atut. Schweinsteiger we wczorajszym meczu pokazal naprawde duzo. Ryj ma okropny ale grac potrafi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz powoli mam dosc tego Euro.

 

pfff ja już tego nie oglądam, mam 10 lepszych rzeczy do roboty niż patrzeć jak po raz kolejny sędzie wypacza mecz, bezsens...

 

 

Nie ogladajcie nikt was nie zmusza, w korei byly wieksze przekrety i nikt nie lamentowal

 

Moim zdaniem wynik 3:2 w pierwszym cwiercfinale to swietny wynik, sedziowie ? jak widac nie ma ludzi nieomylnych, sedziuja wszyscy na niskim poziomie ale nie przesadzajmy, tak sie dzisiaj gra w pilke ze wszyscy wszytkich i wszedzie popychaja i ciagna za koszulki a nawet najmniejsze dotkniecia czasami koncza sie paralizem badz nieuleczalna kontuzja, a sedzia ma ulamek sekundy na decyzje.

 

Powtorki dla sedziego w celu podjecia decyzji ? litosci to najglupsza rzecz jaka moze byc w pilce noznej

 

 

 

BTW czemu nikt nie ma pretensji do Lewandowskiego ze zachowal sie jak idiota tylko do Webba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW czemu nikt nie ma pretensji do Lewandowskiego ze zachowal sie jak idiota tylko do Webba ?

Bo tak jak Lewandowski zachowują się wszyscy zawodnicy w polu karnym w czasie jakiegoś stałego fragmentu gry, a tylko Webb na EURO gwizdnął za coś takiego karnego.

 

Faul Ballacka ewidentny, ale jak widać w piłce nie liczy się fair play, tylko żeby jak najdalej zajść. Żenada, ale niczego więcej się po Niemcach nie spodziewałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnijcie sobie mecze z przed kilkunastu lat, tam jakoś nie było przepychania, targania za koszulki, popychania, celowego deptania zawodników, grali normalnie bez całego tego cyrku i jakoś się dało, teraz piłka zrobiła się grą nieczystą i brutalną, a dlaczego, dlatego, że pcha się w to ogromne pieniądze i co drugiemu kopaczowi zależy by się nachapać jak najwięcej.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladajcie nikt was nie zmusza, w korei byly wieksze przekrety i nikt nie lamentowal

 

Powtorki dla sedziego w celu podjecia decyzji ? litosci to najglupsza rzecz jaka moze byc w pilce noznej

 

BTW czemu nikt nie ma pretensji do Lewandowskiego ze zachowal sie jak idiota tylko do Webba ?

1.Kto nie lamentował? Jakoś wydaję mi się, że wszyscy w szoku byli i zdawali sobie sprawy, że koreańczyki tylko przez sędziów ograli włochów i hiszpan :blink:

2.Właśnie po to byłyby powtórki aby nie było II korei, II ballacka itp. Po to, aby wygrywali lepsi (a wczoraj niestety lepsi byli niemcy, skuteczniejsi), a nie mniej pokrzywdzeni

3.Dlatego, że albo gwizdamy wszystko albo nic. Albo gwizdamy faul austriaka na Bąku albo nie. Powtórka telewizyjna pozwoliłaby najpierw odgwizdać faul na Bąku i sprawy karnego by nie było :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladajcie nikt was nie zmusza, w korei byly wieksze przekrety i nikt nie lamentowal

 

Moim zdaniem wynik 3:2 w pierwszym cwiercfinale to swietny wynik, sedziowie ? jak widac nie ma ludzi nieomylnych, sedziuja wszyscy na niskim poziomie ale nie przesadzajmy, tak sie dzisiaj gra w pilke ze wszyscy wszytkich i wszedzie popychaja i ciagna za koszulki a nawet najmniejsze dotkniecia czasami koncza sie paralizem badz nieuleczalna kontuzja, a sedzia ma ulamek sekundy na decyzje.

 

Powtorki dla sedziego w celu podjecia decyzji ? litosci to najglupsza rzecz jaka moze byc w pilce noznej

 

 

 

BTW czemu nikt nie ma pretensji do Lewandowskiego ze zachowal sie jak idiota tylko do Webba ?

2002 to był najgorszy krap (jeszcze oglądałem je głównie na szwedzkiej 4)

 

Co do powtórek: jedni są za drudzy nie. Ja jestem za bo to już nudne sie robi. Przez błedy to mozna wygrać mecz ligowy ale nie mecz w finałach ME czy MŚ. Człowiek jest omylny dlatego imo trza sie wspomóc maszynami (w NHL jakoś to dobrze funkcjonuje - chociaż znam przypadek jak bramka padła ale sędziowie i tak tego na powtórkach nie zauważyli :lol:).

 

 

Chorwcja Turcja: imo lotto ;]. Sam nie wiem za kim jestem. Nie lubie jak ktoś sie wywyższa wiec jestem za Turcją ;o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...