Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby Polak strzelał nam gole .... Pozatym - mecz IMO tragedia. Kilka sytuacji to przy sytuacjach niemieckiej reprezentacji to nic ... Z Portugalią potrafiliśmy wygrać, a z Niemcami ni huhu. A tacy byliśmy mądrzy ....

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh a rano mowilem oby w meczu Polakow z Niemcami nie strzelali sami Polacy.

No i sie nie pomylilem.

 

Leo dal nam nadzieje. A wyszlo jak zawsze. Do bani.

Juz mi cisnienie opadlo nie ma sie co mistrzostwami podniecac.

 

PS. Dobrze ze jutro nie ide do pracy bo bym Niemcow pozabijal. :] a akurat musze z nimi wspolpracowac. MASAKRA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Mnie w[ciach!]iały niemiłosiernie teksty komentatora, jak to bardzo szkoda podolskiemu... zdjracja i tyle, jakby chciał grać dla Polski to w życiu by nie założył koszulki szwabów. Założył=chciał i niech nie udaje jak mu szkoda, zdrajca.

 

 

Meczu spodziewałem się gorszego.

Roger-najlepszy

Piszczek-całkiem ok

 

 

krzynówek i żurawski - out, najgorzej grali z całego zespołu

smolarek też był do zmiany ale tak to jest jak się bierze "napastników" typu Zachorski...

dudka trochę bezbarwny ale w defensywie coś robił... powinien grać jak Frings.

 

Boruc po Rogerze najelpszy, nie miał szans przy żadnej bramce.

Całkiem ok grał Lewandowski.

 

 

Geenralnie: a nie mówiłem? yuucOm pewnie zaraz napisze, że to wszystko przez brak Błaszczykowskiego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k**** mać!!!! Jak ktoś mi powie, że nie mamy kompleksu Niemców to z dyni! :/ Smolarek dziś grał czy nie bo nie zauważyłem? Krzynówkowi kompletnie nie wychodziło, Żuraw średnia krajowa, a obrona ... (wstawcie sobie co uważacie)

 

JEDYNY ROGER POKAZAŁ KLASĘ!!! (i od razu mówię, że nie jestem żadnym fanem jego gry) Jedyny dziś grał z głową i opanował emocje.

 

Ogólnie żal, żal kolejnej zmarnowanej szansy bo imho Niemcy byli dziś do złamania. Może za 4 lata się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz dla czego Podolski założył koszulkę szwabów? Bo mądrzy ludzie z PZPN nie pozwolili mu w polskiej Rep. grać... Jak zwykle polacy rządzący krajem to debile i tyle...

Czyżby sprawdził się schemat: Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz pożegnania?

IMO gdyby Roger zagrał od początku byłoby całkiem inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a :mad: !

Smolarek śpi, Krzynówek zamiast na ataku jest na obronie, Lewandowski strzela z połowy boiska... możemy wracać do domu <_< .

 

Imo najlepiej zagrali rezerwowi czyli Piszczka i Roger.

 

 

----

To prawda, Podolski kiedyś bardzo chciał grać w reprezentacji Polski niestety PZPN na to nie pozwolił :mad:

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zal.ru. Ale aż tak źle nie grali w 2 połowie (do straty gola - debilnej straty golańskiego....).

 

Do wymiany: Golański - total krap, Piszczek - krap,

Imo od 1 min powinni grać i Roger i Sagan.

 

jak z AUT i Chor bedziemy tak grali jak z Niemcami w 2 połowie to spokojnie z nimi wygramy (Dziś i austria i chorwacja ssały pałe ostro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A wiesz dla czego Podolski założył koszulkę szwabów? Bo mądrzy ludzie z PZPN nie pozwolili mu w polskiej Rep. grać... Jak zwykle polacy rządzący krajem to debile i tyle...

Tak, zwłaszcza, że to zależy od "Polaków rządzących krajem" :lol2:

 

To prawda, Podolski kiedyś bardzo chciał grać w reprezentacji Polski niestety PZPN na to nie pozwolił :mad:

Kto nie pozwolił? Jakoś Gevorgian dostał polskie obywastelstwo, to on nie mógł? Oczywiście, że mógł, nie chciał i tyle.

 

 

Poza tym co, gra w reprezentacji jest konieczna? Jest niezbędna do zrobienia kariery? NIE. Nikt nie mówi: "jak nie będziesz grał w reprezenacji to nie zrobisz kareiry" więc grać w niej wcale nie musiał, proste.

 

ODWRÓĆ TABELE, POLACY ZAWSZE NA CZELE!

dobra możesz te odzywki 14sto latka zostawić dla siebie, ok? Tu są dyskusje na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było kilka obiecujących akcji i zagrań, ale na tym chyba koniec... Gadanie przed meczem o słabej obronie niemców, to jakieś nieporozumienie w stosunku do naszej.

Poza tym to przykre nieco, że nasza reprezentacja dopiero zaczyna grać ciekawiej w momencie kiedy na boisko wchodzi Brazylijczyk, który notabene jest naszym reprezentantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się, że będziemy w stanie nawiązać w miarę wyrównaną walkę....no i się zawiodłem :|

Brak Błaszczykowskiego i cała prawa flanka ssała. Ogólnie to szkoda mi się rozpisywać, liczyłem chociaż na remis, a tak to dostaniemy jeszcze w[ciach!]l od Austrii, potem wygrana z Chorwacją i do domu - od tak, żeby tradycji stało się zadość xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy optymistycznie nastawieni, a wyszło jak zawsze...

