Skocz do zawartości
Rook

Zasilacz Do Nienajnowszego Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Oddaję siostrze swój stary komputer, jednak muszę dokupić do niego zasilacz.

 

Wymogiem jest mocna linia 3,3-5V jako, że płyta jest na 20 pin i zasilanie prockla idzie z 5V, stabilność i bezproblemowość w działaniu ;) i musi być nowy (gwarancja ;) )

 

Zasilane będzie:

Athlon 2500XP+ @3200

Epox 8rda+

1 gb ram

GF 6800 GT

DVD, dysk i parę wentylatorów

 

moje typy to

 

Be Quiet Straight Power BQT E5-350W - 165 zł - najmocniejsza linia 3,3 - 5V ze wszystkich wybranych. 350 Watt chyba starczy?

Amacrox Warrior AX450-PNF za 145 zł

CoolerMaster - eXtreme Power Plus 460W - 147 zł - nie mam przekonania do niego, zwłaszcza że robi go Acbel (ten który robi zasilacz "marki" Ever). czytałem kilka opinii polecający ten zasilacz

 

komputer nie będzie rozbudowywany więc mocna linia +12 nie jest konieczna.

 

chyba że jakieś inne propozycje tak do 160 zł. jeśli 350 watt u BeQuiet wystarczy to chyba najlepszym będzie wyborem - jakość, marka... ?

Edytowane przez Rook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie jakiegoś Tagana U01. Nawet wersja 380-watowa wystarczy.

 

na allegro są tylko 330, a w sklepach za 380 trzeba zbyt dużo zapłacić - powyżej 200 zł

 

coraz poważniej rozważam zakup tego chiefteca HPC 420-302DF - w końcu to bardzo dobre zasilacze były. to, że leżał 4 lata w magazynie chyba nie przeszkadza? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogły wyschnąć kondensatory i będzie restarty łapał - te chiefteki były dostępne jakieś ponad 5 lat temu, mogą być stare, ale myślę że mają max 3 lata te z allegro

Edytowane przez mostasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...