Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam panowie nastroje przed dzisiejszym meczem? Co czujecie w kościach tudzież moczu? :razz:

Po mojemu mogłoby być tak: Deutsche dostają po pupie od Chorwatów 0:2 (chociaż polski niemiec w formie, więc różnie może być), a My wygrywamy z Austrią 2:1 i gospodarz, żegna się z Euro :)

Lipny scenariusz bo przy czymś takim to bedziemy musieli wygrac z Chorwacją. Jak niemcy wygrają wysoko z Chorwacją (od 0-2 w góre) a my z AUT (od 2-0 w góre) remis nam bedzie stykal ;].

 

Ok spadam na meczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipny scenariusz bo przy czymś takim to bedziemy musieli wygrac z Chorwacją. Jak niemcy wygrają wysoko z Chorwacją (od 0-2 w góre) a my z AUT (od 2-0 w góre) remis nam bedzie stykal ;].

 

Ok spadam na meczyk.

Może i lipny, ale powoli się sprawdza :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crostia jak narazie prowadzi 1:0. Jestem zdegustowany komentatorami na Polsacie :blink: . Nie dosc ze zbytnio nie maja o czym gadac to jeszcze posluguja sie tak poprawna polszczyzna ze omfg "Szczał głowa nad poprzeczka" , "Szczał na bramke" :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crostia jak narazie prowadzi 1:0. Jestem zdegustowany komentatorami na Polsacie :blink: . Nie dosc ze zbytnio nie maja o czym gadac to jeszcze posluguja sie tak poprawna polszczyzna ze omfg "Szczał głowa nad poprzeczka" , "Szczał na bramke" :mur:

I tak nic nie przebije Pana "wujka Kuby Błaszczykowskiego" i jego komentarzy :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] "Szczał głowa nad poprzeczka" , "Szczał na bramke" [...]

Widzieliście kogoś kto szcza głową nad poprzeczką? :lol:

BTW te komentatory to się na bierki nadają. Ja Kowalczyka w ogóle nie rozumiem :/

 

Croatia gniecie niemców. Teraz dopiero widać jej siłę... Coś mi się zdaję że z grupy nie wyjdziemy jak tak dalej pójdzie chyba że niemcy wygrają 3:2...

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEy !!!!

 

Wystarczy wygrac z AUT i ostatni mecz powinien byc spokojniejszy gdyz CRO beda sie oszczedzac.

Nie będą oszczędzać ;]. Ostatnie mecze w grupie wszyscy grają o tej samej porze wiec nie bedą wiedzieli czy Niemcy wygrały z Austrią (szansa ze bedzie remis albo przegrana jest praktycznie zerowa :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne aby nasi pozostawili po sobie dobre wrażenia, a nie smród :lol: Bo już po awansie.

 

Chorwacja tak bardzo przeważała przez cały mecz jak mówią po meczu (bo tylko na końcowy komentarz zdąrzyłem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę na 22 do pracy, więc za dużo meczyku nie obejrzę. Chorwaci zagrali ładnie, pokazali Niemcom jak się gra, wybili im piłkę z głowy. A co z nami? Nie mamy składu, nie mamy kim grać, nie ma co się czarować. Austriacy są gospodarzami, pomimo to, że to piłkarscy kelnerzy(podobnie jak nasza reprezentacja), będzie to bardzo ciężki mecz. Sądzę, że niestety dostaniemy w plecy i wylecimy z hukiem. Obstawiam 2-0 dla Austrii. Z Chorwacją nie mamy czego szukać nawet. Wrócimy do domu, Leo zostanie zwolniony, prasa piłkarzy i trenera obśmieje, a na następnym Euro o ile odbędzie się w naszym kraju historia się powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Jak tak będziemy dalej grać to Austra nas zgniecie jak nic <_<

Już po 22 minutach byłoby po meczu, gdyby nie Boruc i jego fantastyczna dyspozycja. Man of the match! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LMAO :lol: :lol: :lol2: :lol2: :lol2:

 

Jak oni [ciach!]a mać grają. Jeszcze ta bramka ze spalonego. Cud ze jest 1-0. Jop wyjdz, Lewander lami, obrona i prawie cały zespół ssie pałe. Jak mają tak grać z Chorwacją to ja nie mam słów. Wierze w Polske ale w tych graczy coraz mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...