Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaaban

dogrywka dogrywką, ale sędzia dla włochów sędziuje... powinien być różny w którejś akcji, ewidentny a ten jeszcze daje żółtą za kłócenie się, rotfl :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej gały (imo) zeby ESP wygrało ME ;]. Oby ich Rosją puknęła ;). Plusem tych ćwierćfinałów jest to ze na 4 mecze były aż trzy dogrywki i dwa razy rzuty karne.

 

A i dinatale ma kare ze ten wybryk (wturlanie sie)... Zal nie zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych mistrzostwach wszystko jest możliwe, więc równie dobrze cały turniej wygrać może Hiszpania lub Turcja, Rosja i oby nie Niemcy...

najbardziej jestem za Turcja i Hiszpanią

[odwieczny uraz do okupantów ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś temu rudemu powie, że nie mówi się "szczelau" - jak chce komentować to niech podciągnie polski język mówiony.

I o czym on w ogóle opowiada - jakie zmęczenie Hiszpanów :?: :blink:

Rosjanie sie zajechali w meczu z Holandią na amen. Ci dzisiaj walczyli - ale tylko o to, żeby nie usnąć na stojąco ..

Cały mecz "grali" tak jakby czekali na te karne, a w karnych lepszy był Casillas.

Konsekwentnie stawiam na Ruskich -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)b]Fakt, że teraz zaczyna się faza pucharowa i mecze mogą być gorsze (w sensie atrakcyjności dla widza), ale nie chce krakać![/b]

Oczywiście musiałem wykrakać. Ten mecz to porażka na całej linii. CRO-TUR nie oglądałem, ale z Waszego opisu nie żałuję, POR-GER średnio mi się podobał (dobrze, że chociaż bramki były), NED-RUS dość przyjemny, może przez te Żubry, ale to co dziś leciało to naprawdę masakra. Dobrze, że awansowała drużyna, która zapracowała w całym przekroju mistrzostw na ten awans :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walkower jest chyba jak drużyna przeciwna nie ma min 7 (albo 8 ) zawodników na boisku :P (chyba - tak mi sie zdaje bo jak drużyna dostanie 3 albo 4 czerwone kartki to mecz jest przerywany i jest chyba 2-0 albo 3-0 dla przeciwnika :wink2: - poprawcie jak źle pisze).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walkower jest chyba jak drużyna przeciwna nie ma min 7 (albo 8 ) zawodników na boisku :P (chyba - tak mi sie zdaje bo jak drużyna dostanie 3 albo 4 czerwone kartki to mecz jest przerywany i jest chyba 2-0 albo 3-0 dla przeciwnika :wink2: - poprawcie jak źle pisze).

Jest jakoś tak jak piszesz. Chyba 8 zawodników i 3:0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym na Turków krzyżyka jeszcze nie stawiał

 

owszem skład mają na chwilę obecną dziurawy jak kapota starego kloszarda, ale nie zapominajcie o jednym

 

Jurgeny muszą - Turcy mogą

 

bankowo Turcy będą grali z mniejszym obciążeniem psychicznym, ale zap....biegać i walczyć będą równie mocno co do tej pory - i nawet jak dostaną 2 bramki to się nie poddadzą i cisnąć będą do samego końca, a wtedy kto wie

 

jeśli Niemcy nie przejdą Turków (oby) to gazety ich po prostu zmasakrują - poza tym to mecz z podtekstem - w Niemczech jest parę milionów Turków - jedyne co oni tam robią to albo mają kebaby, ew. sklep turecki z chałwą itp., zamiatają ulice, wywożą śmieci, prowadzą jakiś call-center czy kafejkę

 

to może być ich dzień i ich jedyna chwila żeby potem chodzić z podniesionym czołem i dopiekać Niemcom

 

a że po meczu kibice obu drużyn na terenie Niemiec (niezależnie od wyniku) ruszą na siebie z nożami to więcej niż pewne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bankowo Turcy będą grali z mniejszym obciążeniem psychicznym, ale zap....biegać i walczyć będą równie mocno co do tej pory - i nawet jak dostaną 2 bramki to się nie poddadzą i cisnąć będą do samego końca, a wtedy kto wie

 

jeśli Niemcy nie przejdą Turków (oby) to gazety ich po prostu zmasakrują - poza tym to mecz z podtekstem - w Niemczech jest parę milionów Turków - jedyne co oni tam robią to albo mają kebaby, ew. sklep turecki z chałwą itp., zamiatają ulice, wywożą śmieci, prowadzą jakiś call-center czy kafejkę

I to mnie bedzie najbardziej cieszyć ;]. Ja i tak stawiam na Turków tylko aby to był mecz widowiskowy a nie nudny jak z Chorwacją ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...