Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

nie bądźmy śmieszni... nasi [ciach!]o grali, 1:0 do 90' z podwórkową drużyna, ma świadczyć o dobrej grze ? litości

z takim stylem gry nie wiem na co mogliby liczyć w meczu z Chorwacją.

 

z całej tej naszej ekipy na wyróżnienie zasługuje jedynie Boruc z Rogerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądźmy śmieszni... nasi [ciach!]o grali, 1:0 do 90' z podwórkową drużyna, ma świadczyć o dobrej grze ? litości

z takim stylem gry nie wiem na co mogliby liczyć w meczu z Chorwacją.

 

z całej tej naszej ekipy na wyróżnienie zasługuje jedynie Boruc z Rogerem

moze nie grali fantastycznie, ale mogli dojechac z tym 1-0, a mecz z Chorwacja ogladalo by sie calkiem inaczej, mogli nawet wbic brame, bo sie prosili obroncy sami, ale to co odstawil ten *** ***** to sie tego opisac nie da, takiego czegos to sie w B klasie nie gwizda...

kolejny fryzjer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bądźmy śmieszni... nasi [ciach!]o grali, 1:0 do 90' z podwórkową drużyna, ma świadczyć o dobrej grze ? litości

z takim stylem gry nie wiem na co mogliby liczyć w meczu z Chorwacją.

 

z całej tej naszej ekipy na wyróżnienie zasługuje jedynie Boruc z Rogerem

Jezeli chcesz byc fajny to idz na onet. Tam WSZYSCY sa. W takim samym stylu wygrala slawiona przez ciebie chorwacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiekam... poprostu sedziowanie na "swiatowym poziomie" a my mamy pretensje ze w polskiej lidze korupcja jest ;p no ale w 2012 zdobywamy Mistrza Europy i mam nadzieje ze jak pilkarze nie beda wstanie go zdobyc to Fryzjer nam pomorze <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do sędziowania to z komentarzem się powstrzymam, bo to nawet sensu nie ma, karma mu się kiedyś odpłaci :wink:

Niewątpliwie mecz należał do Boruca i Rogera, reszta to nie wiem co tam robiła, chyba duchowo wspierała.

 

Nasi mogą się już pakować, ale... JUŻ ZA 4 LATA, JUŻ ZA 4 LATA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

nasza klasa rządzi światem :rolleyes:

 

Dołączona grafika

 

+ dostałem łańcuszek na gg :unsure:

 

Od razu po meczu i skandalicznym karnym powstała akcja zabij sędziego Howard Webb'a.... zbierzmy sie w stolicy i nie pozwólmy mu wyjechać z Austri Wyślij to do 5 kolejnych osób Jesli nie wyślesz to znaczy ze jestes pedałem i popierasz sedziego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://images33.fotosik.pl/284/a8d2de08dad1396fmed.png

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/NonNew...ska_(EURO_2008)

 

Eh...

Parę minut, i już? :unsure:

Eh... u mnie ludzie na GG też wariują :(

 

Na Xfire też parę osób ma takie opisy :(

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz byc fajny to idz na onet. Tam WSZYSCY sa. W takim samym stylu wygrala slawiona przez ciebie chorwacja.

jak dobrze pamiętam dziś Chorwacja pokazała klasę, styl gry nieosiągalny dla naszych, pfff ale co tam Chorwacja nawet Rumunia ma lepszą reprezentację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go dostałem ;p Wysłałem do dostępnych. PZPN powinien odwołanie jakieś wysłać bo jak blondynek się rzucał to nic i ot tak sobie wolnego kutach powtórzył ...

 

EDIT: Popatrzcie na wiki kim jest z zawodu:

Z zawodu jest policjantem.

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go dostałem ;p Wysłałem do dostępnych. PZPN powinien odwołanie jakieś wysłać bo jak blondynek się rzucał to nic i ot tak sobie wolnego kutach powtórzył ...

 

EDIT: Popatrzcie na wiki kim jest z zawodu:

 

 

Jak przypadkiem doczepi sie do grupy polakow w anglii to juz nie zyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie biadolić. Fakt, sędzia wydrukował wynik, ale uczciwie przyznajmy, polska piłka nożna reprezentuje żenujący poziom. Dziś było to widać zwłaszcza przez pierwsze 30 minut. Dla mnie kompromitacja (za wyjątkiem bramkarza).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamiętam dziś Chorwacja pokazała klasę, styl gry nieosiągalny dla naszych, pfff ale co tam Chorwacja nawet Rumunia ma lepszą reprezentację

Proponuje cofnąć się do meczu Austria - Chorwacja gdzie po karnym wygrali Chorwaci, ale przez prawie cały mecz cisnęli ich Austryjacy po 60 minutach 3/4 Chorwackiego teamu ledwo stała na nogach ze zmęczenia, ten sam team ogrywa Niemców, trzeba powiedzieć jasno większość naszych dała du... ale Aus. wcale nie są tacy słabi jak mówi ranking. Sędzia okradł naszych i tyle nie ważne, że nasi grali źle, ale karnego być nie powinno. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro moderatorzy będą mieć kupę roboty, tyle postów do sprzątania.

 

Dziś w nocy opadnie kurz, to się zaczniemy zastanawiać dlaczego wyszło tak, a nie inaczej. Poszukajcie kochani analogii do Korei w 2002 roku i jak tam sędziowie im pomagali gospodarzom. Bo od sprzedawczyków wołać, moim zdaniem nie ładnie. Jak ktoś dostaje instrukcję z góry aby coś tam zagwizdać, to szefom się nie odmawia... :razz:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak musi być ? Ostatnie rzuty wolne podtykowane przez tego sędziego (sędziego - :lol:) to jakaś parodia. Powinien być rzut wolny dla nas za atak na bąka przez tego blondyna...

Otóż nie - mogła być kartka dla blondyna ale rzut dla Polaków nie - bo gra wtedy sie nie toczyła.

Nie bardzo mi sie chce wierzyć w czekanie sędziego do doliczonego czasu gry na "wypełnienie zobowiązań wobec gospodarzy".

 

Bardzo przyjemnie mi sie oglądało grę Boruca.

Podobnie jak w meczu Niemcy-Chorwacja podziwiałem Lahma, chociaż byłem za Chorwacją.

 

Jeżeli - jak to określił Orgiusz - Bóg miał humor dać im tego gola mimo tragicznej (ciężko znaleźć tutaj odpowiednie określenie więc niech już będzie ta tragedia) gry, to miał zły humor.

Liczyłem, że "świetnie przygotowani Austiakowie" przejadą po nich jak walec, zamiast się załamać po tym farcie.

Że Polacy prz*p**rd*lą z kretesem w związku z czym coś sie zmienić będzie musiało.

Ponieważ zwykło sie odbijać od dna - na lepsze !

Że będę mógł być dumny z reprezentacji - kiedyś tam :wink:

Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...