Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu piszecie ze LOL??

Holandia narazie wszystkich jechala bo przeciwnik im na to pozwalal.

 

Rosja wygrala zasluzenie

 

Kutfa ze nie chce mi sie nigdy [gluteus maximus] ruszyc zeby obstawic...

Mialbym dzisiaj 3 mecz z cwiercfinalow trafiony

 

Przelicznik musialby byc niezly... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Czemu piszecie ze LOL??

Holandia narazie wszystkich jechala bo przeciwnik im na to pozwalal.

 

Rosja wygrala zasluzenie

 

Kutfa ze nie chce mi sie nigdy [gluteus maximus] ruszyc zeby obstawic...

Mialbym dzisiaj 3 mecz z cwiercfinalow trafiony

 

Przelicznik musialby byc niezly... ;]

Dokładnie "jonathan".

 

Mecz był naprawdę dobry.

Ciekawe jak byłby finał - RUSSIA - DEUTSCHLAND = III WŚ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za rosją. Pieknie grali w tym meczu (może nie tak do przodu jak Holandia w grupiej) ale to włąsnie oni pokonali nawiekszych faowrytów Euro 2008 :"D. Niech pojadą każdegho i tyle. Oby tylko Niemcy przegrali wysoko ;]/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I komu teraz kibicować? Jestem w stanie przełknąć porażkę mojej ulubionej Holandii tylko dlatego, że przegrała dziś z lepszym ( akurat w tym dniu) zespołem. Szacunek dla Rosji za pasję i chęć walki. Szkoda, że Rosja nie zagra w półfinale z Niemcami, bo może wtedy cieszyłbym się z lania [gluteus maximus] Szkopów. A tak znów powtórka ( mam nadzieję grupowa ) i mecz z Hiszpanami. Finał Niemcy - Hiszpania i dłuuuuuugo oczekiwany tryumf piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego. O Włochach specjalnie nic nie mówię, bo nie cierpię ich piłki.

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

http://sport.onet.pl/0,1264200,1774094,,tr...,wiadomosc.html

 

cyt.:

 

"- To moja prywatna opinia, sądzę, że Turcy będą groźniejszym przeciwnikiem. Ale mamy kilka dni na opracowanie taktyki na środowy mecz, awans do finału jest w naszym zasięgu - uważa Koepke."

 

Zobaczymy jak Niemcom pójdzie z Turcją - na pewno będzie ciekawy mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze Turcy pojadą NIemców. Raz ze są na fali a dwa ze są lepis (prznajmniej w tym rutniejyl ;)). Ale imo Rosja może spokojnije wygrać tro euro. Przed ME ssali pałe ale w ME grają napradew dobrze (Hiddink ma tez wklad w to). Niech wyghra Rosija skoro pokonali nuiepokonaną Holandie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja dobrze zagrała.

Oczywiście liczyłem na wygraną Holandii (bo ładnie grali) ale pewien ich zwycięstwa nie byłem.

Naprawdę [;

Tym razem nie było widać w drużynie Holandii tego wyprzedzenia - nie grali luźno, z klepki.

Podejrzewam, że Hidding Rosjan dobrze ustawił a van Basten Holendrów nie za bardzo.

Okazało się, że jak się dobrze ustawi zespół przeciw Holandii to tracą oni atuty w ataku - chociaz Sneijder był bliski.

Zupełnie bezbarwny van Persie - nie podobał mi sie ten gość.

Świetnie natomiast napastnicy Rosyjscy: Arszawin i Pawljuczenko.

Van Basten poległ. A z nim pomarańczowi.

Ja stawiam na Rusków w następnym meczu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge uwierzyć ze Hol przegrało ;o. Najlepiej grający zepsół w grupie, stukający Rumunie, Włochów i Francje właściwie pewny fawort przygrawa (zasłużenie) z Rosją która była niżej notowana niż Polska na tym euro ;o. Oj bedzie sie działo ;). Licze na Finał Rosja - Turcja albo Rosja - Ger przy gigantycznej przegranej NIemiec ;] (to na pewno ich zaboli jak sie zbłąźnią w finale na oczach milionów ludzi hehe ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja - Niemcy....

Hmmmm powiem Wam szczerze ze tutaj obstawialbym Niemcow.

Ich obrona to narazie najlepsza obrona na mistrzostwach, rosli obroncy, ktorzy sa bardzo dobrze przygotowani motorycznie. Pomocnicy ataku podobnie jak u Rosjan potrafia uderzyc z duzej odleglosci.

Niemcy maja jedna przewage nad Rosja Podolskiego i Schweinsteigera ktorzy bardzo dobrze sie rozumieja co widac bylo w ostatnim meczu

 

Jezeli dojdzie do tej konfrontacji mozemy spodziewac sie bardzo dobrego meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze nie jestem hazardzista nie stawiam kasy, ale zaklady z kumplami to normalka ;)

 

Wygralem wczoaraj 2,5 L wodki :D:D:D

 

Swietne przygotowanie motoryczne rosyjskich pilkarzy i niesamowita wola walki, to czego naszym brakowalo :/

 

Final : NIEMCY - ROSJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zauważcie ze te drużyny zajęły 1 miejsca w swoich grupach. To co dzis Hiszpania odpadnie ? ;]. Już wole Italie niż Hiszpanów ale licze na dobry mecz (czyli 2-2 do 90 min, 3-3 w dogrywce a potem po rzuty karne ;)).

Jako ze nie jestem hazardzista nie stawiam kasy, ale zaklady z kumplami to normalka ;)

 

Wygralem wczoaraj 2,5 L wodki :D:D:D

 

Swietne przygotowanie motoryczne rosyjskich pilkarzy i niesamowita wola walki, to czego naszym brakowalo :/

 

Final : NIEMCY - ROSJA

No ja 50 dych przegrałem bo założyłem sie z kimś ze Holandia wygra euro :lol2:. Ale dzieki 0,5 Gorzkiej z Miętą jakoś wcale mnie to nie zabolało :). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

i znowu sędzia... sąsiad ogląda (oglądał? xD) mecz i zawołał mnie na faul nie pamiętam kogo na Silvie-no litości! ten sędzia ślepy jest????????? :blink: :blink: :blink:

 

żółta kartka za potknięcie się, tego jeszcze nie było :ploom: :mur:

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...