Skocz do zawartości
Elos

Problem Z Połaczeniem Sieciowym.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam w domu router i switch. Ostatnio kupiłem nowy komputer wraz z systemem Windows Vista Home Premium. Mam następujący problem z siecią:

Komputer widzi, że mam podłączony kabel sieciowy, ale nie uzyskuje dostępu do internetu. Pisze mi tylko, że jest podłączony lokalnie, natomiast nie ma łączności z internetem. Wyświetla mi "ograniczona łącznośc" Dlaczego? Przecież na tym samym komputerze z zainstalowanym XP wszystko ładnie chodziło. Po prostu wystarczyło wpiąć kabel i internet śmigał. W swoim połączeniu sieciowym w Vista mam tak samo jak w XP żeby uzyskiwał automatycznie adres IP i DNS.

 

Ps. Posiadam Viste 64 bitową.

 

A wygląda problem tak:

Dołączona grafika

Edytowane przez Elos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się pod temat, ponieważ zaistniał podobny problem: na kompie znajomej nagle przestał działać net - system to Vista, raczej Home i raczej 32 bit(dodawany do lapka). Dziwnym dla mnie jest to, ze Skype i GG działa bez problemów, natomiast przeglądarki już nie :|

Net padł po jakiejś aktualizacji automatycznej...

PS. Na kompie zablokowałem lub wyłączyłem firewall'e...

 

Z góry dzięki za pomoc

Pzdr Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podłącze się pod temat, ponieważ zaistniał podobny problem: na kompie znajomej nagle przestał działać net - system to Vista, raczej Home i raczej 32 bit(dodawany do lapka). Dziwnym dla mnie jest to, ze Skype i GG działa bez problemów, natomiast przeglądarki już nie :|

Net padł po jakiejś aktualizacji automatycznej...

PS. Na kompie zablokowałem lub wyłączyłem firewall'e...

 

Z góry dzięki za pomoc

Pzdr Maciek

nie jest to dziwne, dodaj adresy DNS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...