Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

POLSKA GOLA!

Kto wygra mecz ?

 

POLSKA :o

 

:lol:

 

Chyba nie dożyje takich czasów kiedy My zagramy w finale...

 

Niedobrze mi jak to mówie ale nie mam wyboru: Espania do boju ;o

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze zło wygrało :lol:

Mecz średni ale druga połowa ładna nawet.

 

A całe EURO jednak żalowe imo. Jednak nawet żalowe mógłbym oglądać jeszcze ze 2tyg :|

No i czekaj pan teraz do MŚ w 2010 roku...

 

KTO WYGRA MECZ :o

 

POLSKA :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i elegancko. Hiszpania robiła co chciała. :grin:

Zabawne jest to że mieli chyba więcej niż 10 stuprocentowych sytuacji i nic nie wbili juz po golu.

 

Sędziowanie tragiczne, komentarz bez komentarza ;), gra cienka, bramka po faulu - bleh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ciesze :D:D:D:D 

 

Nie bedac zlosliwym napisze ze z dzika sadysfakcja spojrze jutro w oczy Niemcom z ktorymi pracuje :D

 

 

 

BTW jak dla mnie to tytul najwiekszego loser'a otrzymuje Ballack, nie osiagnal nic w tym roku (ani mistrzostwa Anglii, pucharu Ligii Mistrzow i teraz zloteka na Euro 2008). 

 

Niemcy kiepsko grali chyba ich lekko stremowal ten final. Hiszpania za to piekny futbol. Ehhh te podania. Kiedy my tak grac bedziemy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać mi eliminacje MŚ 2010 bo nie przeżyje tych "wakacji" ;].

 

A tak btw z 4 ostatnich euro to było imo najgorsze. Tyle samo goli co w 2004 ale brak klimatu :|. Jakoś go nie czułem w góle. W Portugalii mieli fajne stadiony (światła i ten ze skałami za bramką - bodajże stadion Boavisty) itp - było ciekawiej (nie licząc meczów Grecji ;]).

 

Koment był średni imo. Boniek człowiek legenda polskiej piłki walił takie babole czasmi ;p (szczał,pudżol). Jakoś bym przełknął nawet Szpaka ale [ciach!]a ten jego asystent tak co chwile [ciach!]li, że aż głowa boli ;].

 

Eksperci - największy krap studia polsatu. Wole Gmocha, wole kolesi z Rzeczypospolitej i GW, i innych ekspertów a nie gorące kubki Hajto, Świerczewski (jeszcze Wałdocha zabrakło :lol:).

 

A i śmieszne jest to, że król strzelców tylko 4 gole ma na koncie ;].

E - Europass.

 

Piłka - technologiczne cudo najnowszej generacji. Zdaniem wielu fachowców to ona jest winna odwróceniu się trendu - jak mundial rozstrzygnęły stałe fragmenty gry, tak na Euro 2008 gole po rzutach wolnych i rożnych niemal nie padały. Gracze ponoć nad europassem nie panują - kopią ją zbyt nisko lub zbyt wysoko. Najbardziej zapamiętały krytyk nowej piłki - Jens Lehmann - dotarł aż do finału. Choć zasłużył się niespecjalnie. Mógłby konkurować o tytuł najgorszego bramkarza imprezy z Turkiem Recberem Rüstü i Grekiem Antonisem Nikopolidisem.

Właśnie też to zauważyłem ale bardzo mało było goli z dystansu. Pierwszy jaki padł to chyba Zlatan walnął a potem Snajder itd. A z wolnych to żal był wielki ;]. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorsze ME od kilkunastu lat. Bezbarwne, nudne, brak ładnych bramek - pokażcie mi bramkę którą zapamiętamy na długo vide Poborsky '96?

Na dodatek nasza reprezentacja dała kolejny raz [gluteus maximus]... ehh, albo ja się starzeje, albo mi wymagania wzrosły, zdecydowanie lepiej mi się ogląda Ligę Mistrzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladny mecz, ale tyle akcji, ile Hiszpanie zmarnowali bawiac sie pod bramka przeciwnika, to chyba nikt nie popsul w jednym meczu...

