Skocz do zawartości
maziboss

Podkladka pod myszaka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje sobie wykonac podkladke pod myszke tzn bedzie ona wykonana chyba z plexy I teraz czy pleksa jest dobrym rozwiazniem ?? Moze lepiej szklo ?? Slyszalem ze plekse mozna porysowac papierem sciernym a wtedy majac myszke optyczna (taka tez posiadam) mozemy uzyskac niezly efekt :D Co o tym sadzicie, doradzcie :) Jezeli ma ktos z was fotki to niech zamieszcza !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz zrobic sama podkladke ?? czy ma byc podswietlona czyms?? jak tylko podkladka to zrob ze zwyklego szkla tylko boki oklej czyms albo zapodaj jakas uszczelke bo sie potniesz

sama podkladka bez podswietlania - myszka bedzie ja podswietlac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak by szklo lekko zeslifowal papierem sciernym albo czyms, takim najmniejszym, zeby mu nadac lekka matowowosc?

wydaje mi sie ze to niezly pomysl szczerze mowiac jak przeczytalem ten temat to sam o tym pomyslalem. A jezeli masz talwent artystyczny to z drugiej strony szkola mozesz walnac jakis wzorek i stanie sie oryginalna :)

Pomysl ciekawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak by szklo lekko zeslifowal papierem sciernym albo czyms, takim najmniejszym, zeby mu nadac lekka matowowosc?

wydaje mi sie ze to niezly pomysl szczerze mowiac jak przeczytalem ten temat to sam o tym pomyslalem. A jezeli masz talwent artystyczny to z drugiej strony szkola mozesz walnac jakis wzorek i stanie sie oryginalna :)

Pomysl ciekawy

Wlasnie takie "cos" mam zamiar zrobic :) Probowalem na samym szkle (nie porysowanym) i myszka nie dziala :( Trzeba bedzie sie pobawic papierem sciernym :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnialo mi sie, slyszalem od jednego z graczy q3 ze jest jakas taka podkladka szklaan i jest bardzo dobra do optykow, ale nie mam zielonegop ojecia jak to wyglada bo nie widzialem, ale widocznie mozna takie cos zrobic ito dobre, pewnie trzeba pokombinowac zeby bylo cieple (chociaz nie wiem czy musi, ale nie wykluczam tez tego). Moze plyta grzewcza?:PPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziboss szukasz zdjecia podkladki, to wal na moja strone. Pada mam z pleksy, zmatowionej papierem, wg. wlasnego pomyslu, dziala niezle, chociaz czasami kursor przeskakuje(ale to wina myszaka)

BTW Sorry za slaba jakosc zdjec, ale to bylo z webcama :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Maziboss szukasz zdjecia podkladki, to wal na moja strone. Pada mam z pleksy, zmatowionej papierem, wg. wlasnego pomyslu, dziala niezle, chociaz czasami kursor przeskakuje(ale to wina myszaka)

BTW Sorry za slaba jakosc zdjec, ale to bylo z webcama :/

Dzieki tylko mam maly problem pojawiaja mi sie tylko niektore zdjecia (a podstawki nie ma :evil: ) Moze to moja winna probowalem juz odswiezac i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]Maziboss szukasz zdjecia podkladki, to wal na moja strone. Pada mam z pleksy, zmatowionej papierem, wg. wlasnego pomyslu, dziala niezle, chociaz czasami kursor przeskakuje(ale to wina myszaka)

BTW Sorry za slaba jakosc zdjec, ale to bylo z webcama :/

Dzieki tylko mam maly problem pojawiaja mi sie tylko niektore zdjecia (a podstawki nie ma :evil: ) Moze to moja winna probowalem juz odswiezac i nic :(

Pewnie cos interia zwaflila :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

aRoo"]Maziboss szukasz zdjecia podkladki, to wal na moja strone. Pada mam z pleksy, zmatowionej papierem, wg. wlasnego pomyslu, dziala niezle, chociaz czasami kursor przeskakuje(ale to wina myszaka)

BTW Sorry za slaba jakosc zdjec, ale to bylo z webcama :/

Dzieki tylko mam maly problem pojawiaja mi sie tylko niektore zdjecia (a podstawki nie ma :evil: ) Moze to moja winna probowalem juz odswiezac i nic :(

Pewnie cos interia zwaflila :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No no niezle ladnie Ci to wyszlo :) Pozdroffka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...