Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę, żeby Niemcy wygrali, więc jestem za Turcją, pomimo to, że są na straconej pozycji.

Tak jak w 3 poprzednich meczach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówie że dojcze dzis sie łatwo rozprawią z Turkami.. Osobiście jestem za tymi drugimi, ale Niemcy to solidna firma, w kebabowym składzie mamy pełno kontuzji wiec cudem będzie jeśli awansują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie moge juz słuchać Kołtonia. W przeciągu 15 minut już trzy razy użył słowa nota bene, przez całe euro już chyba z 15 raz.. :P Narazie Turcy zdecydowanie prezentują lepszą gre od Dojczów, strzał Kazima Kazima.. ajć.szkoda. :razz:

 

GOOOOOL!!

Edytowane przez Gonzus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co Rustu wychodził do tej piłki ? <_<

On też będzie sobie zadawał to pytanie jeszcze wiele razy ..

 

 

Nie! :( Wszyscy graja dobrze wygrywają niemcy...

Zabawne - kłóciliśmy sie z ojcem o te faule na Lamie i Kazimie w polu karnym i zdążyłem wspomnieć to właśnie i wpadła 3 brama :mad:

 

Cóż - finał Niemcy Rosja.

Ale Turcy i tak zaimponowali - ładny mecz w ich wykonaniu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg a tak ładnie Turcja grała mimo takich braków :|. Imo jakby była dogrywka to by pewnie wygrali ten mecz a tak klops. No kurde teraz trza liczyć na Rosjan albo Hiszpanie (oby jednak nie ;]). Znów wszyscy grają a Niemcy wygrywają... W 2006 roku ładnie grali to nawet do finału sie nie dostali. Teraz "lamią" a już są w finale (chociaż i tak dużo lepiej grają niż 2002 roku). Lipton wielki; oby ich Rosja chapnęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to już od początku mistrzostw. :lol: Ale musze powiedziec, ze miales nosa. ;-)

Mam nadzieje ze hiszpania zostanie mistrzem. Albo chociaż Rosja...

 

PS. Przerwy w transmisji nie było tylko w Arabii Saudyjskiej i... Szwajcarii. :D

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tego co słyszę ludzie kibicują Hiszpanii, w sumie to nawet dobrze, niech Rosja tak nie obrasta w piórka - że we wszystkim są najlepsi... eurowizja im wystarczy [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...