 

IMHO sedziowanie na poziomie - zdecydowana wiekszosc akcji byla wylapywana, bylo pare pomylek, ale ze tak powiem "demokratycznie" - po rowno obu stronom. Tak samo zignorowane przewinienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najgorsze ME od kilkunastu lat. Bezbarwne, nudne, brak ładnych bramek - pokażcie mi bramkę którą zapamiętamy na długo vide Poborsky '96?

Na dodatek nasza reprezentacja dała kolejny raz [gluteus maximus]... ehh, albo ja się starzeje, albo mi wymagania wzrosły, zdecydowanie lepiej mi się ogląda Ligę Mistrzów...

Albo czapeczka Figo (lotto gol ale za to jaki) z meczu z Anglią na 1-2 w 2000roku ;].

 

Mimo ze mniej bramek było e96 było miodne.

 

U mnie jest akurat odwrotnie jeżeli chodzi o LM. Imo nawet to EURO >>>>> LM ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie by tam był jakiś faul...

Zarówno Lahm jak i Lehmann dali d*py, natomiast moim zdaniem napastnik hiszpański w tej akcji zapracował rękami niczym wioślarz.

Pewnie żeby był faul u tego "skrupulatnego sędziego" trzeba by wykonać efektowny pad z chwytem za golenie na końcu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska nie jest najgorsza ;) .

 

 

                     M  Z  R  P  Bramki Pkt
1. Hiszpania        6  5  1  0   12-3   16
2. Niemcy           6  4  0  2   10-7   12
3. Chorwacja        4  3  1  0    5-2   10
4. Holandia         4  3  0  1   10-4    9
5. Rosja            5  3  0  2    7-8    9
6. Turcja           5  2  1  2    8-9    7
7. Portugalia       4  2  0  2    7-6    6
8. Włochy           4  1  2  1    3-4    5
9. Szwajcaria       3  1  0  2    3-3    3
10. Szwecja          3  1  0  2    3-4    3
11. Czechy           3  1  0  2    4-6    3
12. Rumunia          3  0  2  1    1-3    2
13. Austria          3  0  1  2    1-3    1
14. Polska           3  0  1  2    1-4    1
15. Francja          3  0  1  2    1-6    1
16. Grecja           3  0  0  3    1-5    0

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Lahm jak i Lehmann dali d*py, natomiast moim zdaniem napastnik hiszpański w tej akcji zapracował rękami niczym wioślarz.

Pewnie żeby był faul u tego "skrupulatnego sędziego" trzeba by wykonać efektowny pad z chwytem za golenie na końcu :wink:

 

Brameczka padla czysto

Ani Lahm ani bramkarz nie zostali sfaulowani.

Poprostu Torres pokazal co potrafi najlepiej - biega ;]

 

Jak mam byc szczery jestem pod wrazeniem jego wyskoku :|

 

 

Giszpania w koncu ma mniej wicej ulozony sklad

Ogloszono najlepsza 10 tych mistrzostw

Brakuje mi tam Fabregasa dzieki ktoremu padla wiekszosc bramek, koles jest niewiarygodny, dokladnie wie co dzieje sie na boisku, komu i jak podac... Mysle ze bedzie stanowil mocny czlon druzyny hiszpanskiej, cos w desen Zidana i Francji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 fragmenty o Euro 2K8:

 

Najgłupsi kibice

Byli nimi dwaj Belgowie, którzy próbowali ukraść z namiotu UEFA... piłki z finałów w 1992 i 1996 roku. Panowie usiłowali wynieść futbolówki, mimo że wokół nich były setki policjantów. Efekt? Naturalnie zostali złapani.

 

Największa pomyłka

Włoski dziennik "24 minuti" zaliczył wpadkę roku - gazeta opublikowała zdjęcie trenera Slavena Bilicia jako ilustrację do artykułu o Vlado Tanevskim, macedońskim... mordercy i gwałcicielu.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...