 

[ciach!]y kompleks niemców, zawsze tak jest.. do wymiany wszyscy "weterani" reprezentacji, bo to chyba oni mają ten kompleks, świeżaki grali swoje, na poziomie.

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaaban z tymi "ludźmi rządzącymi krajem" to mi chodziło w przenośni o PZPN. Co do moich odzywek to są takie jakie są bo Polacy na każdej ważnej imprezie dostają po [gluteus maximus] i takie są realia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, na spokojnie:

- ustawienie obroncow przy prawie kazdym ataku szkopow... zal, praktycznie ich nie bylo! W drugiej polowie oczywiscie to duzo, duzo lepiej wygladalo, ale i tak stracilismy druga bramke. Golanski i Wasilewski... juz bym wolal zeby emeryt Hajto-brutal gral, zamiast nich.

- Lobodzinski i Lewandowski, to ma byc linia pomocy? Oni powinni aktywowac caly czas napastnikow dobrymi podaniami, a tego tutaj brakowalo szczegolnie. Srodek naszej druzyny w ogole nie istnial.

- atak: patrz wyzej. Bez dobrego rozgrywania pilek to tragedia. Na Krzynowka nie mozna duzo psioczyc, bo wiekszosc pilek dostal albo w zlym momencie (on na lewej obstawiony, a prawa strona wolna ze Smolarkiem), albo wrecz tragicznie podane byly. Tak samo jak prawa strona byla oblegana przez Niemcow, to on stal prawie sam na lewej i czekal na podanie i nic...

- Roger powinien grac od poczatku spotkania i widze, ze to nie tylko moja opinia.

- Polowa druzyny znowu sie posrala na poczatku spotkania i grali z kijami w [gluteus maximus].

 

 

O tyle dobrze, ze drugi mecz jest z latwiejszymi teoretycznie Austriakami, takze wygrana z nimi poniesie naszych do zwyciestwa z Chorwatami. Teraz tylko sie modlic, aby Chorwacja nie wygrala z Niemcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh, na spokojnie:

- ustawienie obroncow przy prawie kazdym ataku szkopow... zal, praktycznie ich nie bylo! W drugiej polowie oczywiscie to duzo, duzo lepiej wygladalo, ale i tak stracilismy druga bramke. Golanski i Wasilewski... juz bym wolal zeby emeryt Hajto-brutal gral, zamiast nich.

- Lobodzinski i Lewandowski, to ma byc linia pomocy? Oni powinni aktywowac caly czas napastnikow dobrymi podaniami, a tego tutaj brakowalo szczegolnie. Srodek naszej druzyny w ogole nie istnial.

- atak: patrz wyzej. Bez dobrego rozgrywania pilek to tragedia. Na Krzynowka nie mozna duzo psioczyc, bo wiekszosc pilek dostal albo w zlym momencie (on na lewej obstawiony, a prawa strona wolna ze Smolarkiem), albo wrecz tragicznie podane byly. Tak samo jak prawa strona byla oblegana przez Niemcow, to on stal prawie sam na lewej i czekal na podanie i nic...

- Roger powinien grac od poczatku spotkania i widze, ze to nie tylko moja opinia.

- Polowa druzyny znowu sie posrala na poczatku spotkania i grali z kijami w [gluteus maximus].

Z tym sie zgodze w wiekszosci.

 

O tyle dobrze, ze drugi mecz jest z latwiejszymi teoretycznie Austriakami, takze wygrana z nimi poniesie naszych do zwyciestwa z Chorwatami. Teraz tylko sie modlic, aby Chorwacja nie wygrala z Niemcami.

IMO dobrze by bylo aby Chorwacja z Niemcami wygrala albo lepiej zgubila punkty. Jesli my wygramy z Austria i wygramy z Chorwacja to wlazimy dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brak Błaszcza dawał sie we znaki (Łobodziński - jego gra to KATASTROFA dzisiaj :|). Krzyno nie umiał przyjąć o dziwno dobry długich podań.

 

Z Austrią nie przegramy (nie da sie z takim krapem przegrać - jakby tak sie stało to podziękuje piłce na jakiś roczek dwa :wink2:) wiec z Chorwacją będziemy grali o wyjście.

 

Bardzo ważna jest wyższa przegrana Chor z niemcami i nasza wygrana nad Austria (wiecej niz 1-0 a najlepiej 3-0 i wyżej) bo w tedy w przypadku remisu z Chorwacją my wyjdzemy z grupy a później w półfinale damy w pupke Niemcom :o

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym sie zgodze w wiekszosci.

 

 

 

IMO dobrze by bylo aby Chorwacja z Niemcami wygrala albo lepiej zgubila punkty. Jesli my wygramy z Austria i wygramy z Chorwacja to wlazimy dalej.

No jak? Chorwacja w dupe z niemcami i z nami. Austria w dupe ze wszystkimi, my wchodzimi z drugiego miejca z 6pkt, Niemcy 1st z 9, Chorwacja 3 i austria nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...